• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Fórum - novinky, nápady, změny

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40698

Guest
Návrh na přetrpení reklam

Inspirovaly mě různé výdělečné klikací maily a tak podobně.
Prostě za jedno kliknutí na reklamu a kompletní projití na odkazovaném webu by byla odměna 0,5 PB. Vypláceno by to mohlo býti po 500 kliknutích.

A také by měli aspoň ty reklamy trochu nějak filtrovat, protože jako reklama na hodinový hotel Azyl v Praze mi nepřipadá adekvátní. Tady asi někdo vůbec nemyslel. Za chvíli se tam objeví reklamy na brutální Aborty.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Nechapu, co je to napadlo. Ja si nebudu stahovat adblock, jen kvuli tomu, ze povolili reklamy. Zapomneli trochu premyslet u toho vyvijeni hry.

Takhle, já má pěkně rozehrané 2 světy, až na nich sám nebo z donucení skončím nebo je vyhrajeme :D tak už asi další svět začínat nebudu to ale balit hned kvůli reklamám, adblock není zlo a krom blokování reklam nedělá nic čím by ti škodil takže je to nejlepší způsob jak tuhle vymoženost přetrpět, já stále čekám vyjádření někoho kdo o tom ví víc a doufám že se někde stal velký omyl a brzo to opraví do normálu.

Lontro pokud by už vážně měli zájem vydělávat na reklamách tak to není špatný nápad ale myslím si že by si s tím až tak dalece hlavu nelámali, pokud to budou pay to view ads tak jim to může být fuk.
 

DeletedUser33829

Guest
Letem světem internetem jsem předevčírem zahlédl stížnost hráče na toto na SK a slovenský administrátor jej ujišťoval, že reklamy nebudou od Inna... byl z toho tak vystresovaný, že dostal blokaci a jak se dívám teď, tak příspěvky už tam nejsou.:D

To máš pravdu.:) Ale když si nemůžu na svůj profil vkládat co chci já (videa z youtube,svoji reklamu,...), tak jak si můžou dovolit dávat svoje reklamy na můj profil? A nejenom na můj. Jako platící hráči teď ještě někomu vyděláváme na reklamách.:(
Jestli to takhle půjde dál, tak bych se nedivil, kdyby to dopadlo jako píše DaP-2009. Budeme platit za přihlášení na svůj účet.:)
To co píšeš jsou nesmysly a sci-fi pramenící z Tvojí neznalosti.
Kde jste na to přišli, že si do profilu nemůžete dávat videa z youtube? Já s tím nikdy neměl problém. Pokud ta videa nebudou porušovat svým obsahem jiná ustanovení VOP, tak nevím o tom, že by s tím měl support problém.
Kdyby sis přečetl nebo pamatoval to k čemu jsi se zavázal při registraci, tak bys věděl, že mají na reklamy právo.

[SPOIL]3.3.1 Na Stránce mohou příležitostně být reklamy třetích stran a interaktivní odkazy na internetové stránky třetích stran, za které společnost InnoGames nenese odpovědnost. Společnost InnoGames zejména nemá žádný vliv na obsah a uspořádání externích stránek, na něž odkazuje, popř. na internetové stránky, na něž se dostanete prostřednictvím těchto externích stránek. Za obsah a uspořádání těchto internetových stránek i za dodržování ustanovení o ochraně osobních údajů odpovídají výlučně příslušní poskytovatelé.[/SPOIL]

Inspirovaly mě různé výdělečné klikací maily a tak podobně.
Prostě za jedno kliknutí na reklamu a kompletní projití na odkazovaném webu by byla odměna 0,5 PB. Vypláceno by to mohlo býti po 500 kliknutích.

A také by měli aspoň ty reklamy trochu nějak filtrovat, protože jako reklama na hodinový hotel Azyl v Praze mi nepřipadá adekvátní. Tady asi někdo vůbec nemyslel. Za chvíli se tam objeví reklamy na brutální Aborty.
PB Ti žádné nedají, reklamu tu má Inno na svých stránkách, takže to za klikání nefunguje a majitelem těch reklam ani není Inno, tak proč zrovna oni by měli dávat PB, navíc vydělávat hráčům zakazují.
Tak jsem si vyhledal co to je Azyl, že je to neadekvátní, myslel jsem si, že je to pro bezdomovce, pak by mi to přišla hloupá reklama, protože ti hrát DK nebudou, ale zjišťuji, že je to apartmán pro milence, co je na tom neadekvátního? Nic erotického či sexuálního to není, abys mohl tvrdit, že to kazí děti a mládež a zákony to neporušuje taky. Můžeš to brát jen jako nemorální, ale ne něco co by porušovalo zákony, ustanovení. A to druhé co píšeš, to nehrozí, na tom by těžko někdo vydělával.

Já mám účet jen na s34, mám prémium a reklamy nemám a v minulosti hráči bez PÚ se střetávali s reklamami, ale Inno od toho upustilo, že si lidi stěžovali, psal to tu nedávno Kozmicz, tak by mě zajímalo co se stalo, že Inno teď vtrhlo s reklamami?

Přijde mi dobré načasování i s tou novou hrou, jak kdyby Inno podprahově říkalo, táhněte od našich her a jděte ven.:pardon
 

Pavel84

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
To co píšeš jsou nesmysly a sci-fi pramenící z Tvojí neznalosti.
Kde jste na to přišli, že si do profilu nemůžete dávat videa z youtube? Já s tím nikdy neměl problém. Pokud ta videa nebudou porušovat svým obsahem jiná ustanovení VOP, tak nevím o tom, že by s tím měl support problém.
Kdyby sis přečetl nebo pamatoval to k čemu jsi se zavázal při registraci, tak bys věděl, že mají na reklamy právo.

A tam je ten problém. Jak už spousta adminů řekla, tak jsou jenom lidi a každý má nastavené hranice jinde.
Pro někoho je dané video vtip, pro někoho to může být narážka třeba na marťany. Je jedno co tam bude, ale už jsem několikrát měl smazán svůj profil od supportu díky maličkostem. A i můj spoluhráč dostal blokaci, když měl na svém profilu reklamu na svůj podnik. Stačí když to někdo nahlasí a nikdo se tě neptá co a jak a proč.

Za těch cca 8 let co jsem na DK tak jsem možná stále neznalej přesného slovíčkaření, ale mám dost zkušeností s tím co supportu vadí.
A ano, mají právo na reklamy, ale nejsem si vědom toho, že bych jim povolil reklamy na svém profilu. Reklamy mají být v okolí a né v místě kde běžně bývá text.

Inno a administrátoři chtějí nejspíš ukončit DK na českém servru.:( Bohužel se jim to daří a jen co si dohraji svůj poslední svět, tak přestávám být platícím hráčem. Platím a vlastně platím za to, aby mohli vidělat ještě více na reklamách. A to se mi nelíbí. Jenže jako řadový hráč s tím neudělám nic a jediné co můžu je tuto hru ukončit a už neplatit.
 

DeletedUser33829

Guest
Smazat Ti odkazy na videa můžou, já netvrdím, že ne, jen mi to tu vyznívá jak kdyby si lidi nemohli dávat odkazy na youtube vůbec, což není pravda.
Reklamu na firmu Ti zakážou, to je logické.
S tím vlastnictvím profilu to máš těžké, když si vytvoříš účet, tak se to bere jako licenční ujednání... sice Tvůj profil, ale na jejich stránkách do kterého si nechali právo zasahovat.:pardon
 

Pavel84

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Já se nechci dohadovat co je povoleno a co už ne.:) Mě jen vadí to, že na můj profil si hážou reklamu. Nehraju to od začátku DK, ale začal jsem na s5 a nikdy jsem nezažil, že by byla povolena jakákoliv reklama v profilu. A já jako hráč nepoznám, jestli ta reklama je daného hráče a nebo jestli jí tam dostal.

P.S. Na profil si můžeš dát co chceš.:)) Jen záleží na tom koho máš za nepřítele.:) Mě profili hráčů nezajímají, pokud tam nemají úražky jiných hráčů. Osobně si myslím, že by si tam každý mohl dát co chce. Vždyť za to platí.:)
 

DeletedUser40474

Guest
Už někdo kontaktoval někoho z vedení apod. ?

Abychom tady nečekali měsíc.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tato sekce je určena pro Fórum - novinky, nápady, změny - svoji další komunikaci na téma "reklamy" proto prosím směřujte do správné sekce.

O reklamách víme, již si na ně stěžovali i jiné jazykové verze, zatím jsme však žádné hromadné info neobdžreli, jakmile budeme vědět více, určitě vám to sdělíme.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru