• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 41

DeletedUser33829

Guest
Zelí999 už tu nebyl 5 dní a nedal nikomu nic vědět a vedení nic neřeší a někteří začali odcházet mezi prvními, to jsou kapitáni lodí.:rofl

Zelí999 slouží jako farma, def rank mu přitom moc nepovyskočil, i kdyby ten co ho vyfarmil měl velký útok, tak moc toho zeli999 mít nemohl.:blush

Před měsícem jsem to tu psal a vysmál hynkovizalesakovi, který mu to zbaštil a teď zdrhl jako první.:rofl
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Shedde, za prvé mám pocit že kapitáni jsou vedení, to že je někdo na spičce kmene neznamená že by tam měl zůstat až do jeho konce, aspoň jsem si nevšiml že by členové vedení Lahany a kmenů s ní souvisejcích někam přecházeli takže jinak si ty kapitány vysvětlit neumím.

Já možná odešel mezi prvníma ale taky jsem dal 2 týdny dopředu vědět a 2x ještě před tím než jsi se tam přidal ty jsem se s některýma členama kmene docela pohádal právě kvůli tomu že jsem si stěžoval na to že od startu světa tam zelí 2x nebyl docela dlouhou dobu, pak zelí zmizel po 3x a to jsem mu ještě dal šanci, nic jsem nepsal na fóru ani jsem se nezmínil o tom že tam zelí zase 3 dny není, no a pak po 4x 2 dny jsem sledoval jak se vedení hádá jako malá děcka, machrují s právama které mají a že můžou každýho vyhodit apod. mě bylo jasné že kdybych se s nima hádal já tak mě by nevyhodili protože největšího člena by vyhodit nechtěli, když jste se začli hádat i na fóru miss s41 došla mi trpělivost, takový kmen nemůže nikdo brát vážně když to četla polovina kmenů v top 25 a odešel jsem.
 

DeletedUser37991

Guest
nejde o miss nazev kmene ci cokoliv jineho...kde je Zeli tam je zkáza ..kmen je predem urcen k zahube ...neumi kmeny vest neumi argumentovat ...nikdo ho nebere vazne , hned na zacatku sveta mit 3 kmeny a dalsi tri spojence je proste demagogie ...zadny smer postupu ,proste filozofie stylu je nas hodne proc by nas nemohlo byt jeste vice , ze?vzdyt modra je dobra ..jenze lepsi je cervena :))
 

DeletedUser36641

Guest
Mohl bych být věštec :) :hi

Ale asi tu taky skončím. Nějak mě to přestalo bavit.
 

DeletedUser33829

Guest
Hynku, nebyl jsi mezi prvními, ale první kdo odešel a začali Tě tam řešit a šlo to do kelu.
S tím vedením jsi to vystihl, psal jsem to když jsi tam ještě byl, i pak co jsi odešel, že jediné co vidím od vedení je, že se chlubí právy, mažou lidem příspěvky na fórech a vyhrožují vyhazovem. Nevím, kdo všechno má práva, ale jeden takový člověk co se tak choval, zdrhl už předevčírem. Teď je to naprosto mrtvé, včera EGO odpojilo fóra, ptal jsem se kdo má práva i to, že by bylo dobré mít topicy, které nemáme kvůli EGO a nic, ještě před pár dny spam jak blázen s teď pusto, tak rychlý propad bych neočekával a těm co to ještě před pár dny kecalo, tak odešli nebo drží hubu a už nepíší nic. Napsal jsem jim, že jsou nezodpovědné děti a libilo se mi, jak drekt takhle osočoval každého, kdo řešil, že zelí999 tu není. A ten se tu ani neukáže už na světě, protože je farma a dost lidí by mu začalo psát, co číst nechce. Ani v té soutěži miss nejsou schopni ti lidi pokračovat, ti samí co tam mazali příspěvky a vyhrožovali vyhazovy.​
 

DeletedUser40474

Guest
Zdravim, nevite nekdo proc nejdou vytvorit mapy na TWstats pro tento svet(sv41) ?

Dekuji.

Pokud to tady uz zaznelo, tak se omlouvam.
 
Nahoru