• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
@Kozmicz @Kubina
můžete prosím ještě vyjasnit, jak to nastavení je?

V popisu nastavení na fórum je fake limit 0,5% a v obecném nastavení je 0.

Dále je uvedeno :

Není možné pozvat jiného hráče ani využít položku "přemístění"
Snímek obrazovky 2022-02-04 v 18.44.12.png

To je vtip nebo tomu nerozumím, ladíme tady společně to nastavení a stejně je to ve výsledku jinak a hráči jsou zmateni.
Děkuji
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Je nastaveno 0.5 % fake limit

Pozvání je v předregistraci samozřejmě možná, na světě po startu už nebude
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
No ale je to nezřetelné pro hráče, protože je tam uvedeno, že hráče nelze pozvat ale hráče pozvat lze, jen není specifikováno kde.
Tak jestli to můžete jen upravit..
 

SirKonda

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Je nastaveno 0.5 % fake limit

Pozvání je v předregistraci samozřejmě možná, na světě po startu už nebude

A jak to je konkrétně s tím když mě někdo zabere, či dám nový zacatek budu moct začít zase u kmene nebo mě to hodí někam pryč? Už jsem se tu ptal ale z adminu se k tomu nikdo nevyjádřil.
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
A jak to je konkrétně s tím když mě někdo zabere, či dám nový zacatek budu moct začít zase u kmene nebo mě to hodí někam pryč? Už jsem se tu ptal ale z adminu se k tomu nikdo nevyjádřil.
Po zabrání dá hra na výběr, zda začít znovu v centru kmene nebo na kraji mapy. Nicméně ruku do ohně za to nedám, na classicu to otestované nemám.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Nemyslím si, že by to byla věc která tě nenechá spát a bylo to tak důležité, ale předpokládám, že to bude tak jak píše Kubina.
Je to standardní nastavení co je všude a i minule to tak na classicu bylo.
 
Nahoru