• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
Píšeš úplně z cesty a nikoho reálně nebaví vyvracet tvé nesmyslné poznámky, takže tě necháme rádi v tom, že máš pravdu a že všemu rozumíš a vše co píšeš je pravda.
Kde jsi ty klasiky hrál? Na virtuálním serveru nebo na pískovišti?
Za posledních pět let jsem tě nikde neviděl.
 

Time2Rush

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Mne stačilo prečítať toto ešte pred pár dňami a hneď som vedel, že absolútne nemáš poňatia o čom píšeš a ako to funguje :D

Upřímně, do dnešního rána mě moc nenapadlo, že lze časovat na serveru bez milisekund ale logicky ano. Hrajeme tohle nastavení v Německu a kdo dříve pošle, ten dříve mele tzn seskupuje se to pošle času a pořadí odeslání. Tzn pokud útočil hráč 8 hodin a poslal dva šlechtice s dopadem 8:00:01 a já poslal šlechtice s dopadem 8:00:01 ale šel jsem 4 hodiny, tak někdo kdo šel 4:01-7:59 tak mohl poslat podporu s dopadem 8:00:01 a znamená to, že do vesnice to došlo takto:
  • Útok
  • Útok
  • Podpora
  • Útok
  • Útok
Takže ve finále chytat lze a je to ještě propracovanější a vyžaduje to týmovou spolupráci.

Že propracovanejší :Facepalm ,že chytat lze :Facepalm ,mám dosť. :D :D Ak toto napíše nejaký hráč, tak vážne pochybujem o tom, že má toho viac odohraného a hre reálne rozumie. A ešte k tomu ak takýmto štýlom posielaš útoky, tak to už duplom :D

A áno, hral som na pískovišti, s tebou aj s ricim :D :D Ja som zase za posledných 5 rokov nevidel žiadneho kluka s kamením, no vidíš :Facepalm. Zbytoče si tu skúšaš ego pohoniť. Písal som už, že na mňa takéto veci nefungujú.
 

Time2Rush

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
jj proto hraju server bez ms mezitím co ty slintáš nad cz forum :)
Zobrazit přílohu uživatele 7048

To že hráš server bez ms neznamená, že tomu plne rozumieš, a že vieš ako okolo toho hrať. To čo som citoval v predchádzajúcom príspevku, tak tam si to len potvrdil :D Dávaj si pozor, aby ti nepraskla žilka na čele, očividne to nezvládaš. Ináč celkom frajerina rozdeľovať offku do vlaku, keď sa ten vlak nedá chytať :D :D Radšej sem už nič nepridávaj, sám sa tu zhadzuješ :D
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
Zavolej obvoďákovi aby ti poslal žádanku někam na psychiatrii, protože jsi cvok.
Spamuj tady nesmysly, nikdo na to již reagovat nebude.
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
171
Navrhuji zrušit milisekundy odteď na všech světech. Odfiltrujeme tím tyto individua a DK budou hezčí místo k životu.
 

Deleted User - 4100157

Guest
Vidím že opäť musím uviesť príklad aby som to vysvetlil, nie každý sa hrnie hneď na pánsky dvor a vlak. Nájdu sa aj hráči, ktorí viac investujú do ťažby a pôjdu iba na 1 šľachtica napríklad... Takže ak mám na výber dedinu, ktorá má ťažby 23/23/23 ale má už kováča na 20 a pánsky, alebo dedinu, ktorá má ťažby 25/25/25 , ale ešte nemá pánsky a kováča na 18, tak radšej pôjdem pre tú druhú dedinu, pretože z nej budem mať väčší surovinový zisk, a pánsky si tam dostaviam veľmi rýchlo pri tej rýchlosti.
Jsou i další faktory, které ovlivní kterou vesnici se rozhodnou obsadit, případně jestli se rozhodnu některou z nich obsadit než jen doly, kovárna a panský. Znovu opakuji, že kdo bude mít nízko doly, tak mu potrvá dlouho postavit vláček.
Třeba protože nebudou ms, nebude možné rozbít vláček z jedné vesnici a vím, že druhý hráč mě nemůže ohrozit, tak se zachovám jinak než na světě s ms a už mě to donutilo pozměnit priority oproti světu s ms.
K tomuto bodu len napíšem, že obranu verbovať ako prvú je dosť zlé, môže si to dovoliť iba ten, kto má fakt dobrý kmeň okolo seba. Navyše taký hráč zo začiatku porastie dosť pomaly, čo je ďalšia nevýhoda.
Opakovaně tu bylo i speciálně pro Tebe napsáno, že je omezený (a to tedy dost nízko) farm limit a že půjde dost o surovinový managment. Samozřejmě rychlost rekrutace neovlivníš, jedině si postavit budovy na vyšší stupeň, takže ta rekrutace bude hrát pořád nevýhodně pro defaře. Alezase jde i o další faktory, kreré jsem už psal ráno.
Stále ale nerozumiem prečo si myslíš, že s bez ms treba pri tej hre viac premýšľať. Veď všetko to, čo si tu napísal, sa robí aj keď sa hrá s ms, akurát s ms máš ešte práveže viac možností, takže by som povedal, že musíš ešte viac premýšľať.
Do hry za ty roky byla přidána řada funkcí, která tu hru zjednodušila - pomocník rabování, automatický vláček, strážní věž, dále výzkumy nejčastěji bývají jen jednostupňové, kostel většinou také nebývá, fake limit je málokdy zrušen a zlaté mince vyjma jednoho světa a některých speedů jsou pořád a na SK máte jen je.
Ale že zrušení ms nemusí být zjednodušení a že může lidi začít přemýšlet jinak (a už jsem tu psal, že při více vesnicích a více panských dvorů to může zjednodušit situaci i obránci) tu už bylo psáno opakovaně a nejen mnou.
To že hráš server bez ms neznamená, že tomu plne rozumieš, a že vieš ako okolo toho hrať. To čo som citoval v predchádzajúcom príspevku, tak tam si to len potvrdil :D Dávaj si pozor, aby ti nepraskla žilka na čele, očividne to nezvládaš. Ináč celkom frajerina rozdeľovať offku do vlaku, keď sa ten vlak nedá chytať :D :D Radšej sem už nič nepridávaj, sám sa tu zhadzuješ
Řekl bych, že v těch útocích žádná šlechta není. Jen chtěl ukázat, že hraje na světě bez ms, že umí posílat útoky v jedné vteřině, pobavit názvem vesnice, a pak útoky zrušil.:cool:
 

Time2Rush

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Jsou i další faktory, které ovlivní kterou vesnici se rozhodnou obsadit, případně jestli se rozhodnu některou z nich obsadit než jen doly, kovárna a panský. Znovu opakuji, že kdo bude mít nízko doly, tak mu potrvá dlouho postavit vláček.
Třeba protože nebudou ms, nebude možné rozbít vláček z jedné vesnici a vím, že druhý hráč mě nemůže ohrozit, tak se zachovám jinak než na světě s ms a už mě to donutilo pozměnit priority oproti světu s ms.

Jasné, ja som to uviedol len ako jednu z možností a ako príklad. Faktorov je tam určite viacero. Ale z ekonomického a ziskového hľadiska by každý chcel prebrať prvú dedinu s najlepšou ťažbou si myslím.

Opakovaně tu bylo i speciálně pro Tebe napsáno, že je omezený (a to tedy dost nízko) farm limit a že půjde dost o surovinový managment. Samozřejmě rychlost rekrutace neovlivníš, jedině si postavit budovy na vyšší stupeň, takže ta rekrutace bude hrát pořád nevýhodně pro defaře. Alezase jde i o další faktory, kreré jsem už psal ráno.

S týmto tiež súhlasím, a v podstate to iste píšem aj v tom čo cituješ, že ísť def ako prvú dedinu je veľmi nevýhodné a spomaľujúce, a aj tak ti to nezaručuje bezpečie, pretože vo všeobecnosti sa off verbuje rýchlejšie ako def a rovnako tak off z jednej dediny je silnejšia ako def z jednej dediny.

Do hry za ty roky byla přidána řada funkcí, která tu hru zjednodušila - pomocník rabování, automatický vláček, strážní věž, dále výzkumy nejčastěji bývají jen jednostupňové, kostel většinou také nebývá, fake limit je málokdy zrušen a zlaté mince vyjma jednoho světa a některých speedů jsou pořád a na SK máte jen je.
Ale že zrušení ms nemusí být zjednodušení a že může lidi začít přemýšlet jinak (a už jsem tu psal, že při více vesnicích a více panských dvorů to může zjednodušit situaci i obránci) tu už bylo psáno opakovaně a nejen mnou.

No je veľa zmien, ktoré uľahčili hru, ktoré mi vadia, ten automatický vlak, veža, výskumy, zber surovín, to sú celkom dosť blbosti, hlavne tá veža a zber surovín je totálny hnus. Kostol som úprimne nikdy nemal rád, čiže za to som celkom rád, že už skoro na žiadnych svetoch nie je. Ale jasne, pridávalo to do hry ďalšiu vec, nad ktorou si musel vždy premýšľať pri útočení a bránení a hrať okolo toho. A k tomu fake limitu, tak to je možno aj dobre že ho už nerušia, mne osobne to nevadí, ja som rád, keď sa môžem vyšantiť a poslať stovky útokov, ale v dnešnej dobe hrá DK veľa starších ľudí alebo ľudia so slabšou psychikou :D a tí sa vedia rýchlo psychicky zložiť keď na nich ide veľmi veľa útokov a vzdať to, čo ich nijako neospravedlňuje pravdaže, je to súčasť hry, ale stretol som sa veľakrát s takými prípadmi a niekedy mi tých ľudí bolo dosť ľúto :D takže som celkom rád, že fake limit zostáva dosť často.
K tým ms ale, nepresvedčí ma asi nikto, že je to strategickejšie bez ms ako s ms. Poznám ľudí čo na to dosť nadávajú a aj z vlastnej skúsenosti mi to príde ako zjednodušenie hry a výhoda pre presilu/veľké kmene a vo všeobecnosti sa znižuje počet možností pri bránení.
 

pjooter

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Zdravím zajímalo by mě jestli je nějaká možnost se registrovat tak aby jsme s přáteli byli blízko sebe.
 
Nahoru