• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - IV. NEDĚLE ..... papasese vs Super Matěj

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33883

Guest
Omlouvám se, měl jsem technické problémy s připojením.. Věřím, že vytrváš až do konce a zbytek kmene též a budu držet palce.. Jinak co mě mrzí-jakým způsobem zmizel váš člen Peterson, byli jsme dlouho přátelé a nakonec se ani nerozloučil.. Jinak nějaký sraz lidí ze sv 8, ne jen kmenový, to by bylo fajn, ale asi těžko zorganizovatelné.. A co sport, je to tvá parketa, fandíš něčemu či někomu??
 

DeletedUser11059

Guest
Pavle mluvil jsi tu o tobě a Janě, že spolu řešíte věci......četla jsem mnoho zpráv a debat s Janou....

Myslíš si, že vždy dělala správné věci, jak ve vyjadřováním apod.....tím myslím jak TARA končí a končí....

Znechutila nejprve KOF pak i ThOf.......

Asi nebude chyba na obou stranách...
To je ale to, o čem jsem mluvil. Janča prostě co na srdci, to na jazyku. Možnbá se mohlo hodně věcí řešit jinak, ale ve své podstatě základ problémů je stejný v tom, co zastávám i já. Jak píšeš znechutila KOF ... tenkrát byly nesrovnalosti (barbarky v centru, které byly zapotřebí aby se R-B killer dostal k nám a klidně by za ně přenechával zase své vesnice tam, kde je měl. Problém to byl. My to prostě nechápali. Další jak na oko drželi s DSW a tak a přitom zdržovali. ... to je jedno.

Nakonec byly vždycky chyby na obou stranách - v konečném důsledku. Jde o to, kdo udělal základní velkou chybu a nedokázal to připustit. a tady se budeme vždy lišit s druhou stranou (logicky). Ale když v případě TFoH byly dodány důkazy z TWstats a nestačilo to ... pak nevim, zda ta jančina upřímnost nebyla na místě.

Omlouvám se, měl jsem technické problémy s připojením.. Věřím, že vytrváš až do konce a zbytek kmene též a budu držet palce.. Jinak co mě mrzí-jakým způsobem zmizel váš člen Peterson, byli jsme dlouho přátelé a nakonec se ani nerozloučil.. Jinak nějaký sraz lidí ze sv 8, ne jen kmenový, to by bylo fajn, ale asi těžko zorganizovatelné.. A co sport, je to tvá parketa, fandíš něčemu či někomu??

Péťa mě taky štve. probíral jsem s ním chvíli před tím, jak to vidí. Psal mi, že je tu možnost, že by to ukončil, protože ho to už nebaví, ale že nedal ani nám vědět bylo opravdu škoda. Ale co, co se stalo, stalo se.
Bylo by to realizovatelné, ale muselo by se chtít všude (napříč světem a domluvit světový mír - což by asi nemuseli všichni dodržet).

Já začal zase jezdit na kole. Sám už nijak speciálně nesportuju. Kdysi to bylo judo a basket. Ale nyní už jenom koukám a fandim hokejistům a fotbalistům ... a našim tenistům.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser23979

Guest
[SPOIL]Musím počkat, abych mohla dávat další otázy :-([/SPOIL]
 

DeletedUser23979

Guest
Nebudu to řešit...to až jednou host bude Jana :)....ted jsi ty host....

Chtěla jsem se zeptat.....dnes bylo vyhlášeno, že se bude nabírat do Moderátorského týmu.....budeš se hlásit do něho(mluvil jsi o tom)....
 

DeletedUser33883

Guest
A jedna taková trošku hloupá otázka, zajímalo by mě, kdybys měl vybrat tři nejlepší hráče sv 8 (nemusí být jen mezi aktuálně činnými)-myslím tím jen hráče a pak tři i jako lidi-vím, jsou to rádoby ankety na které každý nechce odpovídat, ale tvůj názor jakožto názor dle mne nejlepšího diplomata sv 8 by mohl dost lidí zajímat:-i
 

DeletedUser11059

Guest
Nebudu to řešit...to až jednou host bude Jana :)....ted jsi ty host....

Chtěla jsem se zeptat.....dnes bylo vyhlášeno, že se bude nabírat do Moderátorského týmu.....budeš se hlásit do něho(mluvil jsi o tom)....

Nevim. Nejprve jsem zvažoval Wiki, ale taky si nejsem jist (je tam potřeba dost času, a ten nemůžu zaručit. A v moderátorském týmu? ---- Musim si urovnat to, zda moje soukromé pravidlo pro členství v support týmu platí pro mě i u módů. Myslim si totiž, že supporteři by správně neměli být na servrech CZ vůbec aktivní a měli by mít ještě jiný nick, nežli mají třeba ve hře na SK. U moderátorů je to trochu jinak. Asi možná to zkusim, ale ještě je času dost, takže si zatim nebudu slibovat. je to fifty:fifty
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Nebudu to řešit...to až jednou host bude Jana :)....ted jsi ty host....

Chtěla jsem se zeptat.....dnes bylo vyhlášeno, že se bude nabírat do Moderátorského týmu.....budeš se hlásit do něho(mluvil jsi o tom)....

Tak tohle by mě taky zajímalo.:)
A zase jen vyhýbavá odpověď. To se k tomu nemůžeš postavit jako chlap a říct prostě Ano. :([/SPOIL]
 

DeletedUser23979

Guest
Děkuju......já to zkusím :)....

A dle požadavkům, splnuješ podminky, ohledně Banu......

Sice to tam píšou ale byli zde i vyjímky...třeba grycos......(do suppot-beztrestnost).....nebyl beztrestný a je v supportu...
 

DeletedUser11059

Guest
A jedna taková trošku hloupá otázka, zajímalo by mě, kdybys měl vybrat tři nejlepší hráče sv 8 (nemusí být jen mezi aktuálně činnými)-myslím tím jen hráče a pak tři i jako lidi-vím, jsou to rádoby ankety na které každý nechce odpovídat, ale tvůj názor jakožto názor dle mne nejlepšího diplomata sv 8 by mohl dost lidí zajímat:-i

Díky za toho diplomata .--- kdysi s tím souhlasilo mnoho lidí, ale nyní už si to minimálně zástupci Vašich kmenů moc nemyslí.
Ale k tomu názoru.
Jako hráče - hráče (a vypustim charakter člověk) bych uvedl otePeta, R - B Killera (nyní už BulletCZ), joannina
jako hráče - člověka bych asi dal hlas smťákovi, sturdovi, R - B Killerovi (nyní už BulletCZ) ... (tady bych asi mohl taky uvádět Janču, ale to by bylo pro mnoho lidí nebratelné)

[SPOIL]

Tak tohle by mě taky zajímalo.:)
A zase jen vyhýbavá odpověď. To se k tomu nemůžeš postavit jako chlap a říct prostě Ano. :([/SPOIL]

Marku, možná to zkusim, ale nevim, zda se mi chce mít u nicku to moderátor.
Prsty mě svrbí, to nepopírám.

Děkuju......já to zkusím :)....

A dle požadavkům, splnuješ podminky, ohledně Banu......

Sice to tam píšou ale byli zde i vyjímky...třeba grycos......(do suppot-beztrestnost).....nebyl beztrestný a je v supportu...

Ban ve hře --- nevim zda už uběhl rok, a tady na fóru to bude právě v létě (srpen) rok.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru