• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Fórum - novinky, nápady, změny

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Těším se na vaše nápady
Kozmicz

ALOHA ALL :eek:)
Ja nemam az takovy napad, jako spis prosbicku....
Slo by z prihlasenych uzivatelu odstranit vsechny ty klony hlavniho moderatora pavoucka ?
Neco jako baiudupavouk, googlepavouk, bongbengpavouk, Yahoo! Slurp Pavouk, at..... ?
Dik za antwort Kvitek.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pokud se jedná o běžné uživatele, nevidím v tom problém, aby tu zůstali, když se za hlavního moderátora nesnaží vydávat.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
To nejsou clenove, ani se hlavniho moderatora nevydavaji....
Kdyz najedu na online uzivatele, tak si je mohu vyselektovat na:

Vse
Uzivatele
Hoste
Vyhledavaci boti

Ta posledni skupinka kdyz na ni kliknu, mi prijde jak arachnospolek...
Pomahaji vam zvysovat navstevnost fora ? Nebo k cemu je tu takovou dou mate ? Nikde jinde na IG foru jsem se s tim nesetkala.... vsude vsichni navstevnici maji svoji IP... ale tady ti vsichni "pavouci" ne. Proc ?
 

DeletedUser33829

Guest
To jsi to, Kozmiczi, špatně pochopil, o uživatele, resp. lidi se nejedná. Kvítek myslí, když na titulní stránce dole klikneš na uživatele online.
[SPOIL]
[/SPOIL]

Kvítku, co si pamatuji, tak Linteo, když byl adminem tak psal, že to nastavil, aby hráči rozeznali hosta od těchto pavouků, předtím za Indigry byly vedení jako hosté. Mně to tedy nevadí, aspoň člověk rozezná člověka od programu a ti pavouci tu jsou pořád a zvyšuje to návštěvnost a někdo (něco) tu tak pořád je.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
OK, dobra... tak k cemu jsou, v cem pomahaji, co presne vyhledavaji a proc jinde nejsou ?
 

DeletedUser33829

Guest
To nevím Kvítku, buďme rádi, že víme že tu jsou, dříve bychom to nevěděli, nevím k čemu je takové prohledávání fóra, stejně asi nic nedělají, jediné co mě napadá je, že zvyšují návštěvnost, a že tu tak jako pořád někdo, resp. něco je.:pardon Ale jestli to má nějaký hlubší význam, tak to nevím, zrovna tohle mě netrápí.:mocking
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Iluminati nas sleduji...sou vsudw kolem nas :D
Sledujou vsehny nqse kroky...hehe :D
Proto mne zajia co takova bota dela...bych nerada zas byla prekvapena ze mne vola kriminalka k vyslechu kvuli hackerstvi : )))))))))))-)
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
to je vyhledávač který neustále monitoruje/indexuje obsah fóra ale i internetu obecně aby vyhledavače našli aktuální obsah toho co se na internetu děje, měl jsem jednu dobu vlastní fórum a viděl jsem tam úplně to samé.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Jo, diky :)
Bububu bububu ! Ted jsem tu jen ja a smecka petadvaceti arachnidu :D
Pavouci utoci, hehe.
Tak hledejte, hledejte...stejne se tu nic nedeje :p
Helejc, nepomohli by mi treba najit moji milovanou kytarku ? :))))
Eeee....prave se jeden pavouk hrabe v mym profilu - mohli byste mu to zakazat prosim ? :D

Hezkej banner....malem sem se lekla, ze jsem u Fotra v Bradavicich.... :)
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru