• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 40

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Ježíš, nebrečte prosím... Kostely jsou to nejlepší zpestření hry, tak se s tím naučte hrát a nestěžujte si pořád.
 

DeletedUser36491

Guest
Někomu se některé věci ve hře líbí, někomu ne, to bylo, je a vždy takhle bude, proto je třeba si na to zvyknout, jsem si jistý, že firma InnoGames nebude v blízké ani dálné budoucnosti odstraňovat vlajky, ani kostely.
 

DeletedUser38373

Guest
Vždy se najde skupina lidí, kterým se něco nelíbí a skupina lidí kterém se to líbí. Nelze vždy vyhovět všem. A každý se s tím musí smířit.
 

DeletedUser34317

Guest
Tak jsem se definitivně rozhodl... tento bude už opravdu můj poslední :rofl:rofl
 

DeletedUser

Guest
Tak ako čítam,väčšina sa sťažuje na kostol. Ja naopak,mne sa s ním skvelo hrá,aj keď začínam po 3j ročnej pauze. :rofl Tak prajem všetkým dobré začiatky a veľa šťastia kmeňom. :)
 

DeletedUser41129

Guest
Nevěřím, že to jdu opravdu udělat ale přecházím z travianu sem na S40 :D tak sem zvědavý co se z toho vyklube :)

Edit: Je lepší se regnout hned první den nebo počkat cca den dva? -.- kvůli farmám apod
 

DeletedUser

Guest
Neviem ako ostatný ale ja vždy pred štartom sveta a prvé hodiny hneď staviam kasárne,budujem armádu a farmím barbarské dediny a všetko čo som dal do kasáreň a armády sa mi vráti a staviam budovy. :)
 
Nahoru