• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 34

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
Já se normálně bavím a ty hned přejdeš k tomuto? no aspon vím, s kým má tu čest... :D
Ale jak chceš... se psaním zbytečností jsi začal ty... takových románů, jaký jsi napsal před tím jsem už viděl vícero a konečně to hned napovídá o tvých myšlenkových pochodech /pokud se to tak dá nazvat,že?/ nehledě k tomu, že o některých strategiích a pravidlech evidentně stále nemáš páru. Proto se už nedivím, že musíš obcházet pravidla útoky ze 4 účtů, abys vůbec něco dobil. A pak: toto je kavárna, ne místo ke slabomyslnému pomlouvání jiných kmenů a hráčů, ke kterému jsi se tady snížil... :p
Bavil jsem se normálně, ve chvíli kdy ten druhý začne psát takové bláboly jako ty, tak končím. Takže pro tvoji informaci /pokud ji tedy pochopíš/: je mi jedno, jaké další bláboly tady v reakci na toto budeš psát. číst je stejně nebudu. stejně tak kecy o zničení a další slabomyslné urážky. Ti, co toto píší si v této hře vždy jen něco kompenzují... :p
P.S. Já nebyl s B-5 v kmeni, válčil jsem proti nim na s17. S některými jsem vycházel dobře, s jinými hůře. Ale vím dobře jak hrají a co dokáží. tvoje slabomyslné urážky na tom nic nezmění...
P.P.S. S tím, jak postupuje úroven kmenů bych celkem souhlasil. ale to je dáno PB a jejich využitím, tedy penězi, jako všechno...

Tak páčko ty polívčičko :hi
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser33829

Guest
Nejlepší na tom je, že určitě víš, jak jsem útočil a že jsem porušil pravidla, pak Ti nebrání nic i jako nehráči mě nahlásit na support.
Veřejně jsem napsal jen to co se dá dočíst ve hře a co jsem odpozoroval při útočení celkově, takže pro některé zasvěcené nic nového, nezasvěceným, až na Tebe je to stejně jedno.
Nostradamů je tu spousta, to mě vždycky tady bavilo, takže nejsi jediná, Kelišová.;)
 

DeletedUser

Guest
Shedde, poukazuješ na B-5, že přebírají hráče, ale zapomínáš na to, že Alone pojmulo min. dva kmeny.
 

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
No ano, mám rád takové, co se hned čertí a urážejí toho, kdo jim řekne, že nemají pravdu...
Mi pobavilo už to, že jsem poté viděl jakousi jeho odpověd, i když jsem jasně napsal, že to číst nebudu, takže byla zcela zbytečná. Konečně mám díky Sheddovi ověřenou pravdivost tvrzení, že potrefená husa vždy kejhá nejvíc... Ale tak ted jsem si řekl, že nebudu lidožrout, přečtu si první řádek toho jeho psaní a podle toho uvidím...
No a už ten první řádek mi stačil, abych se zase jednou upřímně rozchechtal... Já /opět/ jasně napíši, že pravidla obchází, ne porušuje, protože tyto dvě slova jaksi logicky nemají totožný význam /jak to popsal je přímo neporušuje. světe div se, ty pravidla po tolika letech hry kmenů znám... viděl jsem už obcházet toto pravidlo i tak, že se útoky poslaly více než 24h před útokem z dalšího kontrolovaného účtu. Shedd jednoduše přišel zase na další způsob/, a na tom prvním řádku hned vidím zpívání o tom, jak jsem si jistý, že porušuje pravidla...:rofl
Proto se upřímně omlouvám, ale více než ten první řádek a, nedej bože, něco dalšího od něj už na 100% číst nebudu. Mám rád zábavu, ale taky bych rád odpoledne dělal i cosi jiného a užitečného, než se jen smál... :hi
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser33829

Guest
Ty jsi komediant.:wacko Pravidla se buď dodržují nebo nedodržují a tím pádem jinými slovy porušují či obcházejí, nic mezi tím není, tak jako Slunce buď na obloze svítí či nesvítí, a to i kdyby jakožto disku svítila jen část z něho, ale nic mezi tím. Takže Tvá rádoby dialektická hříčka nám ukázat, jaký jsi borec a nakonec to vše zahrát do outu, že se tu bavíš je ubohá.:p
Jestli čteš nebo nečteš je mi na prosto buřt, stejně kecáš jedno a děláš druhé.:rofl To já tu nepíši, že se nebudu vyjadřovat.:wacko
 

DeletedUser34128

Guest
no podle §4 bodu 1, by si teoreticky v zastupu nesmel udelat vubec nic, ale verim ze tak to opravdu mysleno neni a s kmenem muzes klidne utocit..
 

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
To je právě ono tomzr2, obcházet se to dá a pravidla tak neporušíš, takže to de facto není nic špatného. a v supportu taky nejsou vševědoucí, aby všechno viděli a všechny pravidla byla perfektní. Když zaútočíš ze 4 různých účtů na 4 různé hráče, tak ti vlastně nikdo nic nemůže. i když je to stále akce za společným cílem a jistíš si tak, že ti další 3 nepošlou podpory /nebo minimálně ne tolik/ tomu, u kterého chceš skutečně zabírat... Ale tak takovéto věci jsou na každém, což? :)
Jinak jsem si v náhledu všiml, že nám Sheddík zase něco kváknul... :shock No policistům, ženám a Sheddovi se prostě nesmí odporovat. Stejně tak jako ani na 2x nepochopil, že ty jeho bláboly číst nebudu, tak už je jasné, že bude cosi blábolit dál a za chvíli v náhledu uvidím /a zase se upřímně pobavím/ nějaký další kvák, který opět nebudu číst... :cool
Asi si budou i podobní, Shedd a žena /dámy prominou/, oba musí mít poslední slovo, i kdyby jim měl v další vteřině na hlavu spadnout třebas dům. :p
No nic. vidím, že Sheddík tady bude blábolit pořád, /i kdyby ty psaníčka nečetl vůbec nikdo, tak si toho asi ani nevšimne/ takže vás tady nechám, at můžete nerušeně konverzovat... :hi
 

DeletedUser33829

Guest
no podle §4 bodu 1, by si teoreticky v zastupu nesmel udelat vubec nic, ale verim ze tak to opravdu mysleno neni a s kmenem muzes klidne utocit..

Používat ZvD způsobem, který by činil prospěch zástupci, či jinému hráči na úkor zastupovaného hráče, je zakázáno.

Tím, že mu dobudu vesnici, tak z toho má prospěch zástupce či někdo jiný?:scratch

7)Hráči se zpravidla v soukromých zprávách domluví, na jakou dobu bude zástup potřeba a co během zástupu bude s účtem činěno (uchovejte a vyžadujte tyto zprávy ve vlastním zájmu pro případnou obhajobu, kdyby vás zastupovaný nařkl z nějaké nekalosti). Pokud si majitel účtu po smluvené době účet nepřevezme zpět, zástupce může v zástupu pokračovat nebo zástup ukončit. Pokud bude zástupce pokračovat v zástupu i po smluvené době, musí se i nadále řídit odst. 6) tohoto §.

Jeden mi napsal dělej si co chceš, další dva mi napsali přesné instrukce.;)
 

DeletedUser37060

Guest
čo sa týka môjho názoru, hoc som si vedomý, že asi nikoho nezaujíma, tak celé tieto pravidlá ohľadom na SIP a ZVD nie sú moc dobre prepracované. Sú tam tie "najväčšie" detaily ale je "10 000" možností ako ich obísť... :scratch
 

DeletedUser33829

Guest
Andysku2503, problém je v tom, že tady ta hra je tak stavěná, že se tu dá podvádět lehce.
 
Nahoru