• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta - 53. Neděle.......Sir Ared vs. Lord Dark Knighter

  • Zakladatel vlákna Lord Dark Knighter
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33450

Guest
Děkuji za odpověd,která hřeje.
Přeju Ti v Tvém odhodlání víru,ta Tě požene vpřed.:great
A ted otázečka na tělo.-Budeš pouze hledat zlobivce?Nebo jim můžeš v rámci zefektivnění i dát vařechou?:blush:angel-Případně poradím-mohli by omylem stoupnout na volně ložené hrábě.:mocking

+Svět 25,máš tam známé i z reálu?
A dopředu vám kluci aj cérečky přeju hezkou noc a pozitivní vstávání do nového dne.
Dobrou a děkujem za další díl křesla- jste šikulkové.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Zdravím,
znáš se s někým ze hry DK osobně?
Hraješ s premiákem nebo bez něho?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Koho bys volil jako prezidenta ze současných kandidátů?

Kdo podle tebe může především za krizi jižních států v EU? Jak bys ji řešil ty?
Kdo je nejsilnějším státem světa podle tebe? Proč?
 

DeletedUser35615

Guest
Děkuji za odpověd,která hřeje.
Přeju Ti v Tvém odhodlání víru,ta Tě požene vpřed.:great
A ted otázečka na tělo.-Budeš pouze hledat zlobivce?Nebo jim můžeš v rámci zefektivnění i dát vařechou?:blush:angel-Případně poradím-mohli by omylem stoupnout na volně ložené hrábě.:mocking

+Svět 25,máš tam známé i z reálu?


Díky. Moc nerozumím první části otázky :pardon Ne, nikoho z DK v realu neznám, ale jsou u nás v kmeni lidé, u nichž mám pocit, že by to za to stálo :)
 

DeletedUser35615

Guest
Koho bys volil jako prezidenta ze současných kandidátů?

Kdo podle tebe může především za krizi jižních států v EU? Jak bys ji řešil ty?
Kdo je nejsilnějším státem světa podle tebe? Proč?

Líbí se mi Vladimír Franz, ale volit budu Karla Schwarzenberga. A v druhém kole ještě nevím. Předpokládám že to bude Fisher vs. Zeman a to bude těžká volba. Najít nejmenší zlo.


No myslím, že si za ní mohou oni sami svou nezodpovědnou politikou. Moc nevím jak to řešit, ale určitě je třeba se z toho poučit a nastavit parametry tak aby se to neopakovalo. Jako eurofederalista vidím možné řešení ve větší integraci a přenesení kompetencí z národních vlád. Řecko by se asi mělo vrátit ke drachmě, pro jejich vlastní dobro.

No nejsilnější bude asi USA, ale otázka je jak dlouho ještě. Proč? Ekonomika, svoboda, atomovky, počet obyvatel, zdroje surovin...vývoz ideálů :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jaký stát bys chtěl ještě navštívit? Jaký stát je ti po Česku nejbližší?
 

DeletedUser35615

Guest
Chtěl bych do USA, Kanady, Brazílie, Indie a jak jsem psal už jinde na Srí Lanku. Ale co z toho zvládnu nevím :) Kdybych si měl vybrat jen jeden stát, tak asi Indie.

Samozřejmě že Slovensko :)
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Toť zřejmě ode mne dnes vše :) Snad se LDK nebude zlobit, že jsem tě vyzpovídal.

Bylo mi ctí tě vyzpovídat a pravděpodobně do příští křesla budou hráči mít možnost ti pokládat další otázky.

Já se pro dnešek loučím. Přeji dobrou noc :)[/SPOIL]
 

DeletedUser35615

Guest
Mně bylo rovněž ctí a potěšením být dnes v křesle. Díky za tvoje zajímavé otázky, vedl jsi si dobře řekl bych :) A ostatním také děkuju za položené dotazy, pokud budete mít zájem a někdo to nestopne, pokusím se na další dotazy průběžně odpovídat. Díky a dobrou noc.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru