• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ideální vesnice?

DeletedUser2029

Guest
Tuhle diskuzi moc nechápu je vesnici lepší mít 18000 vojáků nebo 19.000?
Odpověď je zřejmá, ...
Jak je vidět, tak není tak zřejmá, jak si myslíš. Jasně, u 18.000 a 19.000 ještě problém není. Lámat chleba se začíná od cca 19.000-19.500 do řekněme 21.000 (extrémně možná až 21.500-22.000).

Protože to co přidáš na vojácích Ti pak chybí na stupních budov. A každá budova (i ta hlavní budova na 30) má za určitých okolností /často velmi specifických okolností, ale nastat mohou/ každá budova má občas strategický význam, když je vystavena na max a ne jen "hodně vysoko".
 

DeletedUser3219

Guest
ještě si dovolím krátkou poznámku: Ideální vesnice není žádná. Kdyby byla, měli bychom je všichni stejné. Vždy je to něco na úkor něčeho. Z helediska přehlednosti, variability a herní pohody mám třeba vesnice na max, ale je to naúkor vojska.

někdy se to ukazuje jako výhoda, jindy jako nevýhoda. To máš stejný jakos vojskem. Neexistuxje idální útočné ani obranné vojsko, neexistuje ideální strategie kmene, obsazování vesnic ani vedení války.

Proto mě tahle hra baví i po roce - stále zkouším nové ěvci a řeším nové probémy :)
 

DeletedUser14722

Guest
Osobně volím co nejnižší levly budov mimo kasína, stáje, dílna, selák, sklad, hradby, ty mám naplno všude. Ostatní budovy minimum včetně dolů. jen díky toho jsem včera proerazil jedním útokem to, co vy dle toho co píšete byste proráželi minimálně 2 útoky.
Výpis případně zašlu PM.
 

DeletedUser7531

Guest
Osobně volím co nejnižší levly budov mimo kasína, stáje, dílna, selák, sklad, hradby, ty mám naplno všude. Ostatní budovy minimum včetně dolů. jen díky toho jsem včera proerazil jedním útokem to, co vy dle toho co píšete byste proráželi minimálně 2 útoky.
Výpis případně zašlu PM.

A tomu rikas strategicke mysleni? Suroviny na minimum? (rekneme na 20lvl) Jsi zcela zdravy? Nemuzes stihat stavet armadu + zaroven razit mince ... atd... :confused:
 

DeletedUser14722

Guest
od toho jsou farmy a jiné vesnice kde vybiji vojsko a vezmu si co potřebuji. A krom toho v obranných vsích mám vojska méně ale trochu víc těch dolů, to přiznávám.
Vycházím z toho jak se hraje v travianu. Pokud jsi ho hrál a uspěl v něm, víš o čem mluvím.
 

DeletedUser7531

Guest
od toho jsou farmy a jiné vesnice kde vybiji vojsko a vezmu si co potřebuji. A krom toho v obranných vsích mám vojska méně ale trochu víc těch dolů, to přiznávám.
Vycházím z toho jak se hraje v travianu. Pokud jsi ho hrál a uspěl v něm, víš o čem mluvím.

Ne, nehral. DK jsou jina hra nez Travian. Tady, jsou proste suroviny dulezite ...

Nevim, jak bych razil mince, kdyz bych mel vsude 20.lvl surovin :rolleyes::confused::eek::D:D - Takze suroviny rozhodne n maximum. O tom nema cenu debatovat ...

Farmeni ze zacatku je nepostradatelna vec - to je jasne, ale ve fazy hry napr. na svete 1 je farmeni spis blby vtip ...
 

DeletedUser14722

Guest
Věř mi že bych hrál stejně jako hraji teď. vyznávám agrseívní styl hry se vším všudy co k tomu patří včetně následků z toho plynoucích.
A ty kdo jsou se mnou si vybírám dle toho jak chtějí hrát. Proto je nás jen málo, ale když kdokoli z nás zaútočí na 90% projde.
Já osobně jsem od listopadu nenarazil na obranu kterou bych neprorazil maximálně 2 útokem.
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Věř mi že bych hrál stejně jako hraji teď. vyznávám agrseívní styl hry se vším všudy co k tomu patří včetně následků z toho plynoucích.
A ty kdo jsou se mnou si vybírám dle toho jak chtějí hrát. Proto je nás jen málo, ale když kdokoli z nás zaútočí na 90% projde.
Já osobně jsem od listopadu nenarazil na obranu kterou bych neprorazil maximálně 2 útokem.

Škoda, že nejsi na s2, pokud by js mě potkal, pravděpodobně by jsi byl překvapený;)
A já říkám všeho s mírou, ale bourat doly mi nepřijde jako dobrý nápad. Nestačím tisknout mince... vytisknu a nemám z čeho dělat armu a farmení při 5 stech vesnicích je kravina.
 

DeletedUser15709

Guest
Věř mi že bych hrál stejně jako hraji teď. vyznávám agrseívní styl hry se vším všudy co k tomu patří včetně následků z toho plynoucích.
A ty kdo jsou se mnou si vybírám dle toho jak chtějí hrát. Proto je nás jen málo, ale když kdokoli z nás zaútočí na 90% projde.
Já osobně jsem od listopadu nenarazil na obranu kterou bych neprorazil maximálně 2 útokem.

To by me zajimalo, kde hrajes, me se dnes skoro nestane, ze bych druhym utokem prosel:D:D
 

DeletedUser7531

Guest
zoldak: Na jakem hrajes svete?

Edit: A ano, myslim, ze jsem te uz nasel ... Odkaz
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru