• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XIV. NEDĚLE ..... Biblos vs meduzk

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Chcel by som sa opýtat :)

Aké si mal uspechy na Divokých kmeňoch a kde si hrál[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Dobrý večer, velice se omlouvám za zpoždění, kocour měl nehodu a dalo nám trochu práce ho vyprostit :(
Zeptám se tedy na něco, co tu ještě nepadlo, máš celkem dost zvláštní záliby Biblosi, většinou se v nich vyžívají spíše ženy. Co tě zaujalo na horoskopech, numerologii a podobných vědách?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Snad budeš nakloněn k odpovědím (více nežli Linteo a stejně jako třeba Indy).

Máš rád ... nebo:
vajíčka na tvrdo ... smažená
houby s octem ... smažené
trudomyslnost ... střeštěnost
raději hlupáka ... nebo blázna
včelky medonosné ... slepičky vajíčko a maso nosné
traktor ... porsche
souseda ... sousedku
A pokud je mi známo, máš domeček, splodil jsi děti ... a co ten strom, zasadils?


No, vzhledem k mému odlišnému biorytmu - tak raději volské oko - po natvrdo se špatně spí a s tím mám už tak dost velký problém
houby na všechny způsoby - včetně sbírání - jen to čištění - to by nemuselo být
spíš střeštěnost - jsem doufám optimista a povahou flegmatik
No, nevím, ale o mne si lidé myslí, že jsem blázen já - takže asi toho blázna (ono je blázen a blázen, ale hlupák, je pořád jen hlupák) :)
včeličky = alergie, slepičky = moc starostí - byly, když byly děti malé, ale já si chci na stáří trochu užít i cestování, pokud zdraví a peněženka dovolí :)
jedno moc velké, druhé moc rychlé - takže vítězí moje Karkulka - malá hezká červená milovaná Fabie
No, z těchto dvou - jak kdy a na co :blush
Jo, stromů nespočet - víc než dětí.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
[SPOIL]Chcel by som sa opýtat :)

Aké si mal uspechy na Divokých kmeňoch a kde si hrál[/SPOIL]


Hraji světy 1, 11,16 a 17. Mým největším úspěchem je, že jsem se dokázal téměř rok bránit neustálým útokům a nevzdat to ani v době, kdy mne potkalo, to, co mne potkalo. Prostě máme v kmenu skvělé členy. Jinak jsem díky tomu na jedna první v obraně.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
A moje další a poslední otázka v této hodině:

Hráči tě znají především ze světa 1, kde již delší dobu vedeš tabulku v def bodování.
Určitě to je velmi náročné jak na čas tak na psychiku, ale na druhou stranu si hráč vytvoří ke svému účtu určitou vazbu...

Kdyby jsi byl donucen skoncovat s hrou (jedno z jakého důvodu - třeba přijdeš o net připojení nebo třeba z důvodu úrazu, nebo by jsi dostal třeba nějaký permaBAN nebo jakákoli náhodná událost), jak by jsi to přijal ?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Dobrý večer, velice se omlouvám za zpoždění, kocour měl nehodu a dalo nám trochu práce ho vyprostit :(
Zeptám se tedy na něco, co tu ještě nepadlo, máš celkem dost zvláštní záliby Biblosi, většinou se v nich vyžívají spíše ženy. Co tě zaujalo na horoskopech, numerologii a podobných vědách?

Soužití s někým, kdo měl dar od přírody - vidět auru, vidět věci příští i minulé, léčit energií rukou. A není to až tak moje záliba, jen jsem člověk zvídavý a tak mne to spíš zajímá z té stránky - jak se to, co je v horoskopech napsané liší od toho, jak se vnímám já sám a jak mne třeba vnímá okolí. Věřím sice na osud, ale jinak - na co si "nesáhnu", to mne nepřesvědčí.
 

DeletedUser30368

Guest
Mám druhou otázku : (omlouvám se za porušení od předtím :) )

Nevíš, kde je další oficiální DK sraz? Snažím se to zjistit, ale našel :(.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
A moje další a poslední otázka v této hodině:

Hráči tě znají především ze světa 1, kde již delší dobu vedeš tabulku v def bodování.
Určitě to je velmi náročné jak na čas tak na psychiku, ale na druhou stranu si hráč vytvoří ke svému účtu určitou vazbu...

Kdyby jsi byl donucen skoncovat s hrou (jedno z jakého důvodu - třeba přijdeš o net připojení nebo třeba z důvodu úrazu, nebo by jsi dostal třeba nějaký permaBAN nebo jakákoli náhodná událost), jak by jsi to přijal ?

Tak, dostala jsi mne na lopatky. Tohle vážně nevím. Nejspíš bych nastartoval Karkulku a vyrazil i s notebookem k některému z dětí (naštěstí mají všechny tři připojení), nebo do nejbližší internetové kavárny dát zástup - to tedy v případě poruchy internetu nebo počítače. Ta další možnost doufám, že nenastane.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Zelíčko - není vyhlášen, tak nenajdeš. Jestli bude, neboj, bude to na fóru.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
[SPOIL]Kdybych něco přehlédl - prosím jemně nakopnout :)[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru