• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XIX. NEDĚLE ..... 1Pupik1989 vs Biblos

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
13/11/11 ... ..... start pořadu v 18:00h ...

..... H O S T :
.....
1Pupik1989.... - (člen moderátorského a script týmu)

..... T A Z A T E L :
.....
lamac27 - (aktivní hráč cz11, 20, 21, 22) _____ BOHUŽEL SE NÁM NECHAL ZABANOVAT (čili je sjednána náhrada)
..... Biblos (náhrada za lamac27) - (aktivní hráč cs1, 11, 16, 17, moderátor fóra a čerstvý supporter)
..... Tajný Tazatel (náhrada za lamac27) - (malé překvapení ... čili dabl tazetelská mašinérie)

N Á H R A D N Í C I :
[spoil]náhradníci jsou Ti, kdo zastoupí daného v nečekané nepřítomnosti ... pokud nebudou nuceni nahradit daného, stávají se automaticky hlavním hostem a tazatelem v následujícím pořadu

N Á H R D N Í K ... H O S T :
..... He.Ro - (speed admin a cheathunter)

N Á H R D N Í K ... T A Z A T E L :
..... lamac27 - (aktivní hráč cz11, 20, 21, 22)
[/spoil]

Produkce pořadu si vyhrazuje všechna práva k změnám v pravidlech i popřípadnému zrušení pořadu v následně vysvětlených případech.

ostatní důležité informace k pořadu (pravidla):
ZDE

diskuse před začátkem:
ZDE

Opět jen připomenutí ... zde s příspěvky vyčkejte do začátku pořadu. Děkuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Vítám přítomné, jestli jsou tu všichni, tak můžeme začít. I když, hned na úvod malá omluva - nevím jak ostatním, ale chvílemi se mnou fórum odmítá komunikovat, tak se předem omlouvám za případné odmlky.
 

DeletedUser19739

Guest
[SPOIL]Jenom papas tu jaksi chybí:([/SPOIL]

[SPOIL]A pupík jaksi jakbysmet...[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Připomenu pravidla - můžeš si to hned opravit - co je mimo - prosím do spoileru - jinak v první hodině přihlížející jen jednu otázku - v další hodině, další dvě.
 

DeletedUser

Guest
Já přiběhl až teď. Na online stav nemůžete koukat, já PC nevypínám, ani prohlížeč :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, zvládl jsi to v akademické čtvrthodince - neboj, my si zatím "zopákli" pravidla ...

Nebudu porušovat tradici a začnu obligátním - proč máš nick, jaký máš - máš k němu nějaký zvláštní vztah, nebo jen tak nahodilý shluk písmen? :)
 

DeletedUser

Guest
Je to přezdívka + datum narození. Jednička na začátku je proto, protože nějaká slečna už mi nick "Pupik1989" vyfoukla :) Na internetu mě můžete ještě najít pod přezdívkou "UFO III".
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Hmmm, UFO - proč zrovna taková? Zajímáš se o tyto věci nějak blíže?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru