• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ideální vesnice?

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Nemyslím, maximum je maximum, stovka seker navíc už stejně nic neudělá, když lehne celá army :)

Mno stovka ne, ale ten 1000, co z toho dokážeš vytáhnout a čím víc, tím líp, takže se může stát, že s každým útokem o 1000 seker navíc budeš muset poslat jen 2 útoky namísto 3;)
 

DeletedUser

Guest
Mno stovka ne, ale ten 1000, co z toho dokážeš vytáhnout a čím víc, tím líp, takže se může stát, že s každým útokem o 1000 seker navíc budeš muset poslat jen 2 útoky namísto 3;)

Když bojovat, tak pořádně, když ztráty, tak sakra velký :D KAMIKAZZE!!! :D
 

DeletedUser15709

Guest
přesně při větším počtu vesnic mě už jeden či dva utoky nezabijou , nez se hrabat ve vesnicich a ubouravat budovyy )

To je presne ono, reknete si, par vojaku nas nezabije, ale kdyz sikovne zbouras ves dostanes i 800 az 1000 vojaku navic a pri poctech nad 200 vesnic a vis je to sakra rozdil, jestli mas o 200 000obrany vic nebo min!!:D
 

DeletedUser7531

Guest
To je presne ono, reknete si, par vojaku nas nezabije, ale kdyz sikovne zbouras ves dostanes i 800 az 1000 vojaku navic a pri poctech nad 200 vesnic a vis je to sakra rozdil, jestli mas o 200 000obrany vic nebo min!!:D

Tak zaberu dalsich 10 vesnic a mam to taky :D
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
A na těch 10 vesnic ti padne 2x víc army jak mě...;)
 

DeletedUser340

Guest
Mít plný počet u vesnice je volovina... já mam průměr bodů tak 8000, ale velkou armádu...

Body budí repsekt, ale armáda ho dělá...
 

DeletedUser

Guest
Ono hlavní roli hraje hlavně čas a ten není takže ja osobně radši obětuju 2 útoky navíc, než abych projížděl 450 vesnic a hledal kde co ubourat, u nás na světě 5 máme tu nevýhodu že ještě musíme projíždět kovárnu a vylepšovat vojáky, snižovat a zvyšovat levely, než projedu vesnice a doplním vojaky ( musím po vesnici jelikož ten dobrej script je zakazanej :-{.) a hromadná rekrutace je o ničem a to doslova tak mi to zabere celkem dost času nehledě na vedení kmene.Takže nějaký bourání budov v mé fázy hry je zbytečný :DD
 

DeletedUser8020

Guest
no to vylepšování vojáčků mě tedy vůbec nebavilo...tak jsem to tam raději hned na začátku zabalila:D
Já též preferuji vesnice vystavené kolem 9tis.bodů,ale čím víc vesnic,tím víc od toho upouštím. Ale jen z časového hlediska. Takže všechny nové vísky už nestíhám bourat,ale kdo ví,třeba se k tomu jednou dostanu:Da dám si je do pořádku podle svých představ:)
 

DeletedUser6478

Guest
Tuhle diskuzi moc nechápu je vesnici lepší mít 18000 vojáků nebo 19.0000?
Odpověď je zřejmá, tak proč debatovat jestli je dobré stavět něco co nepotřebuji či nikoliv.
 
Nahoru