• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ideální vesnice?

DeletedUser2029

Guest
snad krome ty skryse ta vazne neni potreba nikde
Je ideální např. při odstřelování šlechticů. U samostatné vesnice. Dá se hned začít stavět jednotky či zeď, ještě než dorazí suroviny nebo další podpory zvenku. I když zahučí celá uhýbaná armáda při následném odstřelu /např. větší čističi v nestandardní pozici vláčku - či pokud šla s každým šlechticem větší armáda/.

Někdy i těch pár /desítka/ minut pomůže zvednou hradby a vyplodit pár kopiníků. Což se může hodit, pokud za pár desítek minut následuje pokus o další vláček, když první zklamal.

EDIT:
Ano, už jsem to v praxi na zástupech použil a ocenil výhodu skrýše. A dokonce jsem měl i případ kdy jsem si posteskl, že tam není a nemohu hned stavět (ale nevím, zda v tom konkrétním případě šly další útoky rychle za sebou a zda nakonec byla nutná). Nicméně párkrát už mi pomohla. Typicky na rozdávaných kontech v horkých oblastech, kdy občas konkurence vyrazí třeba i na slabé vesničky, skoro bez armády (a kde už ani nemám chuť nějakou velkou stavět). Proč dát vesničku (i když bodově 00 nic) zdarma.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7969

Guest
podla mna naozaj zalezi na tom,ci mate utocnu,alebo obrannu vesnicku.....
v kazdom pripade vsak staje,kasarne,opevnenie,hlavna budova,suroviny,kovarna uplne naplno---
skrys ja osobne ani nestaviam,pretoze je zbytocna pri vyssej tazbe vam nic neskryje,mozno sa hodi len zo zaciatku...
dielna podla mna taky nemusi byt naplno....
 

DeletedUser

Guest
Jediný co je k ničemu je snad kovárna na 20 a HL budova naplno. Na 20 Hl budova stačí až po uši. Teda samozřejmě pokud tu není situace jak výše popisoval turgon. To je potom pomoc, když se třeba opevnění vybuduje rychleji. No a kovárna. Pokud není potřeba nezbytně těžká (což je potřeba minimálně) tak stačí na nějký ten 10 lvl úplně s přehledem.
 

DeletedUser7531

Guest
Jediný co je k ničemu je snad kovárna na 20 a HL budova naplno. Na 20 Hl budova stačí až po uši. Teda samozřejmě pokud tu není situace jak výše popisoval turgon. To je potom pomoc, když se třeba opevnění vybuduje rychleji. No a kovárna. Pokud není potřeba nezbytně těžká (což je potřeba minimálně) tak stačí na nějký ten 10 lvl úplně s přehledem.

Pokud ovsem nechces delat slechtice, to se pak nacekas ;)

(Aspon tedy ziji v domeni, ze s nizsim lvl kovarny muzes sice razit mince, ale skechtu stavet nemuzes ... nemam to odzkousene, ale myslim, ze jsem to nekde cetl...)
 

DeletedUser340

Guest
Hlavní budova: 20
Kasárny: 25
Stáje: Obrané vesnice 0, útočné 20
Dílna: 10
Socha , nádvoří 1
Hradby 20
Skrýš 0
Panský dvůr v každé vesnici...
 

DeletedUser

Guest
muzu se zeptat jakej je rozdil mezi kasarnou na 24 a 25? v navodu se pise ze jsou stejny... takze je tam nejake to pul procento nebo to je jenom pro dobry pocit a vetsi pohodli vojaku?
 

DeletedUser4673

Guest
V návodu je to zaokrouhleno.
Samozřejmě, že se při lvl 25 staví vojsko rychleji.
 

DeletedUser

Guest
Pokud ovsem nechces delat slechtice, to se pak nacekas ;)

(Aspon tedy ziji v domeni, ze s nizsim lvl kovarny muzes sice razit mince, ale skechtu stavet nemuzes ... nemam to odzkousene, ale myslim, ze jsem to nekde cetl...)

Ježiš. To sem si nějako neuvědomil. No to je taky trochu limit no... :D:D:D
 
Nahoru