• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta - 53. Neděle.......Sir Ared vs. Lord Dark Knighter

  • Zakladatel vlákna Lord Dark Knighter
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Podle nových pravidel je to tu otevřeno až do další produkce křesla. A díky oběma, opravdu jste se toho zhostili dobře.

A moje dotazy, hrál jsi i jiné světy než 11 a 25? Jak se Ti líbil svět s kostely? A za který kmen jsi na 11 hrál, jestli si to ještě pamatuješ?
 

DeletedUser35615

Guest
Zkusmo jsem rozjel svět 26 a 27, ale zjistil jsem, že to ve mně vzbuzuje schizofrenní pocity :), takže jsem tam nepobyl moc dlouho. Den dva.

Kostely se mi líbily, byla to zajímavost a trošku to dodalo vesničce na realitě. Když už tam není hospoda
(i když v selském dvoře asi nějakou mají), tak alespoň kostel byl :) Ale nějak zvlášť je nepostrádám.

Na to už si asi bohužel nevzpomenu :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak jsem rád, že se jednou křeslo obešlo i beze mě. :yes
Díky Nitramo, zvládli jste to dobře...A otázky je mozné samozřejmě pokládat i dále.

Pro začátek mám menší reakce na to, co jsi psal...
Uvedl si dost filmů, které režírovali bratři Coenovi. Vyhledáváš jejich filmy? A viděl si i Fargo?
Podle čeho se rozhoduješ, jaké filmy budeš sledovat? Používáš csfd.cz?

K hudbě: Můžeš mi sem dát na ukázku nějakou opravdovou pecku, od těch Cypress Hill?
 

DeletedUser35615

Guest
Určitě, Coenové jsou moji oblíbení autoři, ještě nikdy mě nezklamali. Jejich pojetí mi trochu připomíná skandinávský filmový styl a ten mi lahodí. Fargo jsem viděl, mám ho moc rád, ale do rychlého výčtu se mi už nevešel :)

csfd.cz používám jen pro orientaci a baví mě číst uživatelské recenze. Většina filmů, která mě zajímá, poněkud uniká masové propagaci, takže se většinou rozhoduju podle doporučení přátel, dám hodně na mojí mladší sestru a chodím do filmového klubu kina Oko http://www.biooko.net

Moje nejoblíbenější album je B-Real a z něj mám nejradši tyto dva tracky, přičemž druhý mám raději, ale bez prvního nemá smysl :) mám rád The Doors, takže se mi líbí ten motiv co použili.


http://www.youtube.com/watch?v=i9KI534nWuc

http://www.youtube.com/watch?v=pWK8B0vsSYw

omlouvám se, nevím jak to vložit aby se to správně zobrazovalo
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Celkem zvláštní druh hudby :eek:)...Co třeba Rock nebo Metal, říká ti to něco? :)
 

DeletedUser35615

Guest
:) je to takový gangsterský. Ale zrovna Cypress Hill se toho umí chopit a udělat to tak, že to není až tak směšný. Kdyby jsi slyšel některý rapery (obzvlášť český) co předváděj, tak se počuráš smíchy :) Rock ano, ale spíš začátky jako rock and roll, big beat, rock soul; Beatles, Ray Charles, Rolling Stones a pod... Metal skoro vůbec, ale některý starý věci si rád poslechnu; Led Zepellin, Deep Purple a někde jsem zaslechl nějakou metalovou kombinaci s klasikou a to se mi celkem líbilo.
 

DeletedUser

Guest
Tak já mám celkem bohaté zkušenosti is této hudební odnože...Právěže kvalitu na hiphop scéně moc neznám.

Bydlíš v Praze. Jak se ti tam žije? Dokážeš si představit, že by jses přestěhoval? Co by ti nejvíc chybělo a co naopak ne?
 

DeletedUser35615

Guest
Zrovna teď jsem v Kolíně, ale v Praze mám trvalé bydliště, narodil jsem se tam a mám Prahu rád. Zajišťuju ochranu majetku na stavbách mého kamaráda developera, a jedna z nich je právě tady v Kolíně. A raději než abych platil dalšího člověka, tak jsem se odstěhoval do Kolína a starám se o to sám. To mi přineslo i trochu zkušenosti ze stavebnictví, jelikož na noční tu mám dědka s čoklem a přes den tu řídím provoz stavby....Takže představa odstěhování mi není cizí :) Když jsem ještě sloužil, tak jsem v rámci služby bydlel všude možně (útvar s celorepublikovou působností), takže na kočovný život jsem zvyklej. A můžu Ti přesně říct co mi chybí. Skoro nic....snad jen omezená nabídka služeb, konkurence a kamarádi, kteří bydlí většinou v Praze. Ale vlakem je to čtyřicet minut, takže taky houby zle. Rozhodně mi nechybí ten šrumec co v Praze je, hlavně co se týče silničního provozu. Jinak v Praze je moc fajn život, je to přece jen metropole a protíná se tam leccos.

Jestli to není proti protokolu, zeptal bych se na Tebe a na Tvůj zájem o muziku a kinematografii. Co posloucháš, co sleduješ, co Tě zajímá?
 

DeletedUser

Guest
Ty otázky na mě bych nechal až budu někdy hostem já. ;)

Jaké je tvé oblíbené jídlo a nápoj? A vůbec, jak se stravuješ?
 

DeletedUser35615

Guest
Ok. :)

To je složitější otázka než by se na první pohled zdálo :) Mám jídlo moc rád a nejsem vůbec vybíravej, chutná mi prakticky všechno. Upřednostňuju českou kuchyni a z ní mám nejradši smetanové omáčky a knedlíky. Nápoje jsou jednoduší, piju vodu a pivo, přičemž dávám přednost plzeňskému a hned za ním je kvasnicový Budvar (kroužek). Ale nebráním se ani ostatním pivům, rád ochutnávám lokální značky.

Stravovací návyky nic moc. Nesnídám, jím nepravidelně, většinou jednou denně, a to buď někde v hospodě, nebo v různých fast foodech a řeznictvích. A často dělám základní chybu že celej den nic nejím a naperu se večer :( Vařit mě nebaví, můj vrchol jsou špagety s kečupem nebo rizoto z hovězí konzervy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru