Kavárna - Casual 4

Téma v sekci 'Casual 4' založené uživatelem Kozmicz, 8. bře 2018.

Sdílet tuto stránku

 1. Kozmicz

  Kozmicz Administrátor Divoké kmeny - Tým Administrátor

  Registrace:
  19. úno 2008
  Příspěvků:
  4.393
  Obdržená poděkování:
  722
  Pokud chcete jednat s konkrétní supportérem, deleguje se ticket jemu, stačí jen o to požádat. Berte však na vědomí, že v první řadě by měl protest řešit ten supportér, který hráče blokoval, protože je o celém případu nejvíce informován a je schopen napsat bližší podrobnosti. Pokud by se každý protest delegoval hned ke mne, musel bych se s každou blokací seznámit podrobně, což by zase znamenalo, že by hráci na své odpovědi museli čekat znatelně déle.
   
 2. Dark-Duken

  Dark-Duken Nový uživatel Registrovaný uživatel

  Registrace:
  26. lis 2018
  Příspěvků:
  3
  Obdržená poděkování:
  0
  Uzivatel Biblos
  Tahle poznamka od vas neni na miste.Pokud se hraci snazi komunikovat dle ,,nahlaseni,, zadaji o vysvetleni,diskuzi co je spatne a tak dale,pripadne se vas optaji na dulezitou informaci,kterou vy nakonec skreslite v odpovedi,anebo odpovidate nesmyslne bez zaveru,se nedivte ze maji pocit vasi zaujatosti v danych vecech a pripadech nahlaseni.

  Sam bych rekl,pokud se nezmuzu na normalni diskuzi se suportem vasi kategorie,pujdu to probrat vejs atd.Jde vzdy jen o vyjasneni a komnikaci.
   
 3. Biblos

  Biblos Zástupce administrátora Divoké kmeny - Tým Zástupce administrátora

  Registrace:
  6. bře 2008
  Příspěvků:
  8.397
  Obdržená poděkování:
  709
  Je naprosto na místě. Hráč poruší pravidla, ale v kmenu pak tvrdí, že si na něj zasedl support, nebo že nadržuje protivníkovi. Málokdo čestně přizná, že na pravidla kašle nebo je dokonce vědomě obchází. I když, jsou takoví, že uznají, že udělali chybu a ti většinou žádnou delegaci nevyžadují, protože vědí, kde přestřelili a důstojně nesou následky svého jednání. Leckdo s hlavním administrátorem hrál, leckdo ho zná ze srazů - a pak si myslí, že budou mít protekci. Takže to většinou není o tom že nerozumí, ale že nechtějí rozumět a myslí si, že si stejně jako v reálu vydobudou výjimku ze známosti. Jenže zde nejste v reálu, ale ve hře - a hry mají učit vyhrávat čestně, bez podvádění i umět přijmou čestnou prohru.
   
  sakaal za toto poděkoval/a.