• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Speciál

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tolik lidí online jsem na DK fóru neviděl roky. Mám rád tohle povstání nespokojených hráčů. Sice si to tu přes den nikdo nepřečte, max nás dojde vyhlásit Biblos, že si za to můžeme sami, ale je tu víc aktivních lidí než hraje v průměrném kmenu na dnešních DK.
Možná jste svou nedočkavostí přetížili server (rozesmátý smajlík), ale v poledne jsem na fóru málokdy, takže bych to těžko napsal, že si za to můžete.
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
176
Tak dlouho se chodí se džbánem, až vyfasujete ban. :D
Rád si bot 48 hodin zahrál, tak zase někdy příště :)
 

Nealkoholik

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Tak Kozmicz zase ukázal, že má lewyho demenci, protože zase měl halucinace a viděl něco, co nikdo jiný ne a zabanoval polovinu serveru.
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
176
To je normální, nemá rád asi zlaté české ručičky. Člověk kvůli hře ani nespí, dře jak mezek, kliká jako blázen a vyslouží si ban s tímto komentářem.
No kde to jsme?!
:D
§ 6) Boti a skripty

Divoké kmeny musí být hrány na podporovaných prohlížečích přes oficiální webové verze, nebo na oficiálních a aktuálních mobilních aplikacích. Jakákoliv akce ve hře musí být vykonána ručně nebo výhradně pomocí povolených skriptů či nástrojů.

Boti, nástroje, skripty a jiné způsoby, které umožňují automatické akce, případně nahrazují a/nebo udělují přístup k prémiovým funkcím, jsou zakázané, není-li uvedeno jinak.
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
34
To je normální, nemá rád asi zlaté české ručičky. Člověk kvůli hře ani nespí, dře jak mezek, kliká jako blázen a vyslouží si ban s tímto komentářem.
No kde to jsme?!
:D
§ 6) Boti a skripty

Divoké kmeny musí být hrány na podporovaných prohlížečích přes oficiální webové verze, nebo na oficiálních a aktuálních mobilních aplikacích. Jakákoliv akce ve hře musí být vykonána ručně nebo výhradně pomocí povolených skriptů či nástrojů.

Boti, nástroje, skripty a jiné způsoby, které umožňují automatické akce, případně nahrazují a/nebo udělují přístup k prémiovým funkcím, jsou zakázané, není-li uvedeno jinak.
by me zajimalo jak na tom prisli od tymu supportu :) a co vlastne jsi spatneho udelal ze mas ban ? a global nebo jen na par dnu?:)
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
176
by me zajimalo jak na tom prisli od tymu supportu :) a co vlastne jsi spatneho udelal ze mas ban ? a global nebo jen na par dnu?:)

Co jsem udělal? Napsal jsem aplikaci, kterou jsem spustil a ta hrála za mě. Ze startu hry jsem utratil 1000 prémiových bodů, postavil stáje a lehkou kavalérii a rabovalo mi to vesniice a sbíralo suroviny nonstop.

Nikdo nedokáže být online 24h a klikat, takže je logické, že mě buď někdo nahlásí, je protože dle statistik to lze docela dobře poznat nebo admin má čas a pověnuje se tomu trošku a identifikuje poměrně snadno zakázané nástroje.

Já v plánu hrát neměl, takže jsem s tím maximálně v pohodě. Nastavení je dobré, takže ostatní si jistě dobře zahrají :p
 
Nahoru