• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XIV. NEDĚLE ..... Biblos vs meduzk

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
[SPOIL]
Už je ring volný ??? Že bych se zase majinko zapojila.... :blush
[/SPOIL]
ANO ... nyní nastává volné kolo a každý se smí ptát do ..... kud to nestopnu :D[/SPOIL]

A co sport ... běhal jsi dřív (za holkama = atletika), kopal jsi dřív (do kamenů na cestě = fočus), houpal jsi se na (houpačce = gymnastika)? A co nyní?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
[SPOIL]Záleží na Papasesem :)[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, spíš ta gymnastika, kruhy, kladina, hrazda, šplh na tyči i provazu ... Svého času jsem udělal kotoul vplavmo přes 10 spolužáků, byl druhý nejrychlejší v běhu - ale už nevím na jakou vzdálenost, ale krátká to nebyla, ty jsem neuměl zaběhnout - já měl lepší vyvrcholení, než začátek ... Ale to vše jen v rámci povinných a nepovinných hodin tělesné výchovy. Často jsme se stěhovali a tak, jen jsme se někde rozkoukali a máti zjistila, kde by nás mohla přihlásit do nějaké tělovýchovné organizace, tak jsme se zas za chvíli stěhovali. Takže aktivně snad jen chození do Sokola ještě v předškolním věku a během první třídy v Hradci Králové. A nyní už ani to pasivní koukání. Představím si, co je za tím dřiny a odříkání a uvědomím si, co jsem vše zanedbal, takže raději ani na to nekoukám ...
 

DeletedUser

Guest
kdyby ses vrátil ještě jednou k tomu okamžiku, kdy jsi kliknul na reklamu na DK, už náležitě poučen, co tě čeká, udělal bys stejný krok znovu? :)
 

DeletedUser

Guest
Když říkáš, že docela cestuješ, a ještě by jsi toho hodně procestovat chtěl. Kolik ovládáš jazyků a na jaké úrovni?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
kdyby ses vrátil ještě jednou k tomu okamžiku, kdy jsi kliknul na reklamu na DK, už náležitě poučen, co tě čeká, udělal bys stejný krok znovu? :)

Vážně nevím, záleželo by na konstelaci hvězd, míře mé zvídavosti, na náladě a dalších nevím jakých vlivech. Ale každopádně toho nelituji. Poznal jsem spoustu nových lidí - ať již virtuálně nebo i osobně - a o to vše bych byl ochuzen. Víš, já syna od počítače nevyháněl (dcery ta éra zastihla už ve věku, kdy měly jiné zájmy). Naopak, když u nás ve vsi zavřeli jediné kino a za kulturou by musel do města, kdy autobusové nádraží je na takovém místě, kam se večer bojí dospělý, natož tam pustit 10 leté dítě, tak jsem mu sehnal tehdy ještě jen atárko a byl jsem rád, že jsou s kamarády u nás doma pod dozorem. Moje životní přesvědčení je takové - ať raději sedí u počítače, než aby mi ho někdo zavraždil, zneužil nebo aby z nudy začal brát drogy nebo krást. Dnes je z něj vystudovaný vysokoškolák, který si k počítači sedne jen pracovně. Nekouří, nepije, nebere drogy.
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Kolik používáš ve hře scriptů ?

Mám jich nastaveno dost - samé povolené - ale nejvíce jsem využil ten na příchozí nové útoky a pak, dokud to nebylo ve hře, tak na rekrutace - je dobře, že se najdou tací, co to umí, a nám "neználkům" vysvětlí tak, že to pochopíme a můžeme pak používat. Mnohé to usnadní a urychlí.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Začínal si hrát již s tou vidinou že povedeš kmen nebo jsi byl normálním hráčem a vůdcování kmene přišlo nějak znenadání ?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru