• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ideální vesnice?

DeletedUser

Guest
A nejsou ohně náhodou jen do útoku? Mám za to že zvyšují o 100% škody, ale o obraně tam nic není.
 

DeletedUser7531

Guest
A nejsou ohně náhodou jen do útoku? Mám za to že zvyšují o 100% škody, ale o obraně tam nic není.

Všechny bonusy /pokud se nepletu/ jsou jak do obrany, tak i do útoku. I bonus na sekerníky přidává sekerníkům při obraně nějaký bonus... :p
 

DeletedUser

Guest
To ano, ale u všech ostatních je to napsáno. U ohně je jen že zvyšuje škody o 100%.
 

DeletedUser2029

Guest
To je věc starých a nových bonusů. Na CZ od cca 13. světa se s paladinem (a výstražnými ohňi) přidává 1000% do obrany (to není překlep). Na starých světech nepřidává, jen zvyšuje účinnost demolice.

SK (nové bonusy):
Aletheianine výstražné ohne

Zvýši poškodenie spôsobené katapultami v útoku o 100% a bojovú silu katapultov v obrane desaťnásobne.

CZ (staré bonusy):
Aletheiany výstražné ohně

Zvýší škody katapultů o 100%
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ideální vesnice je taková, která nemá žádnou armu a proto se rychle zabírá :yes ;)
Škoda, že takových to ideálních vesnic je poslední dobou minimum,...fňuk. :D
 

DeletedUser

Guest
Vesnice má být takhle rozestavěna:

Hlavní budova 20
Kasárna 25
Stáj 20
Dílna 10
Kovárna 20
Tržiště 20
Nádvoří 1
Panský dvůr 1
Doly 30 !!!
Skrýš 10
Opevnění 20

Když máte vesnici naplno a když takhle tak tady máte navíc 800-1000vojáků.
 

DeletedUser

Guest
A vidíš, mě tržiště stačí na deset a železnej důl na 29...
 
Nahoru