• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - X. NEDĚLE ..... Lotosový kvítek vs Kokosman100

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
takže trempík :) ale myslím že takový člověk tráví více času na cestách než sezením u pc a hraním dk :)

jaké nosíš oblečení? styl oblékání?

hele, to co se mi neroztrhne :D tím myslím kalhoty...
Mikinu nosím ve stylu maskáč alá Made by vietcong qualitet
A boty teď ty houpací hubnoucí.. :blush příznávám...
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
[SPOIL]
U lesa jako Indy?[/SPOIL]
Ano, s jedním přítelem jsem žila v lese - je to něco jiného.... naprosto jiného..... takové odloučení odvšech požitků a dělání společnostzi jeden druhému.... jste si souzněni....
Ale já tehdy s přítelem měla ještě 15 psů, kteří vyžadavali neustálou pozornost a péči.


Otázka mimo čas ... KVÍTKU, CO TAKHLE DO 21:30?????????:yes
hele, klidně.. zásobu vychlazenýho Bertolda mám... a jestli nebudu nikoho otravovat.... No problema.

Kvitku :) blíženci nie sú samotári ;)

no, ale já nejsem blíženec ;)
jsem panna... (panna je znamení od 24.8. - 23.9.) ;)
 

DeletedUser

Guest
15 psů? to musela být fuška :)
dokázala by jsi je vyjmenovat jménem? :D
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
15 psů? to musela být fuška :)
dokázala by jsi je vyjmenovat jménem? :D

Je to deset let zpátky, ale pokusím se...
Můj přítel byl musher a my je trénovali na závody...

Vůdčí pes byl Vlk, jehopartnerka byla Sarah... Pak měli několik štěňat - my si nechali Akima, to byl nástupce Vlka... Já dostala darem jejich štěně Lady (prý když je to fena, nehodí se do tahu)... pak tam byla Demi (novofoundlanďan), Black (černej vostrej vlčák), pak byl nejstarší husky Akumik, a jeho syn Princ... ufff.... dostali jste mě :( měla jsem ty pejsky moc ráda..... nevzpomenu si na všechny :cry
vrátili mě do života, když mi odešla mamka.... to oni mi "řekli", že mám dejchat dál...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Doufám, že mohu ještě otázku - a víš své znamení i v ostatních horoskopech? V čínském, keltském, indiánském ... A sedí na Tebe, nebo jsi na tom jako já - že bych si v každém něco našel? :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru