• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 38

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
A je? Ale koukám, že mne brzy dotáhneš ... :D
 

DeletedUser40852

Guest
Shedde, Shedde je vidět že nevíš co jsi kdy napsal a převracíš co můžeš. Bude lepší, když nám napíšeš pokračování jak babička kupovala auto a rodiče dostali byt:-D to se aspoň míň ztrapníš, protože ti to nadiktujou:-D:-D
 

DeletedUser33829

Guest
Shedde, Shedde je vidět že nevíš co jsi kdy napsal a převracíš co můžeš. Bude lepší, když nám napíšeš pokračování jak babička kupovala auto a rodiče dostali byt:-D to se aspoň míň ztrapníš, protože ti to nadiktujou:-D:-D

Opět odvracení pozornosti, neschopnost reagovat na to co bylo řečeno a chabé a trapné odbíhání, ještě s hloupými poznámkami.:D
 

DeletedUser33829

Guest
Neboj, nepochytil jsi to, to už tu předvádíš od začátku, to máš vrozené. Ale my víme, že je to Tvůj druh porážky, kdy nám tí m sděluješ: „Nevím co napsat, schytal jsem to, ale to nenapíši a něco napsat musím, tak to bude blbost a to předchozí se tím zakecá a já budu zase borec.“
Ale tím si opravdu nepomůžeš, že nejsi schopen reagovat, a že když budeš pořád něco psát, tak jsi dobrý a nejlépe to bagatelizovat, a pak to případně ještě vyčítat mi.:D
A to je to co Ti tu píši celou dobu, že Ty si vždycky vytlučeš jednu neschopnost tím, že nám ukážeš že máš v rezervě další, abys nás dokázal překvapovat až jak je to s Tebou špatné.:blush Víc než se na první pohled zdá.:hi
 

DeletedUser34010

Guest
a prý že děti už Kmeny nehrají.... A zrovna Shedde, Tobě se divím, pokud čtu občas tvoje příspěvky v jiných vláknech zdáš se být celkem chytrý člověk co má přehled, ale tohle hádání kdo má na pískovišti větší bábovičku je docela legrační... :)
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Téma obnoveno, ale nezapomeňte, že toto téma je o děním na s38.

Co zdejší kmeny? :warrior
 
Nahoru