• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta - 53. Neděle.......Sir Ared vs. Lord Dark Knighter

  • Zakladatel vlákna Lord Dark Knighter
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35615

Guest
ZŠ, SOŠ - automechanik+podnikání v tech. povoláních, UJAK - speciální pedagogika - dálkově.

Moje zkušenosti se školou jsou ve skrze negativní, hlavně s tou základní. Byl jsem poměrně živé dítě a měl problém s kvaziautoritami. A s tím mám vlastně problém dodnes, ale jako dítě jsem to těžce nesl. Potom jsem také dlouhodobý kritik známkového systému a memorování. Systém našeho školství vychází z dogmat 19./20. století a je to na něm znát. (R)Evoluce je nutná.

Pokud bych měl možnost promluvit sám se sebou v minulosti, zřejmě bych se pokusil změnit svůj přístup ke vzdělávání. Abych více energie opřel do studia a méně do boje proti všem.

Nejsem studijní typ, takže výběr školy bych asi neměnil, kdybych měl stejnou nabídku. Ale studovat dnes (a mít na to rodiče peníze) vybral bych si.
 

DeletedUser

Guest
Je něco co tě v životě láká a co by si chtěl zkusit?
Je naopak něco čeho se bojíš?
 

DeletedUser35615

Guest
Neustále hledám hranice a baví mě je překračovat. Což je trošku nebezpečný, ale zjistil jsem, že žádné dané hranice neexistují. Jsou jen ty, které si určíme my sami. Láká mě toho dost (hlavně tam kde je adrenalin) a ničemu se nebráním, ale nic konkrétního co bych uvedl mě nenapadá.

Jestli se něčeho bojím? Nevím, napadá mě citát Johna Miltona: "Není se čeho bát, jedině strachu" :)



EDIT: Veselé a šťastné Vánoce všem
--ch4
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jak slavíš vánoce? A co dárky, dostal si někdy nějaký na který nezapomeneš?
Kapr nebo řízek?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Hm, adrenalin?! Zkusil jsi třeba seskok padákem? Nebo raft? Nebo skok na laně z mostu či jeřábu?
 

DeletedUser35615

Guest
Jak slavíš vánoce? A co dárky, dostal si někdy nějaký na který nezapomeneš?
Kapr nebo řízek?

Vánoce slavím s rodiči, jelikož vlastní rodinu nemám. Ještě to má kouzlo :) Dárky jsme u nás v rodině nikdy nepřeháněli, takže si dáváme hlavně knihy a sem tam nějakou praktickou věc. Spíš jde o setkání, zdobení stromku, pohodu a jídlo :)

Jednou, to mi bylo osmnáct, mi dala ségra pod stromek takovou malou koalu s provázkem v zadku, kterej když se natáhne tak koala vrní :) Mám jí dodnes, cestuje skoro všude se mnou, takže to bude asi ten nej dárek :)

Určitě řízek, kapr mi nic moc neříká. A bramborovej salát mi přestává nějak chutnat. Spíš si pochutnám na vinné klobásce. To je tradice (myslím že někde z podkrkonoší), kterou přinesl táta od svého dědy. Takže máme dva chody. Vinnou klobásku s krouhaným zelím a chléb a teprve pak řízek a salát. Včera táta v žertu navrhoval, že by jsme mohli příští rok udělat místo salátu a řízků tatarskej biftek :) Ten nápad se mi líbí :)
 

DeletedUser35615

Guest
Hm, adrenalin?! Zkusil jsi třeba seskok padákem? Nebo raft? Nebo skok na laně z mostu či jeřábu?


Určitě, mám tři základní vojenské seskoky na OVP68 z osmi set metrů a jeden na tandemu ze čtyř kilometrů. Lano mě moc neláká, motá se tam okolo dost lidí, dá se udělat hodně chyb a jsi dole natotata. Na padáku jsi sám za sebe, bez diváků. To absolutní ticho a rozhled je něco uchvacujícího. Raft na nějaký hodně divoký řece bych rád zkusil :)
 

DeletedUser

Guest
Co konec světa? Bál jses nebo to pro tebe byl naprosto normální den?
 

DeletedUser35615

Guest
Nebál, je to nesmysl. Konec logicky nastane, ale pochybuji že to bude tak jednoduché a rychlé. Odpovědnost za to bude pravděpodobně náležet pouze nám, ne nějaké sudbě nebo předpovědi.
 

DeletedUser

Guest
V jiném tématu jses vyjádřil, že vlastníš zbraně...Jaké? Jak dlouho je máš? Použil si je už někdy? A vůbec, jaké s nimi máš zkušenosti?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru