• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 34

DeletedUser36491

Guest
Zdravím, nejspíše se bude jednat o chybu, nahlaš to do příslušného tématu zde na fóru (ZDE) nebo na Support :hi
 

DeletedUser33829

Guest
Mamma mia, co to tady bylo? toto vědět... No ale Shedde, za toto si tady můžeš jen ty sám. kdyby jsi nezačal hned nadávat, mohlo být vše zcela v klidu. stejně jako s tím, že ty tvoje závěry o mě a o tom, co jsem napsal jsou z 90% tvoje vlastní smyšlenky. Počínaje tím, zda hraji /protože do toho, jaké jsem měl plány na začátku, jak se změnily a jaké jsou ted ti nic není, proto to nemůžeš vědět/ a přes spoustu dalšího konče tím čímsi o pomluvě. toto bylo opravdu zábavné, protože je to úplně stejné, jako bys mě chtěl zažalovat za vykradení banky, když jsem si šel vyzvednout peníze z účtu. a pak že naše soudy řeší samé důležité kausy... A o tom, co kdo z nás ví, nebo neví, jak je, nebo není inteligentní etc., nemá smysl spekulovat, každý si myslíme svoje a já to tady rozhodně nežeru tak, abych psal plamenné projevy jako někdo... :) Takže si intrikuj, spekuluj /jak to bylo v jedné pohádce/ a /jak to bylo v jedné knize/ hraj, ale zůstan člověkem... ;)

Mně je naprosto jedno jestli hraješ či nehraješ, já jsem jenom napsal co jsi tu psal a přitom děláš opak a to co píšeš o vykradnutí banky nějak postrádá logiku, byl jsi to Ty, kdo mě tu napadal z obcházení pravidel.

No když to má být tady kavárna, všimli jste si částečného přejmenování jednotek v náhledu vesnice?

3 Spear fighters
100 Lehká kavalérie
2858 Těžká kavalérie
To byla možná chvilková chyba, mně se to zobrazuje správně, myslím, že to máš už v pořádku, nebo ne?


Dnes je svět spuštěn 120. den, přibylo nám ocenění Velmoc dne.:hi
 

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
Mně je naprosto jedno jestli hraješ či nehraješ, já jsem jenom napsal co jsi tu psal a přitom děláš opak a to co píšeš o vykradnutí banky nějak postrádá logiku, byl jsi to Ty, kdo mě tu napadal z obcházení pravidel.
Na to, že je ti to jedno jsi se o tom jaksi moc rozvykládal. :) Já jsem si v té první odpovědi do tebe jen lehce, celkem neúčelově rýpl, protože nemám moc rád projevy o tom, jak je můj kmen dobrý a ti ostatní stojí za ..., což jsi předtím pěkně rozepsal. Tam jsem se pak jen zeptal, jak to je s tím útočením z více účtů, jestli to není porušení, protože jsi to napsal velice obecně. Byl jsi to Ty, kdo mě začal urážet jako malý rozmazlený kluk, takže bud tak hodný a podívej se, jak ty zprávy po sobě šly a co jsem napsal já a co ty. Nadával jsi mi dál i po tom a navíc jsi mě začal obvinovat i z věcí, které jsem nenapsal a které mě ani nenapadly, takže jsem se myslím ještě zachoval velice slušně...
Co se týče toho obcházení, tak je zajímavé, že mě nadáváš za něco, co jsi andyskovi okamžitě odsouhlasil jenom proto, že to napsal jinak, i když napsal významově to stejné co já a jednodušeji než já... měl by jsi si konečně najít ve slovníku významy slova porušit a obejít. Já jsem jasně napsal, že jsi je podle všeho neporušil přímo a za obcházení se nikdo nedá napadat nebo obvinit, dá se to jen konstatovat. to je jen o přístupu každého. Obávám se, že jediné, co je tady napadené je tvoje ego...
Navíc už poněkolikáté popíráš, co jsi sám před chvílí napsal a otáčíš proti mě, co jsi sám začal. Já dělám opak pouze v tom, že jsem sem znovu napsal, ty děláš opak svých slov minimálně v 5ti věcech a navíc v 5ti z nejzákladnějších věcí... Dokud ti toto nedojde, tak je zase mě jedno, co je pro tebe logické a co ne, protože pak tvoje logika nemá žádnou váhu...

Uf, to je na me nějaké moc dlouhé, měl bych se krotit... :scratch

No když to má být tady kavárna, všimli jste si částečného přejmenování jednotek v náhledu vesnice?

3 Spear fighters
100 Lehká kavalérie
2858 Těžká kavalérie
Tak toto je snad celkem neškodná chybka, která mnoho neovlivní... Slyšel jsem už i o tom, že na jednom světě byla vesnice se selským dvorem, který měl kapacitu 99999.
smile.gif

A dobré jsou v tomto i srandičky supportu, jak například přes velikonoce kuřata místo kopiníků. je docela zábavné, když vyšlete do útoku hejno kuřat...
 
Naposledy upraveno:

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
Počkej, byly to kuřata ne? Maximálně slepice, ale v tom už takový rozdíl není... :)
 

DeletedUser33829

Guest
[SPOIL]
Na to, že je ti to jedno jsi se o tom jaksi moc rozvykládal. :) Já jsem si v té první odpovědi do tebe jen lehce, celkem neúčelově rýpl, protože nemám moc rád projevy o tom, jak je můj kmen dobrý a ti ostatní stojí za ..., což jsi předtím pěkně rozepsal. Tam jsem se pak jen zeptal, jak to je s tím útočením z více účtů, jestli to není porušení, protože jsi to napsal velice obecně. Byl jsi to Ty, kdo mě začal urážet jako malý rozmazlený kluk, takže bud tak hodný a podívej se, jak ty zprávy po sobě šly a co jsem napsal já a co ty. Nadával jsi mi dál i po tom a navíc jsi mě začal obvinovat i z věcí, které jsem nenapsal a které mě ani nenapadly, takže jsem se myslím ještě zachoval velice slušně...
Co se týče toho obcházení, tak je zajímavé, že mě nadáváš za něco, co jsi andyskovi okamžitě odsouhlasil jenom proto, že to napsal jinak, i když napsal významově to stejné co já a jednodušeji než já... měl by jsi si konečně najít ve slovníku významy slova porušit a obejít. Já jsem jasně napsal, že jsi je podle všeho neporušil přímo a za obcházení se nikdo nedá napadat nebo obvinit, dá se to jen konstatovat. to je jen o přístupu každého. Obávám se, že jediné, co je tady napadené je tvoje ego...
Navíc už poněkolikáté popíráš, co jsi sám před chvílí napsal a otáčíš proti mě, co jsi sám začal. Já dělám opak pouze v tom, že jsem sem znovu napsal, ty děláš opak svých slov minimálně v 5ti věcech a navíc v 5ti z nejzákladnějších věcí... Dokud ti toto nedojde, tak je zase mě jedno, co je pro tebe logické a co ne, protože pak tvoje logika nemá žádnou váhu...

Uf, to je na me nějaké moc dlouhé, měl bych se krotit... :scratch
[/SPOIL]
Garrette, mně je jedno jestli hraješ či nehraješ, napsal jsem o tom jen jednu nebo dvě věty, že máš na tomto světě účet a tady píšeš že nehraješ. Jak se mění Tvá situace a stanoviska k hraní na tomto světě je mi opravdu jedno. Klidně si hraj.:yes
Obcházení pravidel mě naštvalo, ale kvůli egu, ale protože jsi nic o tom konkrétního nevěděl, navíc hráči i lžou.:D Už jsem Ti napsal hned na začátku, že jsi to měl napsat na support a ne to tady rozepisovat.:hi


Tak toto je snad celkem neškodná chybka, která mnoho neovlivní... Slyšel jsem už i o tom, že na jednom světě byla vesnice se selským dvorem, který měl kapacitu 99999. :)

A dobré jsou v tomto i srandičky supportu, jak například přes velikonoce kuřata místo kopiníků. je docela zábavné, když vyšlete do útoku hejno kuřat...
Myslím, že se ta jednotka jmenovala slepička, ale na obrázku bylo kuřátko. Mě už tady název jednotky v angličtině nepřekvapí, když si vezmu, že jsme tu měli od léta 2012 do září či října 2013 na nádvoří místo tlačítka podpora support a Indigra to nebyla schopna přepsat, a pak přišel Kozmicz a přepsal to hned.
Co se týká seláku, tak na jednom světě i support navyšoval kapacitu SD, pak z toho byl skandál. Já jsem měl jednou v jedné vesnici o 30 obyvatel více, než kolik se jich vešlo do SD a support mi usmrtil vojáky.:cry
 

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
Proč bych to psal na support? Už jsem zde 2x napsal, jaký je rozdíl mezi obcházením a porušením. Napsal jsi to tak, že jsi v jedné akci útočil z 4 účtů. to mi bylo divné. A i když pošleš útok ze zástupu na jednoho hráče a po 24 hodinách na stejného ze svého účtu, tak to také není porušení, protože se v pravidlech píše, že nesmíš udělat stejnou akci během 24 hodin...
To je pravda, hráči i lžou. Když to napíšeš, jak jsi to napsal, tak se ale nemůžeš divit, že se zeptám. U mě byl jediný problém v tom, že místo aby jsi normálně odpověděl, začal jsi nadávat. A právě jedna z nich, ta Kelišová, byla právě na základě tvé nevědomosti o tom, zda hraji nebo ne. to že hrát nebudu jsem napsal už celkem dávno, protože jsem měl trochu jiné plány, které se pak bohužel změnily. stát se může cokoliv i ted /klidně například může za měsíc vybouchnout Yellowstone a pak si už nezahrajeme nikdo, že?/. To je celé... :)

Ten obrázek u tebe je trochu rozjetý do stran, ale to jsi si tam dal Šeredovou?
biggrin.gif
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser33829

Guest
Já ty zástupy měl ani ne den, takže na stejné cíle by mě to ani nepustilo.:)

Ano, Alena Šeredová.:yes
 

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
To byl jen obecný příklad, ne že zrovna tvůj případ...
Proč zrovna ji? jen sympatie, nebo si děláš naděje, když prý je s Buffonem na rozvod? :D
 
Nahoru