• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXIII. NEDĚLE ..... Drekt vs -sathan?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser23979

Guest
tak se ptám po česko Honzíku.....

Pikantnosti až potom.....

Co myslíš....je lepší kra DK ted, nebo když začínala.....co myslíš na výhody zkrácení doby výstavby za PÚ.....
 

DeletedUser32568

Guest
to je celkem neobvyklé začínat němčinou a potom pokračovat angličtinou ale co už ...

Jaký je tvůj nejoblíbenější předmět ve škole ? A jaký naopak nemáš rád ?
Měl jsi někdy sníženou známku z chování nebo jiný postih ?

Hraješ i jiné hry než DK ?
 

DeletedUser23979

Guest
Další otázka at se nenudí....

Myslel jsi už na post moderátora nebo support.....
 

DeletedUser32568

Guest
Provinil jsi se někdy v DK tak, že by jsi dostal BAN ? Máš raději veliké fórum nebo malé ? :)
 

DeletedUser34582

Guest
tak se ptám po česko Honzíku.....

Pikantnosti až potom.....

Co myslíš....je lepší kra DK ted, nebo když začínala.....co myslíš na výhody zkrácení doby výstavby za PÚ.....
Pikantnosti :scratch:D

No neviem čo Ti na to povedať myslím, že prvá hra vlastne určite keď som hral prvý krát tak to nebolo a šancu mal každý :yes, ale s tým skrátením to je také všeliaké proste je to pre prachytých a takých čo do toho daju veľla veľmi veľa peňazí :) a celkovo výhody sú dobré je ťažké ak na Teba ide hromada útokov ustáť to ale ako som už písal je to potom už otom čo do toho vrazíš niekedy to bolo o tom aký je človek šikovný ako rozmýšľa a koľko má času :) teraz už nie :(

Ale ako písal už kopu krát nielen papasese je to všetko o peniazoch pre INNO :(
 

DeletedUser34582

Guest
to je celkem neobvyklé začínat němčinou a potom pokračovat angličtinou ale co už ...

Jaký je tvůj nejoblíbenější předmět ve škole ? A jaký naopak nemáš rád ?
Měl jsi někdy sníženou známku z chování nebo jiný postih ?

Hraješ i jiné hry než DK ?
Je to neobvikle ale viac sa mi páči nemčina a chcel som ruštinu kvôli tomu, že to je ľahšie ale na škole kde som sa to nedá :(
Najobľúbenejších predmetov mám viec :) telesná výchova, informatika zapáčila sa mi fyzika trochu chémia a prežijem aj matiku :D
Nikdy som nič neviviedol keď už tak, tak že o tom nikto nevedel iba raz som dostal zápis nič viac :D

Nehrajem nič iné :)
Další otázka at se nenudí....

Myslel jsi už na post moderátora nebo support.....
Myslel na Viktorov :D Ale inak ak to príde tak si počkám oni si ma nájdu :D
Provinil jsi se někdy v DK tak, že by jsi dostal BAN ? Máš raději veliké fórum nebo malé ? :)
Nie :) a dúfam, že ani nedostanem :D

Fórum mám rád prehliadne a také kde môžem spamovať :D :D :D
 

DeletedUser23979

Guest
Sathan se ptal na ženy.......ale nebyla otázka, jestli máš nějakou vyhlídlou nebo si se, už o nějakou snažil.....
 

DeletedUser32568

Guest
Hraješ aktivně speedy ? Nebo jen spamuješ v Speed PUB jak je to občas vidět ?
 

DeletedUser34582

Guest
Sathan se ptal na ženy.......ale nebyla otázka, jestli máš nějakou vyhlídlou nebo si se, už o nějakou snažil.....
Nemám vyhliadnutu žiadnu ona si ma nájde dúfam raz :) nejak sa ona dostane ku mne a ja k nej. Snažiť ani nie síce ono to možno tak vyzerá niekedy keď poviem nejakú hlúposť, že sa ju snažím rozosmiať ale ja som už taký :)
Hraješ aktivně speedy ? Nebo jen spamuješ v Speed PUB jak je to občas vidět ?
Aktivne nie iba ak sa nudím nejaké kratšie :) Na dlhšie nemám čas :)

Čo sa týka Speed PUB tak maur a lamač majú bany tak sa tam o to nemá kto strať :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru