• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XIX. NEDĚLE ..... 1Pupik1989 vs Biblos

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
zborka9: Čím konkrétně? Abych na sebe neprokecl něco tajného a Biblos se měl na co ptát :)

Biblos: UFO III mi říkají podle bráchy. Ten totiž má přezdívku UFO. Přitom ani jeden se o to nějak nezajímáme.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
V Tvém věku už máš i tajnosti? Ale na ty se tu ptáme nejraději :D
 

DeletedUser11059

Guest
Zdravím všechny přítomné ... omlouvám se za svou dnešní účast ... jsem opět na tom tak, že za nějakou chvilku vyrazím do práce a nechám dohled na Biblosovi ... Již jste zjistili, že host 1Pupik1989 bude mít hned dva tazatele (Biblos a zborka9).

Takže větší smršť by měla přijít.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Křestní jméno, znamení zvěrokruhu, pokud víš i čínské nebo další ... jestli raději blondýnky, zrzky nebo černovlásky ... :blush
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
[SPOIL]Jen aby nám to Pupíka neodfouklo :)[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
No jméno sice uvádím nerad, jelikož mám za sebou doby Warez Uploadu, ale budiž.

Jmenuji se Jakub Hušek, je mi 22let (což všichni asi poznali z přezdívky), mám rád auta, programování a slečny.
Povoláním jsem truhlář na kterého jsem se i vyučil.

Samozřejmě mám rád zrzky i černovlásky. Blondýny mě nikdy nerajcovali :-/ Znamení jsem Blíženec a v čínském Had.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Proto jsem se ptal jen na křestní. Přeci jen, říkat Ti Pupíku je trochu takové ... intimní ... Jakube nebo Kubíčku je mnohem lepší.

Zmínil jsi programování - jsi samouk, nebo jsi navštěvoval nějakou školu?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru