• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Na classic světech ocenění na profil za vítězství nejsou.
 

Sizzar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Člověk si řekne že už ho na DK nic nemůže překvapit a ono ejhle :D
- Za výhru se neuděluje ocenění.(tohle stačilo napsat k nastavení) Stačilo 5 vteřin a bylo by po problému, fakt už nevím jestli to děláte schválně nebo ne.
Nebo si to mají ti hráči vycucat z prstu ? Po dvou dnech od skončení světa mi tady napíše Kubina tohle, trochu té sebereflexe prosím...A nebo mi prosím ukažte kde jste o tom informovali a normálně se omluvím že jsem udělal chybu já...Protože nevidím důvod proč když někdo vyhraje casual ocenění má a zde ne :)
 

wra1th

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Rici prisel o tolik oceneni :DD. Dobry troll od supportu.
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Classic svět je speciální svět, který se na jiných jazykových verzí vždy po konci restartuje a svět začíná znovu (má stále stejné označení, běží na stále stejném serveru), stejně jako speed svět. Právě z důvodu restartu světa se na těchto světech ocenění neudělují. Opravdu nás nenapadlo to uvádět, ani jsme si nebyli jistí, zda to tak bude i v našem případě, kdy byl svět plánován jako jednorázový.
Ocenění uděluje přímo systém a my jako support nemáme žádnou možnost do toho zasáhnout. Takto je svět koncipován a kvůli jednorázové akci se nevyplatí předělávat.

PS: na jednom casualu, kde nebylo dosáhnuto systémové podmínky vítězství, se ocenění neudělovalo a v případě, že by nějaký kmen znovu nedosáhl dominance, ocenění zase nebude.

Classic svět byl u nás jednorázovou akcí, platili pro něj stejné pravidla, jako pro ostatní světy a tím pádem i stejné tresty.

Jako v minulém případě, classic svět byl jednorázovou akcí, platili pro něj tedy stejná pravidla na slevu, jako pro klasické světy.


Classic svět jsem po několika letech dotazů na něj díky omezením dostali
 

Lord Keek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Takže rok a 2 mesiace sme hral a nespali len za dobrý pocit že sme vyhrali čo nebudem mať na profile :DD pekná ztrata času
 

mikels98

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Tak to je dobrý vtip... škoda, že si tam většina hráču šla zabojovat o diplom z classicu ... Souhlasím s ricim, že přinejmenším jste o tom všechny měli informovat..
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Diplom je naše české specifikum - možná to už od nás okoukali i na jiných jazykových verzích - o ten si každý z vítězného kmenu žádá sám za sebe, naše grafička má diplomy vždy pro každý končící svět připravené. Takže o ten, kdo požádá, nepřijde.
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Proč tu mažete komentáře? Nikdo tu nic sprostého atd. nepsal.
 
Nahoru