• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - IV. NEDĚLE ..... papasese vs Super Matěj

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
Asi to, že jako začátečník jsem taky rady potřeboval (dost jsem si toho musel zjistit sám a nebo Janča), takže když vim, rád poradim ... a to se sám mám pořád ještě dost co učit. A to je to, proč jsem začal sem na fórum vůbec chodit. Dozvědět se novinky, kde jsem pokulhával. Teď už to beru jako součást hry. Už sem prostě chodim jako na kmenové fórum. Tam člověk taky radí hráčům v kmenu, nebo se nechává poučovat, nebo jen poklábosí ... tak já to mám i tady.
 

DeletedUser23979

Guest
Děkuju za odpověd....už nebudu klást otázky, aby mohl někdo jiný.......

Ale jenom poslední otázka....kdo bude psát o tobě závěrečnou řeč co se zjistilo o tobě...
 

DeletedUser11059

Guest
Děkuju za odpověd....už nebudu klást otázky, aby mohl někdo jiný.......

Ale jenom poslední otázka....kdo bude psát o tobě závěrečnou řeč co se zjistilo o tobě...

Žadonil jsem u marka, aby to udělal, ale ten mě velice slušně poslal domu (že prý na to není ten pravý jedinec) ... takže buď se ještě domluvim s K.illerem (kdysi se mi chlubil, že rád píše prózu), nebo to udělám sám ... alespoň si nadělim (nebo to bude hrůza) ...

Koukám, že další tázající již nemohou najít tu správnou otázku ... takže bych pro dnešní den ukončil vysílání a za nějakou chvíli (dnes asni maličko delší) bude zveřejněn i závěrečný sumář, co jsme se dnes na mě/o mě dozvěděli.

Všem děkuji za účast a zvu k příštímu pořadu ... kde bude stát vkvkvk proti joannině.

Hlavně chci poděkovat Super Matějovi, že se nebál a přijal post tazatele.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2901

Guest
Omlouvám se, ale časová zaneprázdněnost po dovolené se prohloubila, takže opět nestíhačka... :(

Měl bych pár dotazů, ale už jsem přišel pozdě, takže nechám na Papasesem, jestli odpoví, či nikoliv... :)

1. prezentuješ se jako Vůdce kmene, který je již za zenitem, kdyby jsi se měl kouknout do historie, změnil by jsi někdy něco?

2. diskuse zde na S8 byli často velice bouřlivé, které dokonce i moderátoři museli trošičku klidnit, bylo to vypjatou situací uvnitř TaRy, nebo to bylo dané i situací na S8?

3. už mnoho příspěvků na toto téma bylo zveřejněno, už hodně lidí se na to téma vyjadřovalo, ale mě by zajímal tvůj náor na danou věc, co bys změnil na DK a co bys neměnil, kdybys měl tu moc, a mohl určovat chod této hry?

4. poslední dobou se hodně vyjadřuješ i na ostatních topicách veřejného fora, baví tě předávat zkušenosti, co máš ze hry?

Ps: kdyby jsi chtěl stručné shrnutí tvých odpovědí, stačí říci... :)
 

DeletedUser11059

Guest
Omlouvám se, ale časová zaneprázdněnost po dovolené se prohloubila, takže opět nestíhačka... :(

Měl bych pár dotazů, ale už jsem přišel pozdě, takže nechám na Papasesem, jestli odpoví, či nikoliv... :)

1. prezentuješ se jako Vůdce kmene, který je již za zenitem, kdyby jsi se měl kouknout do historie, změnil by jsi někdy něco?

2. diskuse zde na S8 byli často velice bouřlivé, které dokonce i moderátoři museli trošičku klidnit, bylo to vypjatou situací uvnitř TaRy, nebo to bylo dané i situací na S8?

3. už mnoho příspěvků na toto téma bylo zveřejněno, už hodně lidí se na to téma vyjadřovalo, ale mě by zajímal tvůj náor na danou věc, co bys změnil na DK a co bys neměnil, kdybys měl tu moc, a mohl určovat chod této hry?

4. poslední dobou se hodně vyjadřuješ i na ostatních topicách veřejného fora, baví tě předávat zkušenosti, co máš ze hry?

Ps: kdyby jsi chtěl stručné shrnutí tvých odpovědí, stačí říci... :)

Tak se Ti pokusim co nejlépe odpovědět.
1.- Tady jsem buď někde něco napsal špatně, nebo tak něco, ale jako vůdce TaRy se opravdu neprezentuju a ani jím nejsem. Jsem diplomatem. Sice jsem první TaRu na s7 založil a Latinský pojem Tabula Rasa je hlavně moje moto. Ale jako vůdce vždycky byla a bude joannina (ať se může z venčí zdát, že třeba ne dobrý - díky jejím rychlým názorům, tak je tomu právě naopak. Ona jako vůdce dokázala držet náš kmen pohromadě a je to z velké části její práce, že jsme byli vždy i proti přesile nepropustnou hrází).
Ale pokusim se Ti i tak odpovědět z pozice diplomata a hráče, co je pořád ve "vedení" kmene (ačkoliv se snažíme vždy o všem rozhodovat všichni).
Jedna z dalších mých "filozofií" pro život je ta, že nikdy nelituji toho, co jsem udělal a snažim se z toho poučit (alespoň snažim). Takže nic bych neměnil. Ani neberu ty roky jako ztráta času, jako roky co jsem závodně sportoval a pak přestal. Ani věci z puberty ... staly se a získal jsem díky nim zkušenosti a asi se už můžu na mnoho věcí dívat jiným okem. Opravdu bych nic neměnil.

2.- Uvnitř TaRy nebyly snad nikdy vypjaté situace - - možná krom jedné, kdy nás opustil Marek. Jinak jsme vždy stály pohromadě a za jedním názorem. Takže pokud se vedly bujaré debaty, byly to následky situace na našem světě a mezi danými kmeny a jejich zástupci. Rozhodně ne uvnitř našeho kmenu ... kdyby tam vládla špatná nálada, nebyli bychom tam, kde jsme. Hráči končili jen díky nedostatku času (škola, změna práce), autonehoda (BulletCZ) a až nyní u konce Petersoon díky tomu, že už ho to nebavilo.

3.- Byla by blbost, kdybych řekl že nevim. Už na mnoha místech jsem vyjádřil nespokojenost, názory na změny a také kladně přikyvoval. Takže rozhodně bych v první řadě upravil pravidla hry tak, aby nebyla pochybnost jak si je vyložit. Support a cheathunters teamy - rozhodně bych změnil nábor. Pokud hráči hrají, nebo hráli aktivně na našich světech, je tu pravděpodobnost toho, že hrozí protekce a jiné "nestoudnosti". Takže bych na CZ nabíral support z SK a obráceně. A ještě by museli mít jiný nick, než používají ve své zemi. A nakonec bych zařídil, aby zástupce administrátora dělal pravidelnou kontrolu jejich práce a podle toho je propouštěl a tak podobně. Nevim s jistotou, jak je na tom Indigra s Innem, ale už jsem měl tu možnost číst v PM od Kozmicze, že tam má velice dobré vztahy ... čili toho využít. Pakliže se u nás objeví názor na změnu, dat si ho tu odhlasovat a pokusit se ho prosadit za hranicema. příklad třeba včera navrhovanou změnu - zrušit morálku na uzavřených světech. Třeba fórum u nás funguje docela dobře řekl bych, na tom bych asi nic neměnil To je asi to nejdůležitější, co mě hned napadá.

4.- Už jsem to zmínil. Když jsem začínal, taky se mi hodila jakákoliv rada ... a že existuje veřejné fórum? O tom jsem neměl ani páru (to jsem se dozvěděl až v době, když jsem se dostal do užšího vedení v LFFF s2). Takže pokud vim, rád pomůžu. Dokážu si přžedstavit, jak se pak dotyčnný cítí, když zjistí novinku, která mu usnadní a zlepší hru. Takže jo, baví mě to ... a možná právě i proto možná zkusim ten konkurz.

5.- Klidně něco sepiš ... pak to prohodim s tim co jsme napsal já.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2901

Guest
Hodiny na věži ukazovali 17:30, a strhl se velký duel mezi Papasesem a zbytkem DK, rány na něj nelítostně padali, a po mnoha a mnoha úderech přiznal vše, a před celým světem kapituloval, zde je malý výtah jeho rekovských činů z S8... :hi

- už jako mladý chlapec se chtěl stát dinosaurem, ale šéfová a paní domu ho z toho rychle vyvedla, tudíž svůj nedokončený sen přenáší na svoji ratolest, nutí ho znát složité latinské názvy, a v létě jede povinně do nového Dinoparku na exkurzi...

Názor veřejnosti - 50%
názor K.illera - 100%, já chtěl být v mládí vodníkem, vím co to je nesplněný sen... :blush

- jeho názor jako patriota z Ústí je lehce zkreslen výskytem nazrzlého moku značky Zlaťák, který nutí pít nejen svoji drahou polovičku, ale snaží se jím uplácet i zbytek světa S8...

Názor veřejnosti - 10%
názor K.illera - 120%, ale mohl by měnit značku

- nebojí se dát najevo své názory na chod kmene TaRa, i když není Vůdce kmene, ale pouhý diplomat, tento nedostatek pravomocí v kmenu hodlá kompenzovat nárústem deff ranku v tabulkách DK

Názor veřejnosti - 100%
názor K.illera - 10%, kašli na body, jdi na pivo... :D

- po dlouhém výslechu za pomoci hmatů a chvatů sebeobrany, elektrických paralizerů a plynových sprejů přiznal chyby v řízení kmene, které posléze zakamufloval svedením odpovědnosti na jiné kmeny

Názor veřejnosti - 50%
názor K.illera - 120%, pro kmen jsem lhal, zabíjel i švindloval... :hi

- nakonec psychicky zmožen a vysílen přiznal tajnou chuť jít dělat umravňovače na veřejné forum pro Team DK, za což sklidil hluboké opovržení :hi

Názor veřejnosti - -100%
názor K.illera - 1000%, trhej :rofl
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru