• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XIX. NEDĚLE ..... 1Pupik1989 vs Biblos

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Opět přes bráchu, ten začínal v Pascalu. Já později k PHP -> javascriptu -> Javě -> C++.

Samozřejmě jsem samouk. Škola mi připadala zbytečná, jelikož žákům většina cpe to, co nikdy nebudou potřeovat :)
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]snad neodfoukne, a spíš přiková :D[/SPOIL]

Jinak ahoj Pupčo,
hned na úvod se Tě optám na něco ze soukromí.
Co ženské? Máš už nějakou stálici a plánujete svatbu? Nebo zatím užíváš života plným douškem a každá je ta hvězda pro dnešní den? A co poživatiny alkohol a tak. Jak jsi na tom? V kolika jsi začal navštěvovat pohostinství s kamaráda? a kolik Ti bylo, když jsi zjistil další funkce své oblasti podpupíkové?
 

DeletedUser19739

Guest
[SPOIL]Hehe, ani o jednom nevim co to je:D[/SPOIL]

Jsi moderátor a skript tým, povíš nám nějakou zajímavou perličku, či příhodu nebo vtipnost z tvé práce?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Tak to klobouk dolů, zatímco já se pracně ke pochopení skriptů prokousávám po nocích, Ty je dokonce píšeš. Je to těžké, vymyslet skript.? Pouč nás, laiky.
 

DeletedUser

Guest
papasese: Přítelkyni mám a děkuji za ní každým dnem :-* Svatba je doufám v nedohlednu, moc mě to netáhne a nevidím v tom hlubší smysl :-/ Do hospody, respektive na diskotéku, jsem dorazil poprév v 16. věku své existence. Oblast podpupíková je moje tajemství :)

mirosaurus: To bohužel nemůžu :)

Biblos: Není těžké napsat skript. Není to ani o tom to jen napsat, ale vymyslet jak co bude fungovat a kde a proč to tam bude
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
A mohu zde položit veřejně dotaz na Tvůj projekt, nebo je to zatím pro širší veřejnost tabu?
 

DeletedUser

Guest
zborka9: Oslovil mě Ave, vlastně ani pořádně nevím proč :)

Biblos: Který projekt myslíš? :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru