• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta - 53. Neděle.......Sir Ared vs. Lord Dark Knighter

  • Zakladatel vlákna Lord Dark Knighter
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zpátky k politice...Považuješ se za liberála, takže mě napadá otázka: Jaká strana ti v ČR nejvíc imponuje a kterou volíš?
A co vůbec říkáš na český vývoj dějin v 20. století, jak si podle tebe nyní stojíme?
 

DeletedUser35615

Guest
V pravém slova smyslu, žádná. Zkoušel jsem dát šanci vícero. Myslím že jsem začínal na Evropských demokratech (Jan Kasl), pak i do Bruselu, Zelené na radnici do Prahy (do Parlamentu bych to nikdy neudělal), ODS když bylo potřeba zastavit Jiřího Paroubka (a zklamali mě opravdu hluboce, myslím ODS), a naposledy TOP09 a z těch taky nejsem dvakrát nadšenej.


20. století byla doba bouřlivá pro celou Evropu. Bohužel události po druhé světové válce (samozřejmě že i ty přední) nasměrovali naší Republiku na čtyřicet let směrem, který nás negativně poznamenal na generace, oslabil a zpomalil náš vývoj snad ve všech oblastech a jehož pachuť bohužel ne všichni z nás cítí.
Vzal jsem to ve zkratce, jinak by to bylo k uscrollování :)

Myslím že si na vzdory všem překážkám a globální situaci stojíme ještě celkem dobře :)
 

DeletedUser

Guest
Znáš Stranu svobodných občanů? Pokud ne, tak na ní koukni, mohla by ti být celkem blízko...:yes

Jaké je tvé oblíbené motto nebo citát (klidně jich můžeš dát víc)? Co tě žene dál?
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Znáš Stranu svobodných občanů? Pokud ne, tak na ní koukni, mohla by ti být celkem blízko...:yes

Pan Mach, coby předseda, není pro mne zárukou kvalitní strany kvůli stykům se současným panem prezidentem. :) Dokonce se jednu dobu spekulovalo o přesunu pana Klause z Hradu jako člena této strany :)[/SPOIL]
 

DeletedUser35615

Guest
Znáš Stranu svobodných občanů? Pokud ne, tak na ní koukni, mohla by ti být celkem blízko...:yes

Jaké je tvé oblíbené motto nebo citát (klidně jich můžeš dát víc)? Co tě žene dál?

Znám a trošku jsem čekal že na ni zavedeš řeč, někde si už o ní psal a mám Tě s ní tak trochu spojeného :) Nemám je nějak načtené, ale mám problém s jejich postojem vůči EU a k registrovanému partnerství. A taky se tak trochu ošívám z jejich vztahu s Václavem Klausem, kterého plně respektuji, ale nesouhlasím s mnoha jeho postoji.
Mé oblíbené motto? V podpisu + Ať zhynu jestli ustoupím :paladin

A možná ještě toto:

Jonathan Swift: "Život je tragedie pro ty co cítí a komedie pro ty co myslí"

Klasik: "Když nejde o život, jde o h*vno"


Někdy se taky sám sebe ptám co mě žene dál a není na to lehké popravdě odpovědět. Asi myšlenka že naše jednotlivé kroky, ušlé v dobré víře, dohromady posouvají lidstvo k lepší budoucnosti? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]No nevim, že bych se o Svobodných už někde zmiňoval, ale to je jedno. Každopádně z toho co nabízí česká politická scéna mi to přijde nejpřijatelnější.[/SPOIL]

Psal si že si svobodný? Jak je tomu dlouho? Jseš momentálně v nějakém vztahu?
 

DeletedUser35615

Guest
Přímo jsi se nezmiňoval, to je pravda, ale že k nim máš blízko jsem pochopil (možná špatně) z Tvého posledního příspěvku:

http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?18420-EU-zastánce-či-odpůrce-(a-víme-vůbec-proč-)

Svobodný jsem odjakživa (jednou jsem se málem oženil) :) Vztah už nemám žádný, poslední milenku jsem minulej měsíc dvakrát zazdil a tím jsem skončil :) Na pořádný vztah nemám náladu, sílu, vytrvalost, přesvědčení a po určitém poznání se zcela sobecky soustředím na sebe :)
 

DeletedUser35615

Guest
No určité životní období mi to vyhovovalo absolutně. S třicítkou ale člověk začíná uvažovat jinak (jak kdo), takže poslední dobou se o vyhovujícím stavu nedá hovořit. Chybí mi něco zcela určitě...řekl bych že něha. Taky je to někdy na mě vidět :(
 

DeletedUser

Guest
Jaké máš vzdělání a zkušenosti se školou? Je něco, co by si v tomto ohledu změnil, pokud by si mohl?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru