• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 34

DeletedUser

Guest
Hezky pěkně Garrett :great
Umíš akorát trapkařit a nadávat.Kdybys nebyl jenom namistrovanej,tak bys nevychvaloval dvousekundovej vláček,nešaškoval a ještě nevyzdvihoval,že o tom nic nevíš.A hlavně nepapouškoval Garrettova slova,že se s tebou nebude zahazovat,když už ses nechal tak hezky setřít.
Piš si tady dál co chceš a vím že budeš.Ani já s takovejma neztrácím víc času,než se mi chce,akorát se nebojím vysmát se někomu do tváře,když si o to přímo říká. :p

Bože,proč vždycky když si pročtu fóra,abych viděl jak se kde hraje narazím na lidi,co si pletou kmeny s žumpou a dělají hodnoty akorát na záchodové míse :bad
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
Andysku2503, problém je v tom, že tady ta hra je tak stavěná, že se tu dá podvádět lehce.

to súhlasím.. :) Sám by som sa do tých pravidiel zahryzol aby som zamedzil maximálne zneužívaniu "dier", ale ono sa to nedá... :D

Tie pravidlá by museli byť dlhšie ako vyhláška o zmene daní a miezd na slovensku z roku 2013 :D
 

DeletedUser33829

Guest
Nevím kolik to má slov, andysku2503, ale kdysi si lidi dělali srandu z vyhlášky o prodeji zelí v EU, ta měla několik desítek tisíc slov.:mocking

Hezky pěkně Garrett :great
Umíš akorát trapkařit a nadávat.Kdybys nebyl jenom namistrovanej,tak bys nevychvaloval dvousekundovej vláček,nešaškoval a ještě nevyzdvihoval,že o tom nic nevíš.A hlavně nepapouškoval Garrettova slova,že se s tebou nebude zahazovat,když už ses nechal tak hezky setřít.
Kecej si tady dál co chceš a vím že budeš.Ani já s takovejma neztrácím víc času,než se mi chce,akorát se nebojím vysmát se někomu do tváře,když si o to přímo říká. :p

Bože,proč vždycky když si pročtu fóra,abych viděl jak se kde hraje narazím na lidi,co si pletou kmeny s žumpou a dělají hodnoty akorát na záchodové míse :bad
Ty si udělej raději deset koleček okolo domu, nebo paneláku, kde bydlíš, a pak tady začni psát.
Pro Garretta jsem byl špatný, za příspěvek, který reagoval tedy na hráče z B-5, za to že jsem napsal, jak mi připadá jak některé kmeny fungují, k tomu některé názory jsem se na ně dočetl od jejich vlastnících hráčů a hráč=nehráč Garrett, který tedy dle svých slov nehraje, ale má na světě účet má nutnost po několikáté tu na mě reagovat.:D
Můžeš ocitovat konkrétní část, kde mi to Garrett natřel?:scratchNebo je to jen Tvůj abstraktní vzlykot do tmy? Jediné čeho jsem si všiml, je že vaří z vody a bez důkazů mě tu obviňuje z porušování, tedy pardon, tady se slovíčkáří, tak tedy z obcházení pravidel, o čemž neví naprosto nic. Navíc někoho bez důkazů obviňovat, je silné tvrzení, v reálu taky existuje něco jako pomluva, když někoho bez důkazů obviníš z obcházení zákonů. ;) Taky je možné, že jakožto lama lamovitá tu kecám a dělám tu ze sebe frajera a celé jsem si to vymyslel.:rofl
Jsi s Garrettem už asi tak čtyřicátý borec, co má nutnost nám sdělit, že nečte, že je to jeho přednost a přesto má tendenci kecat. Vy jste borci.:D Napíšete, že nečtete, ale přesto musíte psát a co že já reaguji? To mi to tu chcete zakazovat? Já jsem nikde nepsal, že nečtu a nebudu odepisovat, tak je to logické, za to ty vaše reakce mi nepřijdou logické a ztrapňujete se tu, což je pochopitelně hloupost, to vám nikdy nedojde. Asi jste tedy jediní, kterým přijde nelogické, že píši anebo vám to i logické přijde, jen si tu chcete mít poslední slovo.:wacko A tak vám přijde i logické nám tu pořád psát dokola jak dětem ve školce, že nečtete a pořád budete pást, a na závěr nám povíte, jak se bavíte.:D Ale i tak vypadáte jako že vám něco nedocvaklo.:blush
Když se vrátím k začátku Garretta, že jsem ten špatný za to co jsem napsal o některých kmenech, tak Tvá reakce je bravurní, od Garretta tu nečekám, že by proti Tobě napsal něco nepěkného, ale chování toho řeznického psa jsi tady prokázal ty svými přihlouplými a imperativními narážkami.:bad:rofl To jsi tady zašel hodně uboze daleko.
O útočení ve dvou sekundách jsme nic nepsal, tak se nauč číst a čti, když už si tu hraješ na borce.;)
Kam mám chodit či nemám chodit, to si rozhodnu sám, od Tebe si nenechám „radit“ kam mám chodit, na to jsi malinký ředitel zeměkoule.:p
Fórum se žumpou si pleteš Ty, nemusíš nikam chodit, stačí když se podíváš do zrcadla a uvidíš to hned.;)
Taková dobrá rada na závěr ze začátku, než něco napíšeš, jdi si zaběhat, než nám předvedeš kvality svého myšlení a jednání.;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
No, pravdou je že slová by som počítať ani nechcel, pretože počet strán a paragrafov je dosť vysoký aby si to človek priblížil v počtu slov... :D

