• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - IV. NEDĚLE ..... papasese vs Super Matěj

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
17/07/11 ... start poředu v 17:30h
... host (papasese - diplomat kmene :TaRa: a vedoucí celkového ranku)
... tazatel (Super Matěj - člen *TFoH2 z Litomyšle)

ostatní důležité informace k pořadu :
ZDE

diskuse před začátkem:
ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33883

Guest
Zdravím všechny kdo i v tento krásný letní den dají přednost DK před koupalištěm, rybníkem, či zahradní restaurací.. Dnešního hosta myslím není třeba představovat, neb každý kdo tu nějaký čas působí ho musí znát-papasese a kmen Tara, to je ve sv. 8 pojem..
 

DeletedUser11059

Guest
Zdravíčko přeji všem přítomným a startuji dnešní přímý přenost pořadu "Křesla pro Hosta".
Ještě jednou Dobrý den. ;)

EDIT:/

Ahoj Matěji a pusť se do mě.
 

DeletedUser33883

Guest
A hned si dovolím první otázky: Pavel a Jana, diplomat a šéfová-je to tak i v reálném životě?? A co váš potomek-objevuje se u něho vztah k DK, nebo dává pořád přednost prehistorické zvěřině a navštívili jste s ním už nějaký dinopark??
 

DeletedUser11059

Guest
A hned si dovolím první otázky: Pavel a Jana, diplomat a šéfová-je to tak i v reálném životě?? A co váš potomek-objevuje se u něho vztah k DK, nebo dává pořád přednost prehistorické zvěřině a navštívili jste s ním už nějaký dinopark??

Tak nejdřív ten potomek (pacholek) :D ... je to dinonadšenec, zatim má v plánu být Archeolog a neopouští ho to. je mu 5, tak má ještě čas, ale zná dinosaury už skoro lépe nežli já (tedy jistě lépe).
A doma šéfová a diplomat (zlatko vedle mě chrní, takže) .... jasně že ne, já jsem doma šéf a tady ve hře to dávám Janče kompenzovat (ale teď už ji nesmim 100 minut vzbudit :D ).

A co váš potomek-objevuje se u něho vztah k DK, ...
A ještě na tohle ... DK mu nic neříká, ale už si umí najít svoje hry sám., a nejen to - co potřebuje, co ví, jak se píše --- nemá problém na internetu najít.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33883

Guest
No tak už proběhl nějaký ten dinopark?? A jak se daří vašenmu krásnému čtyřnohému příteli člověka??
 

DeletedUser11059

Guest
No tak už proběhl nějaký ten dinopark?? A jak se daří vašenmu krásnému čtyřnohému příteli člověka??

Dinopark zatim ne ... donedávna byl pořádný jen v Plzni a Ostravě (a Frankfurtu nad Mohanem), ale co otevřeli ten nový v Praze, tak letos v létě tam už máme naplánováno zajet. Vlastně co kecám ... v ÚsteckéZOO je takový dinopark už z dob mého studia .... .

Jó pesos. Už jsme si docela zvykli za ty 3 roky od doby, co nám otrávili Ejmynu, že tu neni a Larry ten už stárna. Pes, co má cca 45 kg a je vysokého vzrůstu se moc nedožívá, a jemu táhne na 12 let. Tak už to začíná (hlavně v létě) být znát.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Tak nejdřív ten potomek (pacholek) :D ... je to dinonadšenec, zatim má v plánu být Archeolog a neopouští ho to. je mu 5, tak má ještě čas, ale zná dinosaury už skoro lépe nežli já (tedy jistě lépe).
Malá technická:
Archeolog je ten co vykopává kosti a smetiště po lidech. Ten co vykopává kosti dinosaurů je paleontolog. ;)
[/SPOIL]
 

DeletedUser33883

Guest
Je už dalo by se říct i léto, už ses naučil od jany pít mochito, když u vás asi točí ten nepříliš chutný zlaťák??:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru