• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ideální vesnice?

DeletedUser

Guest
Je to jen na tobě,ale prostě je děsný v tom mýt bordel případně furt něco bořit....

Mě docela stačí předělávat výzkumy v kovárně.

Prostě pohodlnost nadevše.:cool
 

DeletedUser

Guest
Je to jen na tobě,ale prostě je děsný v tom mýt bordel případně furt něco bořit....

Mě docela stačí předělávat výzkumy v kovárně.

Prostě pohodlnost nadevše.:cool

Taky sem hrál tímhle stylem,ale teď za poslední dny sem si řekl že je to na nic(nějak sem boural a koukám že sem si bouráním ubral přes půl milionu bodů:pardon),mnohem víc pozitiv vidím v optimalizovaných vesnicíh,sice bourání musíš věnovat trochu času,no u 300 vesnic trochu víc,ale potom tím získáš větší kapacitu v SD pro vojsko a taky a to je pro mě dost zásadní,mám na menší hráče krapet lepší morálku než sem míval,a to už je u rozjetýho světa,kde jsou bodové rozdíly už dost velký sakra výhoda :hi
 

DeletedUser

Guest
Zlatý slova. A co na to řeknete vy, kteří zastáváte vesnice na max?
 

DeletedUser

Guest
Ztratil půl milionu bodů.A každá budova se hodí..Tak co vy na to?:clown
 

DeletedUser

Guest
No jo, ale když má míň bodů, má víc místa na armu, celkově se počítají na výhru vesnice a má lepší morálku. No neber to.
 

DeletedUser

Guest
Já jsem taky jeden z těch co nestaví vesnice na max, osobně mi stačí mít hl, budovu a trh na 20level a už to mi dá 800míst v seláku na víc a to se vyplatí, hlavně v obraně.
Zastánci maximálně dostavěných vsí budou asi oponovat tím, že když mi někdo sundá hradby tak je nepostavím tak rychle, ale upřímně, když už jdou jednou hradby dolů tak těch pár minut(no, možná víc, nevím nepočítal jsem to) mě nezachráni pokud stojím proti někomu kdo umí hrát a nemám se čím bránit.
Takže mi přijde stavění na max jako zbytečnost, ale je to každého věc jakou si v tomhle zvolí strategii, někdo chce víc vojáků a někdo se bez těch několika stovek navíc obejde, takže...:dunno
 

DeletedUser

Guest
No tak mě se to stalo neddávno,šlo na tu vesku spoustu útoků a stíhalo to jen pár podpor a když mi první útok skoro odrovnal hradby,tak jsem byl za každou minutu vděčný.
 

DeletedUser

Guest
no však taky není nutný ubourávat si okrajový vesnice který by mohli být v ohrožení,ale třeba vesnice které mám ve svém středu nebo jsou obehnány vlastním kmenem a napadení moc nehrozí,tak u těch nevidím důvod proč třeba hl.budovu trošku nesundat...
 

DeletedUser

Guest
Pokud jdou hradby dolů, tak nad tou vesnicí můžeš rovnou sloužit pohřeb. To je konec, tam se ani o nějakým časovým intervalu nemůže mluvit.
 
Nahoru