• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 41

DeletedUser34317

Guest
Trdlo, to je tedy urážka :D

V tom případě minimálně polovina rodin takto uráží své děti, musíš na ně zavolat sociálku!! :rofl
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
já občas se Sheddem nesouhlasím a už mně i párkrát docela vytočil ale taky nerejpu do všeho co napíše, má i spoustu zajímavých myšlenek.
 

DeletedUser33829

Guest
Trdlo, to je tedy urážka :D

V tom případě minimálně polovina rodin takto uráží své děti, musíš na ně zavolat sociálku!! :rofl

Co sociálku, rovnou odebrat a rodiče zavřít a měl by to být podnět k založení mravní policie, škoda že už nežije Pol Pot, by se mohl přiučit.:rofl
Nedávno mi napsal, že jsem chytrolín z Moravy, dle toho jak píše, bude asi z Čech a asi nebyl ještě na Staroměstském náměstí, asi jej rodiče nikam nepustí, tam to prodávají po celý rok a lákají cizince, ty krámky by měli taky zavřít. Jaká nestydatost v centru matičky Prahy.:rofl A takhle se prezentovat do zahraničí.:blush

Koukám že urážet ostatní hráče tu může jen někdo. Jiní ani urážku nenapíší a přesto je jejich příspěvek špatný.:(
Ha, ha, ha zasmáli se zbrojnoši a odletěli na šicím stroji.
[SPOIL]Pleteš si pojmy s dojmy. Jestli narážíš na Lamačův topic, pak to co jsi napsal byla daleko větší urážka, kterou si neumíš ani zdůvodnit, k tomu příspěvek off topic, už jenom za to ti ten příspěvek měli smazat. Na základě toho co jsi napsal, bych měl mít zápis v Guinessově knize rekordů. Tam nejsem, takže lžeš.
Srovnáváš dvě odlišná slova, k tomu jsi nepochopil ani smysl topicu.
Dopadl jsi přesně podle hesla, kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Nejdříve naprosto trapným a zbytečným příspěvkem u Lamače, kde jsi se stejně už na odpověď nezmohl ať jsi měl několik hodin času a četl jsi to. Tak tě asi tak mrzelo, že jsem před časem v Jarmarku nereagoval, až ti to po týdnu smazali celé. :roflPoužívám e-mail, ač jsem tu nebyl, když to Olda22 smazal, tak mi to přišlo na e-mail, velice pěkná tvoje odpověď, když jsem psal, že potřebuješ na mě stupidně reagovat a hledat, kde bys psal a ty jsi tam odpověděl, že nereaguješ na každou moji slátaninu, ale hle, uběhlo půl dne a už sis našel novou.:D V tom je ten tvůj paradox a protiřečení, kdy máš nutkání reagovat na mé příspěvky, svými příspěvky, které jsou nejen přihlouplé, ale ani nejsou k tématu, chlubením se že je čteš (přitom tu lidi machrují tím, že je nečtou), a pak z tebe vyleze, že jsou to hlouposti, takhle nám mrhat čas.:D A jak vidím, tak předevčírem jsem měl opět pravdu a nepotřeboval jsi ani jeden den, abys dal za pravdu mi a sám si svůj trapný příspěvek, který Ti smazali, vyvrátil a takhle pořád dokola, dokola, dokola a dokola... jak u...

Oproti tobě a dalším jsem Lamačovi opravil a upravil jeho soutěžní dílo, že si jej nepřepsal, ač to má v poště od toho dne, kdy jsem mu psal do topicu, je už jeho problém, co jsi předvedl ty nebo Trsak1? Nic, oba jste psali mimo téma, ty ještě k tomu urážlivě a s použitím hrubé nadávky a Trsak1 se zase naprášil, že nečte fórum, protože měl Vánoce z něčeho, co jsem tu v posledních dnech udělal už třikrát a v minulosti vícekrát. Kdyby to mělo aspoň hlavu a patu, když spamujete topic, ale ani toho jste nebyli schopni. Navíc i zde co jsi napsal, je to zase mimo topic, i když tady v kavárně je to volnější. Takže kdyby ti to tu měli smazat, tak už jenom, protože nejsi schopen anebo jsi schopen rozeznávat, ale z vysoka na to kašleš, témata záložek na fóru, než si hrát na ublíženého a nespravedlivě trestaného a srovnávat tu dvě odlišné věci a dávat je na stejnou úroveň.:blush

Nevím jestli jsem ti to psal, ty jsi člověk závislý, který si musí jít sem pro svoji dávku a až ji dostane a nezmůže se dále, tak potřebuje čas až to odezní, a pak si přijít pro novou, však co, je jedno, že se tu pokaždé ztrapníš jen ty, že pokaždé je ti to vyvráceno, přece si myslíš, že to zakecáš, že lidi zapomenou, a že to pustíš znovu jako zaseknutou desku (to jsem psal už určitě). A nedej bože, kdyby to po tisíce bylo opačně, to bys spěchal to jít vytesat do kamene.:D Je to tvůj problém a tvoje vlastní pochybení, že jsi se tu dokázal ztrapnit hned při vstupu a nedokážeš to překousnout ani přiznat, a tak si myslíš, že budeš prudit, protože to ty ostatní přejde a ty budeš kruto-hustý boreček. Máš smůlu, ostatní na tebe více méně kašlou, i když úplně ne, já půjdu po tobě vždycky jako slepice po flusu.

Tím jak lidi píší, hodně tím o sobě prozrazují, ty jsi nám tu předvedl jak jsi „chytrý“ i to že se stejně na žádnou smyslnou debatu nehodíš a to sis zavinil ty sám, tedy pokud tě nepřidusili při porodu pupeční šňůrou, pak bys měl viníka a omlouvalo tě to.

Celou dobu k tomu zkoušíš pravidla fóra a moderátory, kam až můžeš zajít, a když tě potrestají, tak jednou si tu hraješ na spasitele fóra, jak zachraňuješ debatu v kavárně, do které přestalo několik lidí psát, poté co jsi tam začal prudit a s několika lidmi hádat... a ještě se považuješ za přínos, velice vtipné:D a podruhé zase na mučedníka, jak ti bylo ublíženo, pochopitelně nespravedlivě. Vezmi si kříž a jdi se ukřižovat, když už trpíš spasitelským komplexem.:blush:wacko Půl roku co se tu pohybuješ, jsi dokázal jen trollovat a trollovat, lautr nic jiného, a pak i ten přínos k fóru je dosti pochybný, tedy rozuměj žádný. Škoda že jsi nedodržel ten svůj kec, že už tu chodit nebudeš. Ale tak to známe, to je stejné jako u závislého, tohle je už moje poslední dávka a končím. Ale dávka vyprchala, tak jsi přišel znovu.:D[/SPOIL]

já občas se Sheddem nesouhlasím a už mně i párkrát docela vytočil ale taky nerejpu do všeho co napíše, má i spoustu zajímavých myšlenek.
Kdyby ses nezastával těch co porušují pravidla a přijal, že to dělali vědomě a byli potrestáni a nevěřil zelímu999, tak to mohlo být v pohodě.
 

DeletedUser40852

Guest
Kde jsem ti psal urážlivě a použil jsem hrubou nadávku???
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40852

Guest
Chlapče, chlapče, ty jsi větší trdlo než Zelí a Roads dohromady :D:D
 

DeletedUser31120

Guest
Tak jdeme válčit ne? Dneska jsem aktivně začal mám sice 172 bodů, ale to se dožene, ať žije tržiště, někteří si teď mohou vydělat. :hi
 
Nahoru