ide len o to porovnanie DK pravidiel a vyhlášky "len" z roku 2013, ale aby to nevyznelo špatne tak mám na mysli novelu zákona ;) platnú od 1.1.2013

:D je pekne dlhá a úplne prekopaná :D
 

DeletedUser

Guest
čau děcka, po dlouhé době jsem sem zas mrknul a nic moc se nezměnilo, ale jen taková připomínka k vaší diskuzi, příští týden má začít opravdové letní počasí, víte jak je venku krásně? Omezte trošku net a věnujte se víc reálu, víte co je najednou volného času ? Co jsem už místo DK zvládnul přečíst knih a stihnout v reálu? přeji vám vše nej, ale hlavně v reálu ten je důležitější, čau Radek.
 

DeletedUser15465

Guest
Jojo..
Je to jen hra, tak tu neštěkejte... Ještě když je venku tak pěkně.
Držím palce Děcáku, ať to vyhrajou! :axe
 

DeletedUser33829

Guest
Venku moc pěkně není, ochladilo se a dnes fouká vítr a prší, ale snad se příští týden zase oteplí.
Radek to napsal pěkně.:)
 

DeletedUser34586

Guest
čau děcka, po dlouhé době jsem sem zas mrknul a nic moc se nezměnilo, ale jen taková připomínka k vaší diskuzi, příští týden má začít opravdové letní počasí, víte jak je venku krásně? Omezte trošku net a věnujte se víc reálu, víte co je najednou volného času ? Co jsem už místo DK zvládnul přečíst knih a stihnout v reálu? přeji vám vše nej, ale hlavně v reálu ten je důležitější, čau Radek.

Ahoj starý brachu,zmněnilo se toho celkem hodně :) Doufám teda,že toho volna využíváš :D Díky co jsi pro mně udělal :) Nezapomenu :) A doufám,že alespoň ještě jednou si spolu zahrajem :) Třeba už jen pexeso nebo piškvorky :D
 

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
Mamma mia, co to tady bylo? toto vědět... No ale Shedde, za toto si tady můžeš jen ty sám. kdyby jsi nezačal hned nadávat, mohlo být vše zcela v klidu. stejně jako s tím, že ty tvoje závěry o mě a o tom, co jsem napsal jsou z 90% tvoje vlastní smyšlenky. Počínaje tím, zda hraji /protože do toho, jaké jsem měl plány na začátku, jak se změnily a jaké jsou ted ti nic není, proto to nemůžeš vědět/ a přes spoustu dalšího konče tím čímsi o pomluvě. toto bylo opravdu zábavné, protože je to úplně stejné, jako bys mě chtěl zažalovat za vykradení banky, když jsem si šel vyzvednout peníze z účtu. a pak že naše soudy řeší samé důležité kausy... A o tom, co kdo z nás ví, nebo neví, jak je, nebo není inteligentní etc., nemá smysl spekulovat, každý si myslíme svoje a já to tady rozhodně nežeru tak, abych psal plamenné projevy jako někdo... :) Takže si intrikuj, spekuluj /jak to bylo v jedné pohádce/ a /jak to bylo v jedné knize/ hraj, ale zůstan člověkem... ;)
 

DeletedUser

Guest
No když to má být tady kavárna, všimli jste si částečného přejmenování jednotek v náhledu vesnice?

3 Spear fighters
100 Lehká kavalérie
2858 Těžká kavalérie
 
Nahoru