• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 41

DeletedUser33829

Guest
Je to systém špehování, který tu je od počátku DK, celkem jsem se divil, že je na tomto světě, většinou bývá na světech, kde není paladin nebo aspoň artefakty. To bych si mohl taky stěžovat, že musím poslat minimálně 4 špehy v útoku, jinak špeh jen tak umře, zrovna se mi to tu stalo, když jsem poslal na barbarku jen jednoho a on padl, říkám si to není možné, tam špeh být nemůže, a pak mi to hned docvaklo, že tu je tento systém, ještě než jsem se pořádně podíval do nastavení. Pak bych si mohl stěžovat, že musím na hráče poslat minimálně 5 špehů kvůli fake limitu, na světě bez fake limitu stačí jeden špeh a člověk vyšpehuje v takové fázi hry více hráčů v kratším čase.

Proti tomu co píšeš stačí jednoduchá obrana, pokud hráč nemá v útoku paladina s dalekohledem, tak špehové vyšpehují vojsko mimo vesnici jen pokud jich útočníkovi přežije alespoň 90 %, navíc tento systém je nevýhodný i pro útočníka, protože potřebuje mít více špehů jak obránce, jinak nic nevyšpehuje a o všechny špehy přijde, při jiných systémech mu stačí mít jen víc jak 50 % špehů než má obránce a už aspoň vojsko ve vesnici vyšpehuje.

Stav špehy a aspoň některé si nechávej ve vesnici, pak Ti vojsko mimo vesnici rozhodně nevyšpehuje a pokud víš, že jde útok jen se špehy, tak si jich nechej co nejvíce.
 

DeletedUser33829

Guest
Já vím, o dokonalosti sebe sama vím dávno, měli by mě prohlásit za živého boha.:rofl

[SPOIL]Ne, to je vtip, nejsem boží.:pardon[/SPOIL]
 

DeletedUser33829

Guest
Zrovna dnes odpoledne jsem byl v drogerii kupovat deodorant, takže v klidu.:cool
A babičce toaletní papír do nemocnice, celkem mě dostává co všechno si musí člověk vzít do nemocnice a nedají mu tam. Za chvíli budou chtít, aby si lidi nosili i skříně.:D:mad
 

DeletedUser19739

Guest
Ty si děláš legraci, ale moje babička už trošku pozbyla schopnosti starat se o sebe, tak sme jí zařídili místo v jednom seniorském domově. No, za těch 15 tisíc měsíčně (což babičin důchod převyšuje bezmála o polovinu), by tam mohla mít aspoň postel. Ne, museli sme dovézt svou...
 

DeletedUser33829

Guest
Srandu si nedělám, je to myšleno sice s nadsázkou, ale nedivil bych se tomu už. Kdybych před lety napsal, že si budeš muset nosit vlastní toaletní papír na toaletu, tak bys taky psal, že si dělám srandu.
 

DeletedUser18381

Guest
Tady to zase zije :) Jak se vam dari ? Po delsi dobe jsem zavital na forko, naposledy tusim kavarna sveta 8 :cool
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru