• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - II. NEDĚLE/sobota/ ... 20:00

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
To bych si také raději nechal pro sebe, ono to zase tak důležité určitě není. :yes

Jinak nikdy jsem neměl velké ambice stát se supportérem, sám nevím proč, ale být moderátorem mně bohatě stačí. Jsem prostě rád, že mohu radit jiným, na to zelený nick nepotřebuji.
 

DeletedUser11059

Guest
Tak trochu by jsi měl mít přehled o nějakém procentu hráčů našeho světa a věřim i světů jiných ...... co si myslíš o hráčích zde a koho by jsi zařadil mezi opravdové osobnosti a koho z celkových DK?
 

DeletedUser

Guest
Tak trochu by jsi měl mít přehled o nějakém procentu hráčů našeho světa a věřim i světů jiných ...... co si myslíš o hráčích zde a koho by jsi zařadil mezi opravdové osobnosti a koho z celkových DK?
Pokud řeknu něčí jméno, tak si sám budu na sebe plést bič. :)

Nicméně určitě musím vyzdvihnout hráče, kterým se podařil ukončit S4.

A taktéž hráče, kteří tuto hru hrají už nějaký ten rok - za což si zaslouží můj velký obdiv.
 

DeletedUser

Guest
ještě 11 min a můžu další otázku.. na tuhle se fakt těšim :(
 

DeletedUser11059

Guest
Rád rybaříš, to už vim, rád trávíš čas s rodinou, to už také vim, ale proč DK, co Tě sem přitahuje, proč tolik času (a kolik ho může být) věnuješ této hře?
 

DeletedUser

Guest
Na složitou otázku jednoduchá odpověď. Především možnost rychlého odreagování.

Kolik času věnuji denně DK? Vše záleží na náladě, počasí a množství práce. Pokud mám dobrou náladu, venku je nevlídno a práce je málo, tak nemalý čas.
 

DeletedUser11059

Guest
Hmmm, filuta a tajnůstkář.
Jsi věřící vegetarián, který nikdy neochutnal žádnou drogu, ani cigaretku a k tomu ještě abstinent a sexu zdženlivý pacifista?
 

DeletedUser11059

Guest
Určitě jsi si všiml toho, že panuje hodně všeobecný názor mezi hráči ohledně komunikace moderátorů a supportu a cheatů s právě hráči. Jako informace ohledně chyb, ohledně provinění a tak. Máš pocit, že alespoň trochu se ten všeobecný názor zakládá na pravdě?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru