• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XIX. NEDĚLE ..... 1Pupik1989 vs Biblos

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Biblos: Tak maminka je jasná. Co řekne maminka je vždy pravda. U přítelkyně jsme tak nějak u kompromisů, dokážu si ale vydupat svou. S kamarády jdem většinou někam na pivo, takže tam jsem naprosto poddajný :D

zborka9: Na srazu nebyl, ale chtěl jsem. Sice nevím co bych si s ostatními povídal, ale lejt se dá se všemi :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
A jsi zastáncem toho říkat pravdu za každou cenu, nebo spíš pro zamlčení některých příliš ubližujících skutečností a spíš jejich dávkování po kapkách?
 

DeletedUser

Guest
Tak pravda a upřímnost je důležitá. Kdyby ale ta pravda měla někomu hodně ublížit, tak bych se asi rozmýšlel dlouho co budu dělat a jak to provést s co nemenší újmou dotyčného.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
A pokud by sis mohl vybrat - žít někde jinde - chtěl bys na trvalo někam přesídlit - nebo jen tak pobýt chvíli tu a chvíli tam a pak se zase vrátit do jistoty "domácí půdy"?
 

DeletedUser

Guest
Hral si niekedy inu hru od INNOGAMES ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Takže empatie Ti asi nechybí. Máš však nějakou odezvu, jak Tě vidí okolí?
 

DeletedUser

Guest
Biblos: Doma je doma, jsem vlastenec. Zkusil bych ale třeba jen 2 měsíce bydlet v tom Irsku.
zborka9: Asi nehrál nebo ani nevím, že je to od Innogames. Online her jsem vyzkoušel více než dost.
Biblos: Ani mě nějak nezajímá jak mě vidí okolí, musejí se smířit s tím, že jiný už nebudu :D Snad mě ale vidí pozitivně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
[SPOIL]Ano, v Irsku je myslím dost Čechů - dokonce i hráčů DK, pár jsem takových měl v kmenu ... Také se tam chci jednou poídvat.[/SPOIL]

No, a protože jsi na sraz nedorazil - jak by jsi se popsal - malý, velký, štíhlý, robustnější, bleskovka nebo háro na ramena? Nebo zlatá střední cesta?
 

DeletedUser

Guest
Biblos: Malý, štíhlý, vlasy (dříve po ramena) nedlouhé ani nekrátké. Hnědé oči a dost tmavé vlasy, nejspíš tmavě hnědé :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru