• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - IV. NEDĚLE ..... papasese vs Super Matěj

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser23979

Guest
Tak PAvle...jak to myslíš dále na sv.22........vydržet, nebo jste jen tak nazkoušku....
 

DeletedUser33883

Guest
Koukám že vymezený čas už doběhl, škoda, že se neobjevilo víc hráčů lačných odpovědí našeho vzácného hosta.. A klasika-dovedeš si představit život zcela bez DK??
 

DeletedUser11059

Guest
Tak PAvle...jak to myslíš dále na sv.22........vydržet, nebo jste jen tak nazkoušku....

Já zatim na zkoušku a čas ukáže, co se z toho vyvrbí.

Koukám že vymezený čas už doběhl, škoda, že se neobjevilo víc hráčů lačných odpovědí našeho vzácného hosta.. A klasika-dovedeš si představit život zcela bez DK??

jestli máš čas a ještě otázky, já čas mám a odpovědi taky :yes:D

a pokud by se ještě chvilku pokračovalo, tak by měl každý už volnou ruku v počtu dotazů. Třeba o 30 min se to dá natáhnout do 19:45.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser23979

Guest
Já jsem tu a ptát se bude......

V kavárně sv.8 jsem napsala kolik lidi kouká na toto forum......bylo jich 26 v jedni chvíli...

Myslíš si, že se lidi bojí zeptat a napsat něco :)
 

DeletedUser11059

Guest
Já jsem tu a ptát se bude......

V kavárně sv.8 jsem napsala kolik lidi kouká na toto forum......bylo jich 26 v jedni chvíli...

Myslíš si, že se lidi bojí zeptat a napsat něco :)

Na s8 koukalo 26 lidí, ale do Křesla jen 6 ... a z těch šesti se pár na nic nezeptalo ... nevim proč, třeba mě nemají rádi. nevo se bojí, nebo se nemají na co zeptat. To je těžko odpovědět.
 

DeletedUser23979

Guest
Můžu říci. že ty jsi člověk, na kterého je se, co zeptat..... neuhýbáš a řekneš vše na rovinu.....

To se mi líbí, tak jako Alex odpověděl na vše......

Mohu další otázku :)
 

DeletedUser23979

Guest
Si připadám jak zpovědník :)

taaak......co tě vedlo k tomu, ab si zde na forum začal přispívat a radit lidem....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru