• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 34

DeletedUser33829

Guest
Už ani nevím jak to vzniklo, dělal jsem to před půl rokem, když jsem si to dělal na podpis na SK DK. Něco jsem zadal do google, ji přímo ne, jestli modelka či něco podobného a vyjela i ona a ten obrázek s ní se mi líbil nejvíce.:)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
OT:

Alena Šeredová je moc pěkná ženská, ale abych si ji dával do podpisu? Tak to bych na ní musel být asi hodně závislej. Tak jak to teda je, Shedde! :D
 

DeletedUser40542

Guest
Zdravím

Ahoj kdyby náhodou už někoho hra nebavila a chtěl by třeba předat učet nebo se chce nechat rozebrat ta bych si ho vzala v této fázi hry se to děje často kdyby náhodou dejte vědět začala jsem na světě 34 děkuji Seidy
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Zdravím, už se na tomto světě konečně začíná válčit, zatím to není ale stále tak těžké. :blush
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser37175

Guest
Fíha ako vidím "žije" to tu :-D .. No to len vy začínate len teraz chlapci :-D My už dávno válčime, ale v tom že to ťažké zatiaľ nieje, máš pravdu :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40542

Guest
Dotaz

Zdravím chtěla bych se zeptat jestli někdo nekončí s dk a tudiž nechce předat učet dále chci se k ním vrátit po dlouhé době ale světy sou rozehrané tudiž bych si neškrtla jestli někdo končí z nedostatku času nebo tak ozvěte se ;) děkuji Seidy
 

DeletedUser37175

Guest
Možno sa niekto nájde, ako ťa potom kontaktovať? + skúsenosti s hrou? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser27494

Guest
:-(

Tady je mrtvo pritom to na nasem svete poradne zije a je tu zajimave usporadani vedoucich kmenů

cs34.jpg
 

Přílohy

  • Bez názvu.jpg
    Bez názvu.jpg
    53,1 KB · Zobrazení: 11
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru