• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - IV. NEDĚLE ..... papasese vs Super Matěj

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
Je už dalo by se říct i léto, už ses naučil od jany pít mochito, když u vás asi točí ten nepříliš chutný zlaťák??:)

Hele, hele ... že Vy jste si s Markem prohodili pár slov, nežli jsi začal pokládat otázky. Jak jako nepříliš chutný Zlaťák? Asi budeš muset přijet a rád Tě ještě ve 3 ráno budu přesvědčovat, že to je to nejlepší pivo. :yes
Mochito je fajn, ale ne pořád. A Janča letos na Pivovarských slavnostech po letech vypila pivo (a hned 4) ... a ani se domu nemotal.
 

DeletedUser

Guest
Pavle, když jsi takový Ústecký patriot. Už jsi navštívil u vás to muzeum trpaslíků a stal ses členem spolku za obnovu jejich dobrého jména?

[SPOIL]Domlouvat se, to bych ti nikdy neudělal. Jen další objektivní názor na Zlatopramen. :blush[/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]Jen připomínám:
3.- Mnoho přihlížejících/sekundantů tazatele. Každý sekundant má nárok v prvních 60ti minutách na jednu jedinou otázku (krom zpovědníka, ten má neomezený počet). V následných 40ti minutách má nárok na další dvě otázky.[/SPOIL]
 

DeletedUser33883

Guest
I kdepak, já mám prostě přehled:) A z jiného soudku, četl jsem minulý rozhovor s Alexem a cítil jsem od Jany averzi k TFOH, zajímalo by mě, jaký je tvůj názor na to, proč to s Janou a s kmenem Tara vůbec dopadlo tak jak dopadlo??
 

DeletedUser11059

Guest
Pavle, když jsi takový Ústecký patriot. Už jsi navštívil u vás to muzeum trpaslíků a stal ses členem spolku za obnovu jejich dobrého jména?

Marku, trpaslíci, to je prevít. Já nejsem ani tak patriot, jako Ústečák. Sice jsem se narodil v Děčíně a jako prcek žil i ve Zlíně, ale od 10ti let jsem Ústečák, ale ne trpasličí nadšenec (mám rád velké věci - třeba tuplák Zlaťáku). Takže nebyl a nestal ... jsem spíš pro to už na zahrady nedávat. Máme je výtvarnice a malířka, takže trochu jsem se naučil nemít rád kýče. A podle mě trpaslíci do této kategorie patří.

I kdepak, já mám prostě přehled:) A z jiného soudku, četl jsem minulý rozhovor s Alexem a cítil jsem od Jany averzi k TFOH, zajímalo by mě, jaký je tvůj názor na to, proč to s Janou a s kmenem Tara vůbec dopadlo tak jak dopadlo??

Matěji, tady bychom zabředli asi do kontroverzních debat. Já z velkého procenta zastávám stejný názor jako Janča (někdy se lišíme a debatujeme o tom), nicméně Janča dopadla tak, jak dopadla díky tomu, že se nebála říct, co si myslí a stála si za svým názorem. A tady prostě stojím za naší politikou. není to politika vítězů, ale co nejpřímější a jasná, aby v ní nikdo nemohl hledat vedlejší úmysli (a všem se nám to nelíbí u našich politiků, proč to tedy taky praktikovat, když na to nadáváme kudy chodíme).
A s Tarou? Nedosáhli jsme na to být vítězi, ale dosáhli jsme být vždy čestným a silným soupeřem, a snad jsme se zapsali do análů našeho světa pevným písmem. A to je pro nás víc, nežli to tu vyhrát.
Takže neberu tažení TaRy světem 8 jako úspěšné, ale beru ho jako čestné.


[SPOIL]Tak šup lidi, ptejte se ....[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33883

Guest
Já se ptám opravdu jen proto že by mě to zajímalo,domnívám se, že vaše vztahy byly myslím na velice dobré úrovni a rád bych věděl, proč se to tak změnilo, znám názory a vysvětlení jen jedné strany.. Podotýkám, že to co proběhlo pak vůči janě ať už k tomu byl důvod jakýkoliv mi bylo lehce proti srsti a ač jsem jí měl nadosah, ni jednu její vesku jsem si nepřisvojil..
 

DeletedUser11059

Guest
Já se ptám opravdu jen proto že by mě to zajímalo,domnívám se, že vaše vztahy byly myslím na velice dobré úrovni a rád bych věděl, proč se to tak změnilo, znám názory a vysvětlení jen jedné strany.. Podotýkám, že to co proběhlo pak vůči janě ať už k tomu byl důvod jakýkoliv mi bylo lehce proti srsti a ač jsem jí měl nadosah, ni jednu její vesku jsem si nepřisvojil..

Tady toho je pak Matěji hodně co by se muselo zmínit. Já beru to, že se musí i v diplomacii taktizovat ... ale prostě je mi proti srsti taktika (pojď budeme spojenci, ačkoliv dopředu vim, že až to budeš málo čekat ukončim to a vyhlásim válku), a další věci. Když se ještě ke všemu dodají důkazy o nepravostech z TW stats (což byl náš příklad) a přesto se bude tvrdit, že to je lež (ale všichni si to tam mohou dohledat), pak není co řešit a takovým lidem já v reál přestanu věřit, tak i tady.

[SPOIL]Jestli Tě to Matěji opravdu zajímá - jen z hlediska poznání i našeho názoru, a ne to probírat, pak Ti to někdy pošlu v PM.[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33883

Guest
No a jak to vidíš dál?? Vydržet co nejdéle?? Překonat magickou hranici v ranku?? A co nějaký sraz kmene již jako vzpomínkový na DK??
 

DeletedUser11059

Guest
No a jak to vidíš dál?? Vydržet co nejdéle?? Překonat magickou hranici v ranku?? A co nějaký sraz kmene již jako vzpomínkový na DK??

Já vydržim až do poslední vesnice (a věřim, že i zbytek z kmene, co nás zbyl). A budeme dělat problémy dál - v boji ;).
1 miliardu? ... tu překonám už za pár dní, když vidim, co se mi žene na účet .... a začal jsem se snažit zase i v útoku a za dva dny jsem tam ukořistil dalších 7 mio, takže jojo, magickou hranici hodlám brzy překonat a pak se dostat v útoku zas do top20.
já bych rád nějaký sraz nejen TaRy, ale lidí z 8, kteří by rádi dorazili .... ale to je takové, že buď rychle letos, nebo až příští rok o prázdninách - nejspíš.
 

DeletedUser23979

Guest
Pavle mluvil jsi tu o tobě a Janě, že spolu řešíte věci......četla jsem mnoho zpráv a debat s Janou....

Myslíš si, že vždy dělala správné věci, jak ve vyjadřováním apod.....tím myslím jak TARA končí a končí....

Znechutila nejprve KOF pak i ThOf.......

Asi nebude chyba na obou stranách...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru