• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 35

DeletedUser36641

Guest
Já už to hrát nebudu. Zase mě na DK po tom co jsem dal zástup rozebrali, takže se poroučím a gratuluji Japoncům k snadno vydělaným vesnicím.
 

DeletedUser36641

Guest
Co se stalo?

Velevážené publikum,
žil byl jednou jeden chrabrý Mraveneček a v poklidu si budoval své království. Jednoho dne, ale bohužel musel odjet na 14 dní mimo dosah internetu a tak bylo jeho budování pozastaveno, vlastně, skoro zničeno.
Rozhodl se totiž, že přenechá kontrolu nad svoji říší budovateliCibis15, jemuž věřil. Tohoto budovatele pokládal za svého blízkého přítele, avšak spletl se.
I ukrutný Cibis15 spolu s jeho banditovským komplicem Lord Dadadin vymysleli, jak se chrabrého Mravenečka zbavit:

Postupně chtěli Mravenečkovi sebrat získané vesničky, avšak Mraveneček se vrátil právě včas, kdy mu ze 30 vesnic zbyli pouhé dvě.
Nejdříve Mraveneček chtěl skončit, ale jak si tu tak psal s lidmi, hlavně s eNjoYiiiK, Lumpajz a tím pomateným JapončíkemHidejoši Tojotomi, přemluvili Mravenečka k pokračování a nabídli mu jejich pomoc navrátit slávu rodu Antskému.
I Mraveneček si nenechal líbit co naň bylo spácháno a tak předložil Cibis15 a Lord Dadadin před herní soud, tzv. Supporťákům. I mocní soudci za tento špatný hřích odsouzené potrestali vyhnanstvím do zablokovaných končin světa.
Mraveneček přistoupil tedy do Japanského království, kde prozradil všem co se stalo a přispěchali na pomoc další udatní rytíři a dáma ve štítě Bhaja a začali malému Mravenečkovi pomáhati s osidlováním dávno zmapovaných končin.

Mraveneček by tedy tímto příběhem chtěl poděkovati za vstřícnost a pomoc.

Poučení pro ostatní:

Pokud něco děláte, dělejte to s rozmyslem a pokud něco děláte špatně, čekejte, že Vás trest nemine.


Na závěr všeho bych ještě chtěl poděkovati hráči Mbc3245, který mi dal kdysi dávno preventivní zástup a díky němuž se mi vlastně přiznal Cibis15 sám k tomu co a jak udělal.. :)
 

DeletedUser37060

Guest
:cry píšem to nerád, ale to je bežné, to som už videl...

:) Ovšem, koniec dobrý, všetko dobré :D
 

DeletedUser36641

Guest
Aspoň, že u toho nepřemýšlí... :D Kdyby přemýšleli tak bych na ně neměl nic.. :)
 

DeletedUser37060

Guest
no, keby rozmýšľali, tak si naštudujú pravidlá :D skôr než to urobia... :D
 

DeletedUser36641

Guest
Ono se toto dá v pohodě udělat - přijmout zástup - odeslat jednotky pryč - zrušit zástup a za dva tři dny zabíráš, když je čas :D
Nikdy jsem to nedělal, dělat nebudu, je to prasečina největší, ale kdyby to takto udělali mě, tak já bych nemohl nic - oni by potrestáni nebyli, protože bych na ně nic neměl.. :) Zástup neměli a kdybych se vrátil po 14 dnech,.. tak mi to ani ten support věřit nebude - ještě když mi smazali korespondenci se všemi podstatnými hráči. :)
 
Nahoru