• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XIX. NEDĚLE ..... 1Pupik1989 vs Biblos

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Zas se tak nepodceňuj - PC hraje podle vzorů největších šachových mistrů - předpokládám. A Ty šachy jinak hraješ i proti "živému" soupeři, nebo jsi jen tak z dlouhé chvíle koketoval s počítačem?
 

DeletedUser

Guest
Proti žívému protihráči pouze v hospodě, když nás to napadne. V hospodě spíše ale preferuji kulečník.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
A koukám, že už jsme poněkud přes ... a tady se tedy přesčasy opravdu neplatí (narážím na příspěvek Papaseseho na fóru) - chceš ještě na závěr něco říci - takové to jako hollywoodské hvězdy při přebírání Oskarů - například :D
 

DeletedUser

Guest
Třeba jako Karel Gott "Tleskejte, tleskejte, já to mám rád" :D

Jako dalšího zpovídaného navrhuji Aveho.

Přeji všem hezký nejen tento den, ale i další a trochu té trpělivosti do budoucna :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, ale to je hezký závěr, jen se obávám, že by uživatelé fóra někdy spíše raději zatáhli za páčku od propadla, než abychom se někdy dočkali i nějakého uznání, ale jak říká můj švagr - co už ...

Děkuji Ti za rozhovor, Zborkovi za pomoc s dotazy a přihlížejícím za povzbudivé přihlížení :hi

A jako tazatele bych navrhl svého bývalého spoluhráče ze světa 1 s nickem Edai, aktivního hráče světa 16 - pokud mu to jeho volný čas dovolí. Pokud ne, beru si čas na rozmyšlenou na náhradní tip :)

Děkuji všem za pozornost a za účast.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru