• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 41

DeletedUser37372

Guest
Já to nemám oficiálně potvrzené. Jen to je na 95% jisté, to tu bylo totiž nedávno, nějáký svět začínal a bylo napsané, že noční režim bude neaktivní. Nakonec se to opravilo a Kozmicz řekl, že takovej svět ani neplánují spustit. Zkusím to najít
 

DeletedUser30368

Guest
Nehledej :), já jediný bez nočáku hrál na USD :D, přes jejich noc jsme hráli jako by to bylo ve dne :D
 

DeletedUser33829

Guest
Já to nemám oficiálně potvrzené. Jen to je na 95% jisté, to tu bylo totiž nedávno, nějáký svět začínal a bylo napsané, že noční režim bude neaktivní. Nakonec se to opravilo a Kozmicz řekl, že takovej svět ani neplánují spustit. Zkusím to najít

Je to noční bonus, ne noční režim, ten bývá na speedech a je to něco jiného.;)
O nočním režimu tedy nepsal, to budeš hledat marně, o nočním bonusu psal a rok před touto informací psal, že svět bez nočního bonusu spustí.:blush Tož prašť jak uhoď.:D

Kdyby tam nebyl noční bonus a 10stupňový výzkum, tak z mého subjektivního pohledu nejlepší nastavení od světa 34, jen škoda těch vlajek.:wacko Ty to fakt kazí, ale hrát stejně nebudu, nemám na to k dispozici čas.

Nehledej :), já jediný bez nočáku hrál na USD :D, přes jejich noc jsme hráli jako by to bylo ve dne :D
Co je to za zkratku státu USD? Nebo spojení „hrál na“ je jako „hrál pod vlivem“? Že by ta zkratka znamenala univerzální světová droga (USD)? Bez nočáku znamená, že jsi se jediný :bad?:D
 
Nahoru