• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Řekl bych, že můžeš kdykoliv vstoupit a vystoupit. @Kozmicz tu na fóru kdysi psal, že uzamčení kmenů se setkalo s velkou negativní reakcí.

Přesně tak, při přípravě prvního Classic světa jsme si mysleli, že uzamčení kmenů bude zajímavý prvek, ale ve finále to svět zbytečně brzdilo a spoustu hráčů tak zůstala "zaseknuta" v mrtvých kmenech. Neříkám, že to v budoucnu znovu nezkusíme nastavit, ale musíme tomu podřídit i další podmínky, aby svět netrval pak příliš dlouho.

Jinak, Classic 2 máte otevřen, tak se můžete vrhnout na předregistraci.
 

SirKonda

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Přesně tak, při přípravě prvního Classic světa jsme si mysleli, že uzamčení kmenů bude zajímavý prvek, ale ve finále to svět zbytečně brzdilo a spoustu hráčů tak zůstala "zaseknuta" v mrtvých kmenech. Neříkám, že to v budoucnu znovu nezkusíme nastavit, ale musíme tomu podřídit i další podmínky, aby svět netrval pak příliš dlouho.

Jinak, Classic 2 máte otevřen, tak se můžete vrhnout na předregistraci.

Jak je to když mě někdo zabere nebo se mi nepovede začátek budu se moct přesunout ke kmeni a začít znovu? Nebo k příteli?
 

Eliortis

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Mám ještě pár dotazů. Fake limit 0%. Jak tomu mám prosím rozumět? A omezení rabování 5000 na den a na vesnici. Nevím zda to chápu správně. Nedávno jsem hrál na německých světech a tak bylo jisté omezení rabování které mělo následný výpočet. Počet vesnic * počet dnů * 5. Tudíž 8. Den s jednou vesnici jsem měl limit 40000. Je to to samé jen špatně napsané nebo je to prostě na každou vesnici za den 5000?
 

Deleted User - 4100157

Guest
@Eliortis
mají tam chybu u toho fake limitu. Má být nastaveno 0,5 % z bodů vesnice. Jinak 0 % by znamenalo, že žádný fake limit není, tzn. mohl bys poslat do útoku jen 1 kopiníka, sekerníka atp., ale to nebude, má být 0,5 %.
Co se týká omezeného rabování. Tak máš na začátku 5000 surovin, ale postupně se Ti to zvyšuje každý den, tedy dokonce každou hodinu, za 24 hodin o 5000, takže za 24 hodin od startu to bude 10 000 a takhle postupně to jde do 1 mil., pokud dobudeš vesnici, tak se Ti ten limit zvýší jednorázově o 5000 surovin, pokud ztratíš vesnici, tak zase sníží. Počet vyrabovaných surovin to počítá za posledních 24 hodin.
 

Eliortis

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Jasný chápu takže je to trošku špatně napsané. Musím říct že nastavení na německých kmenech byl rozepsané trochu víc do detailu. A jelikož přesně tenhle systém rabování tam byl tak jsem se na to zeptal. Protože z toho jak je to napsané tady to opravdu zřejmé není. Ale dík za odpověď
 
Nahoru