• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XIX. NEDĚLE ..... 1Pupik1989 vs Biblos

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Takže jsi spíše také ten typ co raději přizpůsobuje okolí sobě, než by ses přizpůsobil sám? Nebo něco mezi tím?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Malý - co to v Tvém pojetí znamená - aspoň vojenská míra, nebo ani to ne? Nebo malý v porovnání s hráči basketbalu? :D
 

DeletedUser

Guest
Biblos: Něco mezi
zborka9: Moc hry nehraji. Teď jsem ale dohrál Gothic 4: Arcanii a hraji TES 5: Skyrim. Jednu hru ale hraji třeba měsíc.
Biblos: Něco mezi 165 a 170Cm mám :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Nu což, ani já moc výšky nepobral a o šířce raději pomlčím - ale tak je takové pěkné přísloví - Co je malé, to je hezké :) ...

Ale zabrousím zpět k počítačům - hrál si i nějaké PC hry - takové ty - Ty versus počítač? A jakému typu her obecně dáváš přednost? Máš nějakou "srdcovku"?
 

DeletedUser

Guest
Většinou rád hraji logické hry a Fantasy RPG. Mojí srdcovkou ale paradoxně je Neverhood :)

Proti PC jsem rád hrál šachy.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Znáš své znamení - znamená to, že se o tyto "okultní vědy" nějak víc zajímáš, nebo jsi si to zjistil, jen kvůli "účinkování" v tomto pořadu?
 

DeletedUser

Guest
Tak znamení znám, ale na nějaké pozice planet a takové blbosti nevěřím a nezajímám se o ně.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
A prozradíš, jak si v šachu proti PC uspěl?
 

DeletedUser

Guest
Neuspěl, mám nejspíš příliš nízkou inteligenci oproti PC :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru