• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XIV. NEDĚLE ..... Biblos vs meduzk

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
[SPOIL]Jen pro ověření mé teorie:[/SPOIL]

Jaké světy máš jako support na starosti ?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Když říkáš, že docela cestuješ, a ještě by jsi toho hodně procestovat chtěl. Kolik ovládáš jazyků a na jaké úrovni?


No, ovládáš, to je asi silné slovo - já mám spíš sluchovou paměť - a jak nemluvím, tak zapomínám. Ale jako všichni mé věkové kategorie, povinná ruština. Pak na střední škole výběr mezi angličtinou a němčinou - takže angličtina. A pak jsem chodil i na kursy angličtiny, abych trochu udržel to málo, co jsem se naučil. A pak byla samozřejmě i mou volbou na VOŠ. Takže z ním mám absolventskou zkoušku - ale u obou jazyků píši pasivně. No a pak ještě slovensky, jak jsem psal, 3,5 roku jsem tam bydlel, tudíž i chodil do školy. Ale do odborné debaty bych se nepustil ani v tomto jazyku.
 

DeletedUser11059

Guest
Zmínil jsi se, že věříš na daný osud (alespoň tak to vyznělo). Tudíž bys vlastně ani neměl nikdy litovat věcí, které se Ti "nepovedly". Je tomu tak? Nebo něčeho, cos mohl ovlivnit, ale neovlivnil. lituješ?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Začínal si hrát již s tou vidinou že povedeš kmen nebo jsi byl normálním hráčem a vůdcování kmene přišlo nějak znenadání ?

No, myslel jsem si, že jsem založil kmen až za dva dny po té, co jsem na hru kliknul. Nedávno jsem byl vyveden z omylu - kmen jsem založil hned. No prostě, jak jsem psal - pokusy a omyly - zkoušel jsem vše, na co šlo kliknout. Ale nelituji. Myslím, že něco náš kmen dokázal, a že nějaká stopa po něm zůstala. No a na dalších světech, kam jsem se nechal zlákat, jsem ani kmen nezakládal, spíš jsem dostal práva a nakonec to původní zakladatelé vzdali. Ale dva světy jsem vzdal i já. a dlouho jsem se na další nechystal. Ale nakonec se stejně nechal uvrtat. :pardon

Supportuji na těch světech, kde nehraji. Jiná možnost je nepřípustná. A na kterých to je vědí ti, co už ode mne dostali na svůj ticket odpověď.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Zmínil jsi se, že věříš na daný osud (alespoň tak to vyznělo). Tudíž bys vlastně ani neměl nikdy litovat věcí, které se Ti "nepovedly". Je tomu tak? Nebo něčeho, cos mohl ovlivnit, ale neovlivnil. lituješ?


Jako nelituji - nevím jak to říci, aby to nevyznělo nějak, jak to není. Ale prostě vím, že věci se dějí jak se dít mají a jsem schopen pochopit, že i věci, co mne "rozhodí" a věci nebo události, které bych při zpětném pohledu udělal/řešil jinak, se měly udát tak, jak se udály. Ono nakonec pak člověk přijde na to, že kdyby se to neudálo tak, tak by nenastala jiná skutečnost, která nakonec vede k "dobrému" konci. Je to taková možná určitá "berlička", ale pomáhá to zachovat si zdravý rozum a nezbláznit se.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Z topicu o hudbě přibližně víme co posloucháš...
Ale co sleduješ v televizi ?

Jsi naprostý abstinent nebo si i dáš skleničku pro dobrou náladu a na zahřátí ? :)
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Komu by jsi tady na DK nejvíce poděkoval a proč ?
Může to být jak hráč, tak někdo z kolegů....
 

DeletedUser11059

Guest
A já si na závěr neodpustím svou poslední otázku ... je to mimochodem to, na co Linteo odmítl odpovědět ... tak jsme na Tebe zvědav:

Jsi spíš, a nebo:

pošuk ... uvažující především
psycholog ... necháš se vždy napálit
houževnatý ... gaučový povaleč
skrblík ... pan outrata
spáč v pyžamu (noční košili) ... naháč
měkota ... tvrďák
srandista ... morous
oholen (všude???) ... zarostlý (všude???)
sportovec (sportovec) ... sportovec (popcornista)
dozadnice vlezka ... vždy svůj jiný názor

a ještě jaká jsou Tvá znamení? ... Zvěrokruh západní a čínské znamení?

___________________________________________________________________________________

A TÍMTO BYCH POPROSIL JIŽ NEPOKLÁDAT DALŠÍ OTÁZKY, NEBOŤ I PRODLOUŽENÝ ČAS SE NACHÝLIL KE SVÉMU KONCI.

VŠEM VÁM MOC DĚKUJI ZA PŘÍTOMNOST A OTÁZKY, CO NÁM POMOHOU POODKRÝT TAJNÁ ZÁKOUTÍ NAŠEHO Biblose.

A PŘEDEVŠÍM CHCI PODĚKOVAT PRÁVĚ Biblosovi a meduzk za účast.

všem mnohokrát děkuji a těším se opět za 14 dní naslyšnoviděnou.

papasese
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
V televizi sleduji rád soutěžní pořady typu A-Z kvíz, nebo když běžel Risk, Pyramida. Všech tří jsem se ze zvědavosti mně vlastní a z touhy poznávat věci před i za kamerou zúčastnil.

Jinak pokud dávají třeba Taková normální rodinka, snažím se nenechat si ujít, pak staré československé filmy. Jinak Sběratelé kostí a něco na ten způsob.

Budoucnost - to je pro mne momentálně dokončit dědické řízení. Další se uvidí, až budu mít za sebou všechna tato nečekaná vydání a tahačky s institucemi. No a cíl ve světě jedna na DK nebudu raději "vyslovovat nahlas", ale asi si každý hráč domyslí, jaký je. A pokud se svět jedna dohraje v takové době, kdy budu schopen ještě udržet tužku v ruce - chtěl bych se vrhnout na nějakou univerzitu třetího věku. Bavila by mne psychologie nebo kamínky ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru