• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze - Zimní událost

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31120

Guest
Hrajujo je přece zima a postavičky se přemístili na trénink do kasáren ne ? přece nebudou mrznout venku :rofl
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Vždyt nám vevnitř umrznou, tam je zima také, jsou nějak líní, nikdo nedělá dříví a netočí se u seláku větrný mlýn ...
 

DeletedUser31152

Guest
Díky za vaše názory!

Rozumím, že dobýt obchodí místo je složité, zejména pro hráčena na s33, kde ještě k tomu nemají dostatečně silné armády, ovšem na jiných světech je to otázkou několika útoků.

Snažili jsme se alespoň trochu spravedlivě určit cenu na roztočení tomboly, aby silnější hráči nebyli zvýhoděni. Myslím, že spravedlivěji už to nejde.

Zkoušeli jste grafické balíčky? Co na ně říkáte? Který se vám líbí nejvíce?

promiňte,ale opravdu jsem to nepochopil a počítám to už několikrát ze všech stran..obchodovat nebudu a útočit nemá žádný smysl :wacko..jsem silný hráč a co je složité určuji sám svým hraním..jen se prosím ujednoťte v tom co nám nabízíte:)

viz Biblos:eek:brana tam bude a bude v každém táboře jiná, jako to bylo u Vikingů. Ale útočit na ně je k ničemu, nic tím nezískáte. Lepší je s nimi obchodovat. Za ocel si můžete vytočit výhody na 10 hodin, mimo jiné třeba i zvýšenou produkci všech dolů ve všech vesnicích, to se určitě vyplatí víc, než byste vyrabovali a pak museli použít vyrabované suroviny na obnovu zničeného vojska.
 

DeletedUser34334

Guest
Nádherná akce, nic lepšího jsem v životě neviděl a asi už nikdy neuvidím, protože jsem před tím, než jsem zjistil, jak se upravuje grafika vesnice zpátky na normální, málem oslepl. Místo přihlouplé akce na Vánoce raději zmenšete mír a vraťte staré umístění tlačítek...
 

DeletedUser

Guest
- ježiš - díky - z tý bílý mě už taky bolely oči.. a ono stačí zrušit ten grafický balíček, co naskočil..
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Chápu, že z bílé barvy trochu bolí oči, ale přece nemůžeme udělat sníh žlutý, to by asi nebylo moc vhodné :blush

Ostatní grafické balíčky samozřejmě jsou spíše tak ozkoušení, osobně také nemyslím, že by si je hráči nastavili na furt, právě z důvodů o kterých zde píšetet. Navíc, osobně jsem to tedy netestoval, některé grafické balíčky možná ani graficky nerozlišují budovy podle velikostí.

Cena za točení tomboly se musela samozřejmě udělat tak, aby všichni hráči měli stejné podmínky. Samozřejmě chápu hráče, co mají několik tisíc vesic, že než by do dané vesnice suroviny naposílali, stálo by je to moře času a na některé bonusy by se jim to ani nevyplatilo. Tuto informaci také předám vývojářům hry...

Máte třeba nějaký návrh, jak výměnu surovin udělat tak, aby byla spravedlivá, aby hráči s 1.000 body a hráči s 10.000.000 bodů měli stejné podmínky, ovšem aby to bylo stále pro všechny atraktivní?
 

DeletedUser

Guest
- nevím jak.. když řeknu, že je důležitý čas, co tomu věnujem - jako to bylo u rabování - tak by bylo logický mít stejný limit surovin pro všechny - stejný čas a převedeno na šlechtu to bude pro všechny stejně výhodný.. (mimo nových světů..) - ale je tam ta ztráta surovin.. (nějaký bonus pro slabší hráče..? třetí vytočení "zdarma" např..?)

- zatím to bohužel spíš vypadá, že místo dárku jde o to, aby se z děcek vytáhli kredity a peníze co dostanou pod stromek..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser27494

Guest
Útok na obchodníky

Obrana tam bude a bude v každém táboře jiná, jako to bylo u Vikingů. Ale útočit na ně je k ničemu, nic tím nezískáte. Lepší je s nimi obchodovat. Za ocel si můžete vytočit výhody na 10 hodin, mimo jiné třeba i zvýšenou produkci všech dolů ve všech vesnicích, to se určitě vyplatí víc, než byste vyrabovali a pak museli použít vyrabované suroviny na obnovu zničeného vojska.

Souhlasím'

[SPOIL]
jskalka (75 Rožmberk) útočí na Obchodní místo (578|712) K75
18.12.13 22:37:04
Obránce vyhrál
Štěstí (z pohledu útočníka)

Štěstí -3.8% Smůla
Morálka: 100%
Útočník: jskalka
Původ : ?????

Počet: 0 0 3351 0 65 1660 699 0 317 0 0 0
Ztráty: 0 0 3351 0 0 1660 699 0 317 0 0 0

Obránce: ---
Cíl : Obchodní místo (578|712) K75
Počet: 40,000 40,000
Ztráty: 1,208 1,208

Špionáže
Vyšpehované suroviny: 131.181
Budova: Hradby (Stupeň 10)[/SPOIL]
 

DeletedUser27494

Guest
??????????

Panove a damy mam dotaz kde je chyba (asi u mne?)
Ja obchoniky utokem neposkodim skoro vubec a jiny hrac to vycisti obranou?
Nebo to je vycistili jen ty tezke kone?
?Nejsou tak neporazitelni a te mi vysvetlite kde jsem udelal chybu!

[SPOIL]Odesláno: 18.12.13 19:53:24Útočník vyhrál

Štěstí (z pohledu útočníka)

rabe_grau.png
klee.png
12.6%
Morálka: 100%

Útočník:
Původ :
unit_spear.png
unit_sword.png
unit_axe.png
unit_archer.png
unit_spy.png
unit_light.png
unit_marcher.png
unit_heavy.png
unit_ram.png
unit_catapult.png
unit_knight.png
unit_snob.png
Počet:5257004464425023113680000
Ztráty:2833002406001249690000

Obránce:---
Cíl :Vesnice neexistuje
Počet:
unit_xmas_merc.png
3,504
unit_xmas_guard.png
3,504
Ztráty:
unit_xmas_merc.png
3,504
unit_xmas_guard.png
3,504

Špionáže

Vyšpehované suroviny: 0
Akční suroviny:
res.png
Ocel
Budova:

Kořist: 101101/106.480
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
- měli tam mnohem míň jednotek.. už jí zřejmě jen po někom dorazil..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru