Kavárna - Casual 4

stepanb

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
No, tak nám svět skončil už před 3 dny, a kromě diplomů nemáme nic. Ani PB, ani úspěch, ani není oficiálně potvrzeno že svět skončil, dokonce se do něj nedá dostat ani ze statistik z hlavní strany. To se stále čeká na potvrzení z Německa?
 

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
2.114
Jelikož se svět nedohrál do konce ve smyslu, že by nějaký kmen získal potřebnou dominanci, bylo nutné jej ukončit dle domluveného času ručně. Ovšem automatizované systémy se v takovém případě nespustili. Víme o tom a pracujeme na tom, aby hráči obdrželi i odměnu i úspěch.
 

lukes2222

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
stejně bych to nejradši nechal tak jako je to na normálním světě dokud se nedosáhne dominance svět nekončí
 

Mr. Chobot

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
@lukes2222 co si budeme, pozadovana dominance byla dost vysoka a bohuzel i kvuli limitum je obtiznejsi ji dosahnout. Na beznem svete se ji dosahuje lepe i diky tomu, ze jiz od pocatku sveta nejsou zadne omezeni. Pokud se nepletu, tak byl ze vsech casual svetu kladen na tomto svete nejvetsi pozadavek na % dominanci. I proto by se mohlo stat, ze by casual 4 trval mnohem dele, nez je soucasna zivotnost normalnich svetu (cca rok??).

Kazdopadne nic to nemeni na tom, ze jste v zaberu sveta makli a puvodni ztratu jste dost stáhli. Třeba příště. Diky za hru!
 
Nahoru