• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 41

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
No Shedd to teda zabil :D
Svět se Zelím a bez mně? :( Co nadělám :pardon, proč jsi se neukázal dříve když se po tobě lidi ptali?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Proč je všude napsáno noční bonus neaktivní a ve zprávě na kmenech bylo rozesláno že je aktivní?

Omlouvám se, v nastavení řádil menší šotek. Samozřejmě noční bonus bude aktivní, jak bylo psáno v hromadné zprávě. Chybu jsem opravil a už se noční bonus zobrazuje správně.

Jen pár věcí, myslím, že by bylo vhodný, aby byli vlajky občas neaktivní, protože noví hráči mají docela nevýhodu.
Další věc, dal bych příští svět bez morálky a lučistníků... :)
Jinak nastavení se mi líbí, hlavně 10-ti stupnový výzkum,těším se na něj, protože jsem s ním ještě nehrál.
A otázka na závěr, proč není možné hrát duál na CZ? myslím, že to ničemu neškodí...

Vlajky nejsou součástí každého světa, posledním světem, kde jsme je neměli aktivní, byl svět 38.
Svět bez morálky určitě neplánujeme, byly by tam obrovské rozdíly mezi lepšími a horšími hráči. Slabší hráči by neměli takřka žádnou šanci na světě přežít.
Světy bez lučištníků také spouštíme, i když na většině světech lučištníky máme. Považujeme je za součást klasického nastavení...

Ohledně dualu - nechceme povolovat žádné machinace s účty, předávání hesel jiným hráčům a zvýhodňovat ty hráče, kteří mají kamaráda na dual účet. Ať hraje každý sám za sebe!
 

DeletedUser2005

Guest
Vlajky nejsou součástí každého světa, posledním světem, kde jsme je neměli aktivní, byl svět 38.
Svět bez morálky určitě neplánujeme, byly by tam obrovské rozdíly mezi lepšími a horšími hráči. Slabší hráči by neměli takřka žádnou šanci na světě přežít.

...a jakou šanci asi mají ti,kdo si nemůžou dovolit nakupovat suroviny,urychlovat za pb stavby atd...?...taktéž myslím že "takřka" žádnou...od samého začátku je pro každého jednoho start nastaven jinde...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Stačí když takový hráč půjde na jiný svět, kde zadarmo vydělá prémiové body za suroviny a následně na svém aktivním světě si může dovolit občasně zkracovat stavbu, aktivovat si prémiový účet apod. Takže díky této funkci se dokáže i bez utrácení peněz držet vepředu. Šanci má!
 

DeletedUser30368

Guest
Shedde, to D je tam omylem :) US, United States, jinak bez nočáku jsi určitě pochopil.

Kozmiczi, ten noční jsi podělal! :D Já už byl natěšenej :cry, za to mi dlužíš minimálně 300PB :(
 

DeletedUser37372

Guest
Ale myslel jsem noční bonus ;)

Bylo to na s34, sice to nenapsal na forum, to už jsem si spletl já, ale bylo to na facebooku.

Divoké kmeny CZ Noční bonus určitě nebudeme vypínat, neboť světy hraje spoustu mladých školáků a nechceme, aby zanedbávali noční spaní a místo toho seděli u počítače


Takže je jisté, že by to neaktivovali ani teď :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nechci uplně vyloučit, že by třeba někdy v budocnu takový svět mohl být, ale ta šance je malá a určitě to zatím v horizontu několika příštích měsíců nemáme.
 

DeletedUser30368

Guest
Prostě Kozmiczi pošli do Německa důležitou zprávu, že Zelí se vrátil a svět 50 bude bez nočního (Předtím musím vyhrát 41).
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Děkuji všem, co mne zvou, ale tento svět hrát nebudu. :) Stačí, ty co mám.

Zelí, kde jsi se tak dlouho toulal? A jak dopadla maturita?
 
Nahoru