• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze - Zachraňte královskou rodinu

DeletedUser39999

Guest
Já teda už doslova z principu bojkotuju tyhle "dokupovací" části všech "událostí" či jak to nazvat.
PŮ je něco jiného, to mi opravdu zpříjemňuje hraní, ale čekal bych že tyto události oživí hru, možná přitáhnou nové hráče.
Ale zatím mi to přijde vždy jen jako rýžovací akce pro INNO.
 

DeletedUser33450

Guest
Chlape[SPOIL],je to takové nemastné,za pár minut mám 4pokoje plné od včera,1.mám nepoužitý,bude se hodit,už jsem jiný otevřela nechtíc a běží,co neužiju,z třetího jsem neznámého shodila s hradeb,at mám místo a nevím,co s tím dál?6 příšer pobitých.4 kolonky z toho v profilu.
Těch 200 za princeznu ber jako poučení,ženské sů drahé!;o:)DDD
Já osobně prémiják využívám zřídka.Je fakt škoda,že to nemá postup,mohlo to být zdarma plnění úkolů a až podle splněných bodů mohli nabídnout bud rychlejší rekrutaci,útočnou sílu nebo obrannou sílu,ale,aby jsme to mohli použít až někdy později.A vůbec by nezáleželo,že by nějakou výhodu získal jediný člověk z kmene.Druhý den nebo obden by se mohlo srovnávat bodově znovu a zas by to získal jiný.Mě osobně by nevadilo,kdyby se borec pochválil při útočení na mě,že má zaplé nějakou vymoženost,co získal.Pochválila bych mu to a řekla mu,at si nechá zajít chut?!;o)Že buchty došli,maso pošlo a zelenina odešla.:)[/SPOIL]
 

DeletedUser40409

Guest
je vše napodruhe už za body?,

tak poslal sem do jeskyni spehy a napoprve sem měl po odenfikaci zadarmo + aktivaci zadarmo 38% surek na 8 hodin nyni jak chci dat idenfikaci chce to body .. mohu dat jen aktivaci bez toho že bych vedel co odkryju nebo to nejde jen dat za body idenfikaci a pa tim padem body mam pryč jak nechci toto použit.. nemam nic a jen dojdu o body??
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
tak poslal sem do jeskyni spehy a napoprve sem měl po odenfikaci zadarmo + aktivaci zadarmo 38% surek na 8 hodin nyni jak chci dat idenfikaci chce to body .. mohu dat jen aktivaci bez toho že bych vedel co odkryju nebo to nejde jen dat za body idenfikaci a pa tim padem body mam pryč jak nechci toto použit.. nemam nic a jen dojdu o body??

Postupně se ti ta možnost zdarma identifikovat další členy královské rodiny objeví.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
tak poslal sem do jeskyni spehy a napoprve sem měl po odenfikaci zadarmo + aktivaci zadarmo 38% surek na 8 hodin nyni jak chci dat idenfikaci chce to body .. mohu dat jen aktivaci bez toho že bych vedel co odkryju nebo to nejde jen dat za body idenfikaci a pa tim padem body mam pryč jak nechci toto použit.. nemam nic a jen dojdu o body??


Ano, můžeš dát identifikaci i zkusmo. Je to něco jako kolo štěstí - jen to, co padne, 8 hodin nezměníš.
 

DeletedUser25426

Guest
No to je bordel, zachránil jsem jich tolik, že se mi nevejdou na hrad :D
Tvůj hrdina Lehká kavalérie se vrátil domů, protože nemáš dostatek prostoru pro královskou rodinu
:shock
 

DeletedUser40353

Guest
Vylepšen>suroviny

Nevíte na čem přesně záleží,kolik mě stojí vylepšení člena k. rodiny?
Děkuji :great
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Počet surovin je závislý na počtu bodů a počtu vesnic. Neznáme přesný vzorec, ale předpokládáme, že to bude podobný vzorec, který určoval u zimní události, kolik surovin je potřeba poslat k zisku ocele.
 
Nahoru