• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

zadina

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Budou při pozvání hráče platit omezení na vojenské a obchodní příkazy na 3 týdny. Je to jediná možnost jak být s přáteli u sebe, ale 3 týdny bez spolupráce je docela dost. Děkuji za odpověď
 

desTouches

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Lamač. napsal
Ale nejde mě o položku v inventáři, ale jak se loguješ na svět, tak ti to nabídne, na jakou stranu chceš jít, o to mě jde, jestli to bude k dispozici?

Kubina napsal
To je ve hře již jen po zabrání nebo novém začátku...

rozumím -li tomu dobře?
když se přihlásím na svět tak mě to třeba hodí na jih a abych se dostal na západ tak musím zadat hrát znova a takzvaně to odprásknou .pak to teprve nabídne na jakou světovou stranu chci jít?
to asi bude zas problém s restartem nebo se bude 14 dní čekat než se bude moci začít znovu? jak je v nastavení psáno ?
dík za odpověď
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
203
Restart podle mě nepůjde, protože budeš mít 2 vesnice.. A restart jde pouze s 1 vesnici.
 

Deleted User - 3525237

Guest
Ty dvě vesnice budou u sebe, nebo každá úplně jinde?.)
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Restart je možný pouze s jednou vesnicí…
Má odpověď nebyla myšlena jako možnost přesunu, ale jako informace, kdy se ještě tato nabídka zobrazuje.

Vesnice bývají do 15 polí od sebe, ale v závislosti na aktuální situaci na mapě můžou být i dál - maximální vzdálenost není nikde definována…
 
Nahoru